Тельці схоплять удачу за хвіст, Діви опиняться в кумедній ситуації, а Раки та Риби зірвуть куш навіть у грошах

Які події очікують на знаки Зодіаку 5 травня.

ОВЕН. Овнам найближчим часом рекомендується бути уважними, очікуються новини, які наведуть на цікаві думки. Найближче майбутнє не обіцяє легких шляхів, але Овен зможе проявити себе з найкращого боку. Головне ефективно використовувати запас сили і енергії, і тоді будь-яке завдання буде під силу. Якби зараз Овни брали участь у якомусь конкурсі чи лотереї, то успіх був би на їхньому боці. В особистому житті Овнам варто бути поки що дипломатичніше, уникати надмірної гордині та зарозумілості.

ТЕЛЕЦЬ. Найближче майбутнє обіцяє Тельцям щасливі шанси долі, але багато залежатиме від того, чи зможуть вони ними скористатися. Події можуть розвиватися стрімко, тому порада від астрологів проста: треба бути напоготові і діяти швидко, і рішуче. Тоді є всі шанси схопити удачу за хвіст! І, мабуть, найголовніше: для Тельців настає ідеальний час для зміни роботи.

БЛИЗНЮКИ. Близнюкам тільки варто зробити крок назустріч змінам і вони не пошкодують: події підхоплять їх і поведуть за собою. Успіх у справах чекає, передусім на тих Близнюків, хто займається інтелектуальною працею. А ось тим, хто зайнятий бізнесом варто бути дуже уважними у фінансових справах, тут успіх завжди ходить однією стежкою з невдачею.

РАК. У житті Раків назрівають яскраві моменти і події, що запам’ятовуються. Головне, це не сидіти ввечері на самоті вдома, а бути в колективі, у гущавині подій та в центрі уваги людей. У типових Раків для цього є все – товариськість, чарівність та яскраві емоції. В особистому житті зірки рекомендують Ракам провести запальний вечір. Щодо фінансових справ, тут у Рака можуть з’явитися потужні козирі. Якщо ними грамотно розпорядитися, вже дуже скоро у ваш гаманець “капне” перший прибуток.

ЛЕВ. Левам зараз потрібно тримати фокус на сфери фінансів. Шахрайські схеми можуть бути настільки витонченими, що ви самі того не відаючи потрапите в капкан. На щастя, поки що це лише загроза. У будь-якому разі найближчі події дадуть Левам привід замислитися над тим, які люди знаходяться поруч із ними. Або навіть з того, кому можна, а кому не можна довіряти. Закоханим Левам зірки рекомендують віддати данину романтиці.

ДІВА. У Дів великий ризик через свою забудькуватість чи випадковість вийти за рамки пристойності і потрапити в пікантну ситуацію. У справах, де потрібна творчий підхід і кмітливість Дівам не варто побоюватися підводних каменів, а ось у рутинній “роботі” великий шанс потрапити комусь під гарячу руку. Порада проста: тримайтеся подалі від будь-яких розбірок або краще візьміть відгул. Закоханим Дівам не рекомендується перевіряти підозри, що виникли раптово.

ТЕРЕЗИ. Терезам є сенс найближчим часом потурбуватися про свої фінанси, інакше вони в недобрий час заспівають романси. Ситуація у Терезів, на думку астрологів, на роздоріжжі і доля може підкинути їм грошову премію або підвищення зарплати, а може, й не такий приємний сюрприз. Зрозуміло одне, Терезам не варто брати участь у сумнівних фінансових операціях. Закоханих Терезів чекають кілька прекрасних годин.

СКОРПІОН. У Скорпіонів у найближчому майбутньому буде привід поборотися за свої інтереси та небезуспішно. Потрібно вийти із зони комфорту та виявити спритність, винахідливість. Це буде лише на користь. Внаслідок подій Скорпіони відчують себе як риба у воді та обернуть собі на користь будь-які критичні ситуації на всіх фронтах, включаючи і фінансові. А ось різного роду дієти небажані, вони не сприятимуть схудненню, краще їх відкласти до кращих часів.

СТРІЛЕЦЬ. Вміння з’являтися в потрібний час у потрібному місці у Стрільця не відібрати. У найближчих подіях зірки рекомендують вам слідувати голосу серця, слухати підказки своєї інтуїції і не падати духом навіть якщо виникнуть тимчасові труднощі з грошима. Зірки рекомендую звернути увагу на свої сни: вони можуть виявитися пророчими. Також не упускайте з поля зору свої «хочу»-«не хочу» – вони можуть виявитися передчуттям. Для закоханих Стрільців настав найкращий час для примирення чи підтвердження взаємних симпатій.

КОЗЕРІГ. Все, що відбуватиметься, навряд чи піддасться якимось логічним поясненням чи аналізу. Часом виникатиме навіть відчуття дежавю. Вийти із цієї ситуації Козерогам допоможе інтуїція, проте не всі ваші рішення можуть сподобатися оточуючим. Однак Козерогам слід пам’ятати, навіть якщо рішення проблем виявиться не дуже швидким, ви все одно будете на правильному шляху. Завдяки інтуїції Козероги правильно вгадуватимуть розвиток подій.

ВОДОЛІЙ. Настає момент, коли Водолії можуть відчути себе максимально затребуваними. Зірки обіцяють Водоліям сприяння у будь-яких сферах – від бізнесу та кар’єри до кохання. Тільки слід пам’ятати, що під «лежачий камінь» вода не тече і не варто відмовлятися від привабливих перспектив. Навіть простий лотерейний квиток зараз здатний обернутися успіхом.

РИБИ. Ідеальний час, щоб крок за кроком наближатися до своєї мрії. Рибам варто бути активними і в центрі уваги, де б вони не були: на роботі, в дорозі чи вдома. І романтичні, і фінансові питання даватимуться Рибам дуже просто. А для Риб стурбованих кар’єрою, великий шанс рвонути соціальними сходами вгору. Найближче майбутнє обіцяє Рибам цікаві зустрічі із потрібними людьми.

You cannot copy content of this page