Тельцям успіх, а Ракам – перепади настрою. Кар’єрний гороскоп на 12 грудня

Овен. Попри те, що ваш Знак перебуватиме під впливом Юпітера, ви не отримаєте тієї підтримки, на які розраховуєте. Навпаки, ви будете відчувати невпевненість та агресію з боку конкурентів і платитимете тією ж монетою оточуючим. Ці емоції підсилить і вплив Марса, що додаватиме неспокою та невпевненості.

Телець. А от вам вплив цих планет йтиме лише на користь. Для вас Марс і Юпітер сформують виключні аспекти, які принесуть вам радість в роботі та результаті. Загалом, понеділок для вас буде цікавим та насиченим.

Близнюки. Вам потрібно буде бути з одного боку непомітним, а з іншого таки наважитися розповісти про свої ідеї керівництву. Успіх любить тишу – це про ваш понеділок, який розпочнеться з задуманого і варто лише втілити все в реальність.

Рак. В понеділок ви фонтануватимете конструктивними ідеями та їх втіленням. Варто скористатися цим робочим днем на повну та підвищити свої шанси на кар’єрній сходинці. Єдине, що стане на заваді – то ваші різкі перепади настрою, тому тримайте себе в руках.

Лев. Ваш Знак перебуватиме під впливом Венери, що тільки посилить ваш успіх, особливо, коли ви працюєте в сфері сучасних технологій. Ви наполегливо і професійно виконуватимете поставлені перед вами завданні і будете мати позитивний відгук в керівництва.

Діва. Перша половина понеділка буде для вас дуже плідною та насиченою. Ви, як завжди, кинетеся до роботи з усією енергією не шкодуючи сил. Важливо не імітувати бурну діяльність, а в кінці дня впасти без сил. Тільки дотримання плану та розподіл сил завершать успіхом ваш день.

Терези. Попри успішне завершення минулого тижня, вам не варто спочивати на лаврах. Якщо ви й далі не знижуватимете планку, а організовано, системно, структуровано та економно підходитимете до вирішення поточних питань, то з кожним разом рухатиметеся до мети швидше і швидше.

Скорпіон. Для вас стане надважливим питання не вихвалятися своїми успіхами та заробітком. Зрозумійте, що завтра вам дуже сильно пощастить, але ж буде день, коли цього не буде і ті люди, яким ви сьогодні показуєте свою зверхність, відплатять вам тим же.

Стрілець. Понеділок не принесе якихось кардинальних змін, тому вам варто скористатися таким затишшям і ще раз методично перевірити всі ваші висновки та проекти. Не спішіть та не тратьте сили даремно – це нічого не змінить, а тільки вас виснажить.

Козеріг. Понеділок зустріне вас рутиною і ще раз рутиною. Вам здаватиметься все дрібним і не важливим та ви швидко все зробите, що від вас вимагають. Витратьте цей час на самовдосконаленні і це точно вам пригодиться.

Водолій. Понеділок стане для вас днем корисних знайомств і ви зможете реалізувати задумане. Зміни будуть дуже стрімкими, тому запасіться терпінням і кавою. Звичайно, що будуть люди, які захочуть применшити ваші успіхи, але з ними кавою не діліться.

Риби. Ваш Знак перебуватиме під впливом Марса, що наділить вас енергією та наполегливістю. Вам слід скористатися цим напливом працездатності та енергії, бо такі ресурси швидко вичерпуються. Загалом хороший день для якоїсь грандіозної справи.

Фото Ярослава Романюка

You cannot copy content of this page