Терезам серйозно поставитися до пропозицій, а Скорпіонам — до свого харчування: гороскоп на 28 березня для всіх знаків зодіаку від Анджели Перл

Відома астрологиня Анжела Перл склала прогноз на 28 березня 2023 для всіх знаків зодіаку.

Експертка запевняє, що для більшості представників зодіакального кола цей день буде непростим, він припіднесе багато складних ситуацій та викликів.

Для того, щоб впоратися з ними, приймайте поради, обов’язково слухайте своє серце і не ігноруйте внутрішній голос.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Несподіваний візит, можливо, навіть когось із родичів виведе вас зі спокійного стану та додасть проблем цього дня. Ви не зможете утриматися від різких слів, сказати точно, що ви думаєте про поставлене питання. Після цього протистояння стосунки буде змінено, але вам не варто турбуватися, все буде виправлено завдяки вашій дипломатії.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Зірки принесуть вам деякі ідеї, можливості, бажання купити щось дороге або ви вирішите допомогти близькій людині в складному питанні. У вас великі шанси почути хороші новини від родичів, друзів, коханих, можливо, про появу дитини на світ, весілля, переїзд у новий дім. Не поспішайте діяти, обмірковуйте кроки.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Сьогодні фінансова складова добре працює, у вас може з’явитись багато грошей, ви зможете почати будувати свої плани на майбутнє. З іншого боку, дещо поганенький настрій перевірить ваші межі цього дня, але якщо ви звернете увагу на знаки, які посилає вам Всесвіт, ви знайдете оптимальне рішення для покращення вашого настрою.

Телець (20 квітня – 21 травня)

Розвиток у професійній сфері, який у вас був останній період, сьогодні покаже свою цінність для вас. Тельцям здасться, що Всесвіт винагороджує їх за зусилля. У плані кохання, щоб уникнути віддалення від коханої людини, зірки рекомендують вам звернутися до своєї особистої чарівності, ви можете зробити освідчення або здивувати романтичним сюрпризом.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Ви будете турбуватися про когось, постараєтеся допомогти йому всіма можливими способами. Ви можете піти з ним на співбесіду або в іншій ситуації супроводжувати її, ваша допомога буде неоціненна. Увечері на вас чекає романтична зустріч з коханою людиною, ви проведете незабутній час. Для самотніх цей день може все круто змінити у житті, розпочнеться гарна історія.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Тимчасова нестача творчих ідей може довести вас до нервового стану, неконтрольовані витрати можуть призвести до втрати грошей або навіть проблем у стосунках із супутником життя. Тому постарайтеся не нав’язувати себе, не тиснути на оточуючих, інакше все призведе до напружених дискусій і суперечок, які буде дуже складно врегулювати.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Ви почуєте про вигідну угоду, інвестиційну можливість, але ваша увага має бути зосереджена на здоров’ї, харчуванні, тому що в іншому випадку існує ризик, що вам, можливо, доведеться витратити занадто багато часу на виправлення ситуації. В особистому житті, якщо ви відклали вирішення напруженої ситуації, то сьогодні все спливе на поверхню і вимагатиме термінових рішень.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Зверніть пильну увагу на пропозицію від нової людини, яка буде дуже спокусливою. Однак не поспішайте підписувати угоду, ви не побачите успіху від співпраці, вона має приховані плани. Сьогодні у особистих стосунках у вас з’явиться бажання повідомити про розлучення, розірвати стосунки, але перш ніж діяти, переконайтеся, що ви зробили правильний вибір.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Професійні та особисті непорозуміння проясняться цього дня дуже швидко. Завдяки сприятливому астральному контексту ви знайдете ефективні рішення для будь-яких проблем. Інтернет може стати джерелом натхнення для їх вирішення, але можуть бути корисні поради членів сім’ї або близьких до вас людей. Приймайте допомогу та не відкидайте поради.

Рак (22 червня – 22 липня)

Нові ситуації, фінансово сприятливі сценарії, добрі можливості з’являться перед вами цього дня. Чітко розставлені пріоритети та розуміння всіх ризиків принесуть гарні перемоги. З іншого боку, увага, яку ви приділяєте соціальним стосункам та сім’ї, викличуть повагу та захоплення тих, кого ви любите. Самотнім Ракам це принесе цікаве знайомство.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Емоційно ви можете відчути себе вразливими, вам доведеться провести складний вечір з тим, кого ви любите, поділитися своїми почуттями кохання, відкрити свою душу, можливо навіть розповісти про себе секрет. Сьогодні не буде ускладнень з боку здоров’я, але потрібна увага до того, що ви їсте, нестача потрібних компонентів може спричинити проблеми.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Ви «прив’язуєтесь» до ситуації, тому упираєтеся і не хочете нічого змінювати, не замислюєтеся про адаптацію до того, що відбувається навколо, і погано реагуєте за необхідності зробити кардинальні кроки у бік змін. Недоліком багатьох людей є впертість, але їх не потрібно наслідувати. Якщо ви хочете бути щасливими, а не постійно боротися, вам доведеться ухвалити зміни і побудувати своє життя по-новому.

You cannot copy content of this page