Тельців чекає боротьба за активи, а Риби інтуїтивно зроблять правильний вибір: що чекає на знаки Зодіаку після 2 квітня

Гороскоп на тиждень з 3 по 9 квітня 2023 року – астрологи та експерти в галузі біоенергетики приготували для кожного зі Знаків Зодіаку корисні поради про те, як слід поводитися в цей час для того, щоб залишитися на плаву і досягти успіху в чомусь важливому.

Астрологічна обстановка зараз поки що досить сприятлива. Залишилося трохи менше трьох тижнів до початку ретро-руху Меркурія, тому якщо у вас є незавершені справи та проблеми, настав час зайнятися їх вирішенням. Вкладайте свій час та гроші в те, що дійсно буде для вас корисним. Намагайтеся розставити пріоритети правильно.

ОВЕН. Найнебезпечнішим днем тижня для всіх Знаків та Овнів особливо стане 6 квітня. Це буде дисгармонійний Повний місяць, який приведе до хаосу. Якщо раптом цей день не складатиметься з перших нот, то можна буде скористатися змовами на удачу.

Те саме актуально і для будь-якого іншого дня. Енергетика небесних покровителів загалом досить непогана, незважаючи навіть на слабкий Марс.

Загалом цей тиждень для Овнів виявиться досить приємним та продуктивним. Проблеми виникнуть лише у лінивих або надмірно авантюрних людей цього Знака.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям варто пам’ятати про правила набуття щастя. Якщо слідувати їм невідступно, період 3 по 9 квітня стане сприятливішим.

Всім Тельцям, які хочуть досягти успіху зараз і в найближчому майбутньому, астрологи радять уникати таких вад як ледарство, нерішучість, лінь, страх і гнів. Все це дуже сильно уповільнить розвиток і може стати причиною появи негараздів різного штибу.

Якщо вдасться досягти якихось важливих цілей, краще не зупинятися на досягнутому, а намагатися захистити свої активи від ворогів чи форс-мажорних обставин.

БЛИЗНЮКИ. У Близнюків все буде добре, але може різко знизитися мотивація та позитивна енергетика. Близнюкам варто сфокусувати свою увагу на найважливіших домашніх справах.

Крім роботи, буде чимало справ, в яких, можливо, доведеться надати допомогу близьким. У спілкуванні потрібно зберігати оптимізм та доброту. Будь-яке необережне зауваження може спричинити хворобливу реакцію з боку близьких чи друзів.

Якщо є якісь претензії, то краще висловити їх максимально обережно.

РАК. Ракам у період з 3 по 9 квітня варто насамперед навчитися поважати навіть тих людей, які їм не подобаються. Це дуже корисна навичка, завдяки якій кількість сварок та конфліктів зменшиться в рази або зовсім зведеться до нуля.

Це чудовий час для подорожей та зміни обстановки, турботи про здоров’я. У справах та роботі потрібно підтримувати свій традиціоналізм.

Ризики та авантюри до добра не доведуть, так само як і нові методи вирішення негараздів. Не потрібно винаходити колесо, щоб стати переможцями. Потрібно користуватися методами, що добре зарекомендували себе.

ЛЕВ. Левам для досягнення щастя та удачі потрібно більше енергії та міцне здоров’я. Прості практики та поради у цьому плані виявляться вкрай корисними. Астрологи радять також бути уважними до дрібниць, адже завжди є ризик упустити щось важливе, а зараз це може бути дуже критично.

Не виключено, що багато Левів почнуть почуватися у власному домі так, ніби вони розвідники в тилу ворога. Це може бути пов’язано з тим, що Марс у несприятливому становищі спровокує сварки та непорозуміння на рівному місці. Якщо не підвищувати голос і бути поступливими, то все залишиться на своїх місцях.

ДІВА. Дівам для того, щоб стати успішнішими в ці сім днів, варто якнайшвидше дійти гармонії з самими собою. Без цього вони не зможуть дійти гармонії з оточуючими, а це дуже важливо.

Проблема цих семи днів полягає в тому, що люди, яких Діви сприймають як друзів, можуть показати себе з протилежного боку.

У цьому полягає і плюс цього періоду, оскільки завжди краще дізнатися про негативні сторони друзів та знайомих заздалегідь. Якщо хтось вчинить погано, не треба ображатись на цю людину. Не варто тягнути різний мотлох у свою душу в такий сприятливий час. Краще йти вперед із посмішкою.

ТЕРЕЗИ. У Терезів з 3 по 9 квітня можуть виникнути дуже відчутні неполадки щодо мотивації. Можливо, захочеться змінити обстановку та перестати працювати над тим, над чим доводилося працювати останні тижні чи навіть місяці.

Терезам потрібно бути готовими до подібних проблем, оскільки вони можуть настати раптово. Не треба говорити собі «такого зі мною точно не станеться», адже ніхто не застрахований від проблем із ентузіазмом та мотивацією в період слабкого Марса.

СКОРПІОН. Скорпіонам цього тижня з високою ймовірністю захочеться позбутися неприємностей, які переслідують їх уже довгий час. Також Скорпіонам варто частіше звертатися за допомогою до близьких та друзів, особливо якщо не вистачатиме сил і часу на якісь справи.

У стосунках з ворогами варто змінити гнів на милість. Якщо не хочеться зіпсувати собі карму, краще відмовитись від помсти. Можливо, цей і наступний тиждень будуть найкращим часом для того, щоб закопати сокиру війни.

СТРІЛЕЦЬ. Нічні світила підвищать енергетичні “вібрації” Стрільців. Це буде чудовий час для початку нових справ, а також зміни обстановки.

Проте ці люди можуть отримати від Всесвіту нові проблеми. Вони проб’ють величезний пролом у біополі, якщо витрачати на них більше часу, ніж потрібно.

Астрологи відзначають, що якщо якісь негаразди вирішуватиме важче ніж зазвичай, краще відкласти їх на потім. Стукати в зачинені двері завжди собі дорожче. Стрільці зможуть знайти застосування своїм здібностям, якщо проявлять трохи більше кмітливості та ентузіазму.

КОЗЕРІГ. Для Козерогів цей тиждень буде дуже сприятливим, продуктивним і важливим, але разом з тим він може бути і дуже енерговитратним, стресовим.

Навички для зняття стресу стануть у нагоді людям цього Знаку в період з 3 по 9 квітня. Астрологи вважають, що навіть незначні на перший погляд дрібниці притягнуть із собою лавину змін.

Виходить, що в ці сім днів зовсім не обов’язково лізти зі шкіри, щоб щось поміняти у своєму житті. Достатньо зробити лише перший крок назустріч змінам. Решта відбудеться сама собою.

ВОДОЛІЙ. Водоліям експерти радять не забувати про те, що зараз від кохання до ненависті один крок. Це стосується не лише стосунків, а й улюбленого заняття.

Дуже важливо не перегоріти, займаючись чимось приємним для душі. Також Водоліям варто у період з 3 по 9 квітня зробити енергетику дому позитивною, оскільки можлива виснажлива праця та підвищена втома.

Відпочивати в рідних стінах із позитивною енергетикою буде набагато приємніше. Експерти рекомендують Водоліям якнайрідше перебувати у ворожому середовищі — серед неприємних людей.

РИБИ. Рибам цього тижня вдасться перемогти свої недоліки і слабкості. У цьому їм можуть допомогти близькі люди — словами або якимись діями.

Можна вирушати в далеку дорогу, займатися пошуками якихось нових захоплень. Важливо пам’ятати, що тільки самі Риби можуть робити вибір, причому робити його краще інтуїтивно. Шосте почуття не обдурить представників цього знаку.

Найголовніше зараз — не йти ва-банк, витрачаючи весь свій час, сили та енергію на щось одне.

You cannot copy content of this page