Тельців і Терезів підбадьорить багатий заробіток, Стрільців – дивний подарунок, Діви вгадають і виграють

Гороскоп на 23 квітня – зустріч Місяця та Венери у знаку Близнюків створює легкий настрій гармонії, лояльності, приємного та часом кумедного спілкування, обміну симпатіями.

ОВЕН. Емоційна атмосфера навколо Овнів гармонійна, але виходячи з планетарної картини, що склалася, представникам цього знаку не варто чекати від періоду занадто багато. Часті затримки у справах будуть легко усунуті. Войовничий, зарозумілий чи надмірно пафосний стиль поведінки буде не надто доречним. Щоб порозумітися зі своїм оточенням, їм буде достатньо залишатися комунікабельними, привітними та психологічно гнучкими, вчасно виявляти дипломатичність, почуття гумору при дрібних затримках та інші якості, що сприяють приємному спілкуванню.

ТЕЛЕЦЬ. Зірки пропонують Тельцям стати комунікабельнішими і терпимішими. Такий настрій допоможе їм у багатьох ситуаціях, включаючи фінансові. На щастя, “вітер” змін направить Тельців у потрібний бік, ви станете успішнішими, щасливішими і багатшими. Завдяки своєму вмінню робити з людьми представники цього знаку частіше робитимуть приємні дрібні покупки, оптимістичніше дивитися в майбутнє і виграватимуть у неоднозначні моменти. Вони зможуть відволіктися від нав’язливих неприємних думок і добре провести час, де б не опинилися.

БЛИЗНЮКИ. Період обіцяє багато приємних хвилин або один, але суттєвий привід для гарного настрою. Головна порада на цей час – перестаньте поспішати. Близнюки, яких хтось доглядає, отримають унікальний подарунок, сюрприз, вишукані знаки уваги. Більшість представників знака проведе період на своє задоволення, насолоджуючись своєю привабливістю. Доречні турботи про зовнішність та комфорт, особливо у жінок. Саме час побалувати себе повітряними ласощами або бажаною відкладеною дрібницею, повернутися до хобі з художнім ухилом.

РАКИ. Представники знаку проведуть час на гарній хвилі, якщо відкладуть зайву суєту і активне переслідування своїх інтересів, а натомість переймуться гармонійною та ненав’язливою емоційною атмосферою навколо себе. При цьому Раки зможуть знайти корисні зв’язки та завести вигідні ділові знайомства. Не варто планувати енерговитратні заходи та важливі ініціативи. Можна зануритися в минуле, наприклад, згадати колишні симпатії або прогулятися на свіжому повітрі забутими місцями.

ЛЕВ. Левам не варто упускати чудовий привід розслабитися і приємно провести час – особливо якщо зараз на них тисне психологічний тягар нових обов’язків або інша обставина. Цей період допоможе відволіктися, якщо «зависли» плани і немає певності. Він підходить для знакових та романтичних зустрічей та контактів зі старими друзями у невимушеній атмосфері, допомагає розвивати вигідні зв’язки. У процесі переговорів Левам вдасться заручитися чиїмось заступництвом чи підтримкою.

ДІВА. Зірки рекомендують Дівам поєднувати цілеспрямованість з невимушеністю та легкістю у спілкуванні. Саме час підняти в роботі, навчанні та спорті. Вивчивши основи фінансової грамотності, зможете “вгадати” та інвестувати гроші у дуже перспективний проект. Щоб жити з потрібними людьми і подобатися їм, зовсім не обов’язково вибудовувати хитромудрі стратегії – часто буде достатньо посміхнутися, продемонструвати чарівність, толерантність, психологічну гнучкість або почуття гумору.

ТЕРЕЗИ. ‌Обставини складуться для Терезів вдало, у тому числі в гостях і далеко від дому. До того ж, самі Терези будуть чудово знати, як поводитися, щоб отримати бажане або справити приємне враження. На багатьох Терезів чекає фінансове заохочення на роботі. Ви зможете адаптуватися до чужої культури, пустити у хід свої знання чи права. Там, де вирішення проблеми затягується, знайдеться тимчасовий компроміс. Самотні можуть стати вершиною любовного трикутника, обережніше із поведінкою.

СКОРПІОН. Скорпіонів зірки запрошують до дещо легшої поведінки, яку вони можуть собі дозволити у не надто відповідальних ситуаціях. Це обіцяє їм легкий вихід із скрутного становища завдяки чужій симпатії чи доступу до чужих ресурсів. У такій обстановці не виключена спокуса зробити щось не надто правильне за чужою спиною, що поки що залишиться непоміченим, але може спливти пізніше. У ваше життя, наче торнадо, увірветься яскрава, зухвала, але не надто вихована людина. Попри все вам буде комфортно спілкуватися з цією особою.

СТРІЛЕЦЬ. Ключовим моментом періоду стане дуже дивний подарунок. Можливо, в ньому буде прихований якийсь напівнатяк, не надто вдалий жарт, нагадування про події з минулого. Так чи інакше вам доведеться розгадувати цю головоломку. Зірки радять Стрільцям не пропускати шанс приємно провести час поза домом або вузькими службовими рамками. Якщо дозволяє особистий графік, то краще прийняти запрошення на захід, не відмовлятися від романтичної зустрічі, візиту в гості. Гармонійний фон дозволить сумістити приємне з корисним: пожвавити старі зв’язки та симпатії, додати точок дотику до взаємовигідного партнерства.

КОЗЕРІГ. Зірки радять Козерогам не сидіти без діла, але вибирати не надто трудомісткі заняття. Ви зможете знаходити приємні дрібниці для роботи чи творчості, смачні та корисні інгредієнти для дієти, симпатичних помічників. Однак варто пам’ятати, що в будь-якій гармонійній на вигляд ситуації можлива частка каверзи. Обережніше з платежами на незнайомому порталі гроші можуть піти в руки не тих людей. Не завадить контроль якості за продуктами, ліками, товарами та послугами. Це найкращий момент для романтичних побачень, вечері при свічках, пропозицій руки та серця.

ВОДОЛІЙ. Цей період допоможе зняти зайву психологічну напругу і побачити довкола себе більше позитивних моментів, що буде особливо цінно для Водоліїв, які вступили в затяжну смугу приватного життя, зіткнулися з паузою у справах, пов’язаних із житлом чи роботою. Цей період, який проходить під владою Юпітера, дасть у ваші руки всі інструменти для підкорення кар’єрного Олімпу. Постарайтеся не відволікатися на непотрібні справи, порожні розмови та незрозумілу суєту. Джерелом приємних емоцій може виявитися особисте життя, контакт із дітьми, творчість із художнім чи кулінарним ухилом.

РИБИ. ‌‌Зірки радять Рибам бути дипломатичнішими та привітнішими зі своїм близьким оточенням, особливо жіночим, але не забуваючи про розумну обачність, наприклад, не розорюючи душу надто широко і не висвітлюючи в подробицях свої плани. Рибам, зайнятим роботою з людьми, траплятимуться виключно приємні співрозмовники. Передбачаються новини з приводу сімейної нерухомості або фінансів. У цей період небажано купувати речі для своїх особистих потреб та для домашнього комфорту, оскільки вони можуть суперечити вашим справжнім потребам та уподобанням.

You cannot copy content of this page