Тельці, роками ви боролися за те, щоб зміцнити себе та перемогти у всіх питаннях кохання, завоювання та щастя. 2023 рік може стати роком, коли всі ці мрії почнуть збуватися

ТЕЛЕЦЬ

По правді кажучи, перша половина року все ще буде періодом, коли ви будуєте плани, влаштовуєте собі мозковий штурм і будуєте майбутнє за лаштунками.

Можливо, ви також витрачаєте час на глибокі роздуми про те, ким ви є і ким хочете стати в наступну еру свого життя.

Виправити минуле раз і назавжди – особливо гарний спосіб використання цієї енергії.

Але коли завіси розсуваються в травні, ось ви стоїте в центрі уваги в центрі сцени. Усі погляди будуть прикуті до вас, коли Юпітер, планета слави та чудес, увійде у ваш знак зодіаку більше ніж на рік.

Такого успішного року ви не мали з 2011 та 2012 років, тож подумайте, наскільки ви виросли з того часу.

Знайте, що ви перебуваєте в одному з найщасливіших періодів у своєму житті, і ви почнете подорож, наповнену багатьма новими починаннями, щасливими можливостями та благословенними дарами від Всесвіту.

Весна принесе великі зміни у ваше життя в багатьох відношеннях, хоча, оскільки Сатурн, планета життєвих уроків, злітає у ваш соціальний сектор. Це змусить вас ще більше боротися за досягнення ваших найбільших життєвих прагнень і може спричинити кризу у вашому соціальному житті.

З одного боку, будь-хто, кого ви втрачаєте або вирішуєте відпустити, на певний час, швидше за все, повинен піти. Проте будь-яка нова дружба, яку ви зав’яжете в наступні роки, ймовірно, триватиме все життя.

Плутон, планета інтенсивності та домінування, ненадовго проникає у ваш сектор кар’єри, допомагаючи вам домінувати, як ніколи раніше, і створювати шалений вплив у вашому професійному житті або натомість революціонізувати вас із шляхів, які зрештою вам не приносять користі.

Останнє, що слід зазначити, це те, що у 2023 році ви відчуєте потужні затемнення щодо партнерства та напрямку вашого життя. Можливо, ви приєднаєтесь і дасте довгострокові обіцянки або замість цього вирішите розійтися цього року.

Здоров’я також є важливим питанням, на яке слід звернути увагу цього року, особливо щодо вашої фізичної форми, розпорядку дня та балансу між роботою та особистим життям.

Знайте, що 2023 рік може стати одним із найважливіших років у вашому житті, але спочатку ви повинні впевнено крокувати вперед.

You cannot copy content of this page