Терезів чекають дива, Тельців – гірка, але правда, а дехто зрозуміє, що біла смуга не за горами: поради на день знакам Зодіаку

Сьогодні зростаючий Місяць у знаку Водолій покаже, наскільки ви просунулися у своєму розвитку — витягне на поверхню моменти, які вимагають доопрацювання.

Це стосується і творчості, і професійних навичок, особистих стосунків. Чудовим способом боротьби з перешкодами по дорозі до мети стане об’єднання зусиль. Ваші друзі, кохані та однодумці стануть надійною опорою, виправдають довіру та допоможуть зберегти спокій у душі. Що потрібно при цьому від вас? Максимальна залученість до процесів, увага до власних почуттів та стану здоров’я, а ще вміння дякувати людям за їхній внесок у вашу долю.

Овни

Ви доклали всіх зусиль, це очевидно. Ви робите все можливе, щоб допомогти всім довкола стати щасливими. Але є одна людина, про яку ви забули в цій нескінченній метушні, і ця людина ви. Ви теж заслуговуєте на щастя. І увагу, і кохання, і повагу. Усього, що даруєте оточуючим! Важливе нагадування: дозвольте собі сповільнитися, бути в моменті, спокійно дихати. Почитайте улюблену книгу, випийте улюбленого чаю та спостерігайте, як світ рухається у сповільненій зйомці. До речі, якщо ви шукали нове місце, зараз саме час вирушити на пошуки оселі!

Космічна порада: не забувайте піклуватися про себе.

Тельці

Якщо вам хочеться поговорити про те, що у вас на думці, але страх перемагає чесність, що проривається, це може розкачати човен. Тільки уявіть, яку шкоду може завдати приховування від сторонніх очей найболючіших моментів сьогоднішнього життя! Скільки не бреши про проблему, вона від цього не розчиниться, правильно? То навіщо ж це робити? Будьте чесні з собою та близькими людьми, ваша правда важлива, і ви маєте на неї право. Говоріть щиро та без вибачень. У той же час дбайте, щоб і інший міг поділитися тим, що його турбує чи засмучує. Це єдиний спосіб відновити баланс та знайти мирне рішення.

Космічна порада: правда стане найкращим вирішенням будь-якої проблеми.

Близнюки

Ви знаходитесь у тому житті, яке загадували для себе давним-давно. А тепер спробуйте «вийти» зі своєї голови та поверніться до серця. Відчуйте любов, віддайте подяку, відчуйте розширення, відчуйте благодать. Дякуйте за те, що є, та за те, що ще попереду. Вірте, що благословення буде збільшуватися в міру вашого поступу вперед. Для деяких представників знаку майбутній повний місяць може принести великі зміни в міжособистісних стосунках. Приготуйтеся прийняти нових однодумців у своє плем’я душ і поєднатися з людьми, з якими ви втратили зв’язок. Якщо якесь рішення допоможе вам втілитись у ту версію себе, яку ви візуалізували у минулому, відповідайте «так»!

Космічна порада: настав час возз’єднатися із учасниками вашого духовного племені.

Раки

Сьогодні ви відчуваєте, що вас неможливо зупинити, і хочеться зробити все й одразу. Але зараз поспіх навряд чи піде вам на користь. Отже, зосередьтеся на послідовних діях. Повільні та усвідомлені кроки будуть просувати вас у напрямку зростання. Щодо ваших романтичних стосунків, у них головним словом стає стабільність. Ви маєте право на впевненість у завтрашньому дні. І ви маєте право звільнити місце для того, хто надихає на краще і не боїться розкрити свої почуття. Відкрийтеся магії, яка вас оточує прямо зараз.

Космічна порада: ваші переживання зцілить тільки еліксир кохання.

Леви

Не має значення, що думають інші люди. Не дозволяйте думці оточуючих заважати вам йти вибраним шляхом до свого істинного призначення. Сьогодні зірки просять поміркувати над обіцянками, які ви дали собі раніше, переналаштуватися там, де це необхідно, і почати діяти. Знайте, що Всесвіт вас повністю підтримує у процесі здійснення мрії. Допомога та підтримка, необхідні на кожному етапі, надаватимуться вам постійно. Тепер ви – актор першого плану!

Космічна порада: настав час проявити енергію головного героя!

Діви

А що, якщо доля — це просто вільна воля, яку виявляє ваше вище Я? Що кожен досвід досконалий, і кожен досвід ретельно курується вищими силами. І все це відбувається, щоб прискорити зростання, розширити ваш розум і зміцнити вашу свідомість. Отже, відкиньте сумніви та питання, приймаючи реальність такою, якою вона є. Зараз ви стоїте на роздоріжжі, Діви. Вибудовуйте точні плани, намагайтеся в деталях уявити, якою хочете бачити частину вашого життя. Вибираєте ви, ніхто інший.

Космічна порада: життя – це низка ваших рішень. Тільки ваші рішення.

Терези

Золоті слова з бестселера Елізабет Гілберт «Їж, молись, кохай», над якими варто задуматися на початку свого дня: «Ви повинні невпинно брати участь у власних благословеннях. І як тільки ви досягли стану щастя, ви ніколи не повинні розслаблятися у його підтримці. Ви повинні докласти величезних зусиль, щоб вічно плисти вгору до цього щастя, залишатися на плаву на його вершині». Зробіть собі ласку, Терези: замість того, щоб зосереджуватися на моментах, коли все пішло не так, зосередьтеся на майбутньому. Здається, зараз ви готові зробити крок в енергетичне поле чудес — втілити все, чого бажаєте і заслуговуєте!

Космічна порада: на вас чекають справжні чудеса, ви заслужили своє свято!

Скорпіони

Правда в тому, що наша реальність не завжди буде веселкою та сонячним світлом, хоч би скільки позитивних тверджень ми говорили собі. Непривабливість і складність назавжди залишаться одними з якостей життя, часом виходитимуть на перший план найневдаліші його ракурси. Отже, просто прийміть. Приймайте з благодаттю добрі та погані дні. Знайте, що дар смирення змінить ваші обставини. Доля створює ідеальний досвід, необхідний для нашого зростання і розвитку. Ставтеся до будь-якої події на своєму шляху як до чергової можливості стати мудрішими.

Космічна порада: все так, як має бути. Довіряйте миру та своїй долі.

Стрільці

Сьогодні космічна погода приносить із собою урок непостійності. Усвідомлення, що хоч би як ви намагалися, чіплятися за те, що вже відслужило свою мету у вашому існуванні, не вийде. Не зациклюйтесь на жалю, не дозволяйте тузі огорнути ваше серце, не вірте, що життя складається з одних розчарувань. Просто дихайте і поступово відмовляйтеся від хибного почуття контролю. Дар прийняття допоможе побачити світло та дасть сили долати втрати на життєвому шляху. Все — і найкраще, і найгірше — відбувається для вас. Тільки на благо. Тож відпускайте минуле. На його місце прийде ваше щастя.

Космічна порада: щоб у житті сталося гарне та нове, звільніть місце.

Козероги

Ваша любов до подорожей довго чекала цього часу, Козероги! Вважайте цей момент своїм зеленим світлом – настав час розгорнути перед собою карту світу і вибирати пункт призначення. Ви напевно готові до наступної великої пригоди! Представникам знаку, які перебувають у стосунках з відривом, також рекомендується ризикувати. Пам’ятати, що майбутнє — це чисте полотно, яке чекає, щоб його розфарбували найяскравішими та сміливішими фарбами. Повторюйте собі якнайчастіше: «Все залежить від мене».

Космічна порада: майбутнє – це чисте полотно. Вибирайте фарби!

Водолії

Всесвіт хоче розкрити вам секрет, Водолії: алгоритм Всесвіту досконалий, і він завжди робить все можливе для вас. Створює умови для кращих вражень, які ви можете отримати тут, на Землі. Тому не турбуйтеся надто сильно про те, що здається неправильним. Не дозволяйте собі панікувати, якщо щось не виходить. Відкиньте схильність до відчаю та опору та скористайтеся можливістю підвищити свій рівень по-іншому. Ви справді готові чудово проявити себе найближчими місяцями!

Космічна порада: не турбуйтеся надто сильно про те, що йде не за планом.

Читайте також:  У Стрільців, Водоліїв та Тельців гроші потечуть рікою, а удача фонтаном – астрологи розповіли, коли

Риби

Сьогодні ви налаштовані для досягнення неможливого. Однак не забувайте дотримуватися темпу. Стійкі дії – це шлях уперед у ретроградному сезоні. Проблеми з комунікацією можуть бути в даний момент постійними. Тому намагайтеся обходити гострі кути, але не на шкоду собі. Правду говорити необхідно, просто іноді варто вибрати м’якші слова. Не складайте власну думку в підвали душі, ви маєте повне право. І будь ласка, не соромтеся її! Навіть якщо довкола буквально всі думають по-іншому.

Космічна порада: не вибачайтеся за справедливу правду та власну думку.

You cannot copy content of this page