Терезів осяє геніальний план, Ракам підніме настрій валіза з грошима: грошовий гороскоп: Фінансовий гороскоп на травень 2023 року

ОВЕН. У травні 2023 року Овнів постійно тягтиме на різні авантюри, які можуть помітно спустошити гаманець. Якщо не хочете перейти в режим вимушеної економії, обходьте гострі кути і не намагайтеся отримати додаткові гроші, які обіцяють сумнівні організації.

ТЕЛЕЦЬ. Останній місяць весни виявиться для Тельців прибутковішим у порівнянні з попередніми, якщо вони наважаться попросити надбавку у керівництва. Будьте впевнені у своїх силах, оскільки однозначно заслужили на підвищення доходу.

Проявляючи трохи сміливості у кар’єрних питаннях у середині травня, ви зможете успішно завершити деякі домашні проєкти, які давно вимагають грошових вливань.

БЛИЗНЮКИ. Початок травня принесе Близнюкам нестабільний і дуже легкий настрій. У результаті ви витрачатимете більше, ніж можете собі дозволити. Візьміть себе в руки і постарайтеся уникати шопінгу, щоб підвищити собі настрій.

Краще вирішите проблеми, які вас хвилюють по-справжньому, і тоді покупки, здійснені на емоціях, припиняться.

РАК. У травні вітер змін закрутить Раків у вихорі, принісши їм легкі гроші збоку. Більше того, у Раків залишиться ще трохи зайвих грошей, які вони завбачливо відкладуть убік.

Така мудрість виявиться своєчасною, оскільки незабаром вам знадобляться кошти на вирішення побутових питань.

ЛЕВ. У травні грандіозні плани у Левів втіляться. Ви давно мріяли про відпочинок, і тепер завдяки додатковим грошовим доходам можете сміливо реалізувати давній задум. У другій декаді травня Левів очікує  просування в кар’єрі, яке принесе збільшення заробітку. Як підсумок, ви легко зможете організувати відпустку, на яку так довго відкладали гроші.

ДІВА. Дівам у травні доведеться готуватися до відчутних витрат. Прийміть цю ситуацію терпляче і з мудрістю, адже ви втілюєте свої проекти. Не бійтеся залишитись ні з чим. Ваш грошовий дохід у травні буде нехай і не перспективним, але вкрай стабільним і надійним.

ТЕРЕЗИ. Це буде геніальний план. Весь травень Терези активно вкладатимуться в себе, причому у всіх сенсах. Ви займетеся професійною самоосвітою, що спричинить грошові витрати. Однак таке вкладення виявиться дуже вдалим, адже наприкінці травня Терезам відкриються нові перспективи, на які раніше вони не могли розраховувати.

СКОРПІОН. З приходом травня Скорпіони будуть спантеличені своїм фінансовим становищем. Пам’ятайте, що, сидячи на одному місці і просто переживаючи, неможливо досягти жодних покращень.

Зірки радять звернутися за допомогою до друзів, які можуть звести вас із потрібними людьми. Не виключено, що завдяки новим зв’язкам Скорпіони зможуть знайти прибуткове місце та розкрити весь свій потенціал.

СТРІЛЕЦЬ. Із настанням останнього весняного місяця фінансові витрати Стрільців різко зростуть. Незважаючи на те, що ви виправдовуватимете власне марнотратство, близькі люди будуть невдоволені такою недалекоглядністю.

Прислухайтеся до думки рідних, щоб ненароком не витратити бюджет, розрахований на місяць за кілька днів.

КОЗЕРІГ. У травні доходи Козерогів різко скоротяться. Це буде пов’язано з вашим рішенням розширити бізнес або змінити колишню сферу діяльності на щось нове.

Не переживайте про тимчасове урізання бюджету та подбайте про наявність фінансової подушки безпеки. Рухайтеся до своєї мети без суєти і хвилювання, і ви неодмінно досягнете успіху.

ВОДОЛІЙ. Водоліям не варто розраховувати на стабільну фінансову ситуацію у травні 2023 року. Обставини будуть складатися несподіваним чином, змушуючи вас пристосовуватися до них.

У деяких ситуаціях Водоліям доведеться заощаджувати, а в деяких, навпаки, зважуватися на відчутні витрати. До кінця місяця ситуація стане більш стабільною і передбачуваною.

РИБИ. Зірки обіцяють Рибам у травні сприятливе фінансове середовище. Ваш дохід залишається надійним і впевненим, а додаткові кошти, які прийдуть у середині місяця, лише покращать наявне матеріальне становище.

Нарешті Риби можуть подумати про себе та придбати розкішну обновку, покупку якої постійно відкладали.

Фото: Olesia Oleksandrivna.

You cannot copy content of this page