Терези, чарівні моменти можуть наповнити ваш березень з багатьох причин. Почнемо з найголовнішої теми: ваших стосунків

З Юпітером, планетою удачі та розширення, та Венерою, планетою гармонії та привабливості, що осяюватимуть вас весь місяць, ви відчуватимете, що всі стосунки радісні.

Це також важливий час для того, щоб проявити себе, якщо ви самотні — продовжуйте спілкуватися з різними людьми, і ви можете перетнутися з людиною, яка має далекоглядні плани на ваше спільне майбутнє.

Далі варто згадати, що Марс, планета сили, продовжуватиме штурмувати вашу зону розширення, ймовірно, спостерігаючи, як ви зосереджені на академічних науках, подорожах, чи прагнете різко змінити свій розпорядок дня. Це триватиме до 25 березня, а після цього він буде запалювати вашу професійну зону до 20 травня. Це гарантує, що ви будете надзвичайно зайняті кар’єрними питаннями.

Наполегливо працюйте зараз, і ви побачите підвищення, нагороди, оплески чи конкурентоспроможні пропозиції роботи!

Після цього важливо звернути увагу на два місячні цикли. По-перше, повний місяць у вашому секторі відпочинку настане близько 7 березня, спонукаючи вас прилягти, зосередитися на своєму емоційному комфорті та зарядитися енергією.

Закулісна драма — особливо щодо чогось із минулого чи навіть таємниці — може переслідувати деяких із вас найближчим часом.

Відключіться від мережі, влаштуйте спа-день і виберіть час подрімати трохи більше!

Далі, 21 березня у вашій зоні партнерства настає молодий місяць, який відкриє двері для вас і вашої другої половинки, щоб скласти плани, переїхати, заручитися чи обговорити довгострокове бачення майбутнього. Якщо ви зараз самотні, це ще один поштовх Всесвіту, щоб змінити статус.

Наостанок, варто відзначити переміщення двох могутніх планет у нові куточки небес. Сатурн, планета життєвих уроків і викликів, протягом останніх трьох років приносила крижаний сніг у ваш сектор пристрастей. Ймовірно, це змусило вас зіткнутися з важкою битвою щодо питань кохання, творчості, романтики, батьківства чи навіть дітей. Якщо ви докладаєте зусиль, то можете помітити, що після 7 березня ви відчуваєте раптове звільнення, коли всесвіт дарує вам те, над чим ви працювали.

Після цієї дати Сатурн принесе свої важкі уроки в нову сферу вашого життя — роботу, баланс між роботою та особистим життям і фізичне здоров’я. З одного боку, ви можете відчути, що потонете в обов’язках або відчуєте втому. Невдовзі це може підштовхнути вас до пошуку нової форми зайнятості чи роботи. Це також може допомогти вам змінити харчування, фізичну форму та активність. Це будуть ключові теми до 2026 року.

Нарешті, Плутон, планета інтенсивності, ненадовго промарширує у вашому секторі пристрасті з 23 березня до літа, але зараз він дасть вам відчути, що чекає попереду на найближчі двадцять років. Ви налаштовані відчути радикальні зміни навколо справжнього кохання, своїх захоплень і бажань або батьківства/материнства та дітей. Хоча не всі уроки будуть приємними, вас навчать бути добрими та прагнути до того, що робить вас найщасливішими та живими, незважаючи ні на що.

Невдовзі до вас можуть прийти кармічні зв’язки, які змусять вас жадати любові сильніше, ніж будь-коли раніше.

You cannot copy content of this page