Терезів чекає вибір, Овнів – бурхливий день, у Риб все зміниться: вдалі дні березня для знаків Зодіаку

Березень 2023 стане переломним для багатьох людей. Саме в першому місяці весни Плутон та Сатурн змінюють сузір’я. Однак цього місяця кожен знак Зодіаку матиме свій найвдаліший день.

Найзручніший день для кожного знака Зодіаку на березень 2023 року:

ОВЕН. Для першопрохідців зодіакального кола найвдалішим днем буде 20 березня, напередодні молодика, який до того ж пройде у сузір’ї Овна. Ідеальний час для активних дій. Приймайте себе такими, якими ви є. І не сумнівайтеся ні в чому. Пам’ятайте: все, що робиться на краще.

ТЕЛЕЦЬ. Стик епох 23 березня стане найщасливішим днем місяця для Тельців. У момент переходу Плутона із сузір’я Козерога на знак Водолія вам вдасться наповнитися енергією. Вона зробить навіть неможливе.

БЛИЗНЮКИ. Представники повітряного знаку 23 березня зрозуміють, що всі їхні мрії здійсненні. Перехід Плутона зарядить їх життєвою енергією та позитивом. Близнюки зрозуміють, що їхнє життя може стати ще кращим і прекраснішим, ніж зараз.

РАК. Сатурн перейде до сузір’я Риби 7 березня. Це є щаслива дата для Раків. Вони зможуть переглянути свої пріоритети та переконатися, що рухаються у правильному напрямку.

ЛЕВ. Молодий місяць в Овні 21 числа стане найвдалішим днем у місяці для Лева. Сміливо починайте будь-які справи, вирішуйте проблемні питання та рухайтеся до своєї мети. Усі починання в цей день отримають потужне підживлення від Нового Місяця, яке перебуває у дружньому знаку.

ДІВА. Найвдаліший день для Дів у березні 2023 року – 16 число. Планета кохання, краси та успіху Венера переходить на знак Тельця. Це ідеальний період, щоб вирішити питання, пов’язані з грошима та нерухомістю.

ТЕРЕЗИ. Терезам варто задуматися про свою кар’єру 25 числа. Це щаслива дата для переосмислення своїх цілей, пов’язаних із реалізацією та матеріальним становищем. Деякі речі доведеться поміняти, але знайте, що це на краще. Пам’ятайте, що звичні дії дають найпотрібніші результати.

СКОРПІОН. У представників знаку найвдаліший день на місяць ― 25 березня. За сектор успіху та удачі відповідає дружній Рак. Значить, у Скорпіонів все вийде. Причому жодних особливих зусиль докладати не доведеться. Ви навчитеся отримувати задоволення від процесу і зрозумієте, що так і має бути.

СТРІЛЕЦЬ. Місяць загалом сприятливий для цього знаку. Стрілець почне замислюватися про зміну своїх пріоритетів. На багато питань у нього з’являться інші відповіді. Найвдаліший день – 22 березня. Насолоджуйтесь свободою і не бійтеся змінювати цінності. Це вас не обмежить, а навпаки, відкриє шлях у нове щасливе життя.

КОЗЕРІГ. Лютий, мабуть, для вас був складним періодом. Але березень дає багато натхнення та легкості. Пік енергії та життєвої сили настане 22 березня. Астероїд Церера перейде у сузір’я Діви, активуючи ваш сектор успіху. На вас чекає багато унікальних можливостей та шансів.

ВОДОЛІЙ. Найщасливіша дата ― 19 березня. Меркурій перейде у сузір’я Овна, даруючи вам дипломатичні здібності та змінюючи мислення. Досягти своїх цілей через спілкування буде набагато легше.

РИБИ. Молодий місяць для багатьох є небезпечним періодом, але березневе народження Місяця подарує Рибам багато чудових можливостей. Сміливо плануйте важливі справи на 21 число. Але головне, підготуватися до свого нового життя. Всі ваші дії призведуть до того, що буденність почне змінюватися, причому на краще. Помічайте цю трансформацію та будьте за неї вдячні. Березневий молодик – ваша точка відправлення.

You cannot copy content of this page