Терези гратимуть у хованки з долею, Стрільців чекає море зваб, а Близнюки будуть для всіх, як червона ганчірка для бика

Головне – не піддавайтеся звабам, інакше є ризик зайти надто далеко. Гороскоп 14 травня.

ОВЕН. Для Овнів настає час одкровень та прозрінь. Хороший період, щоб внести повну ясність у відносинах з кимось або навіть відверто поговорити на делікатні теми. На роботі Овнам не варто втрачати пильність навіть до своїх колег, вони можуть підставити. А ось бізнесменам зірки, навпаки, дають зелене світло, справи підуть гладко. У особистих і любовних стосунках краще виявити гнучкість, бо є ризик зіткнутися з нерозумінням та образами.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям слід бути готовими до змін, навіть якщо вони будуть лише в голові. Зірки рекомендують Тельцям не перестаратися на роботі та дозволити собі просто відпочити. Порядок у думках рано чи пізно приведе до порядку та у справах. А поки впевненість у власних силах Тельців здатна дати збій, ризик потрапити в будь-яку грошову чи життєву пастку дуже великий. Візьміть позачергову відпустку та проведіть її вдома, у колі друзів та близьких.

БЛИЗНЮКИ. Є небезпека, що завтра Близнюки дратуватимуть усіх своєю прискіпливістю та бажанням докопатися до істини, поставити крапки над “i” і не залишити у своєму житті білих плям. У фінансових справах це буде навіть корисно, бо дозволить уникнути помилок та каверз. Однак на колег по роботі або близьких Близнюки діятимуть, як червона ганчірка на бика. Зірки рекомендують Близнюкам не відповідати на провокації і не перетворюватися на месників. Будьте вищими, реагуйте з посмішкою і спокійно, це дасть більший ефект.

РАК. Ракам настав час попрощатися з тим, що в їхньому житті вже давно лежить непотрібним вантажем. Геть застарілі меблі, старі ілюзії, плани та інше, інше, інше. Такий радикальний перегляд приведе лише до одного – попереду відкриються нові перспективи. Ракам нікуди більше відступати і треба брати ситуацію в свої руки. Зірки зараз на боці Раків, а значить удача та біла смуга у житті просто неминучі. Самотнім Ракам не варто сумувати, все може круто змінитися незабаром.

ЛЕВ. Типовим Левам треба включити свій оптимізм і з такою візитною карткою вони будуть бажаними гостями у будь-якій компанії. Тільки не треба ділити світ на чорне та біле, і тоді удача сама впаде в руки Левам як стигле яблуко. Навіть у шопінгу Левам таланитиме, і скільки б вони не витратили, це не сильно позначиться на їхньому добробуті. Зірки вже приготували для Левів приємні фінансові сюрпризи, а в особистому житті в одиноких представників знаку зав’яжеться роман, який буде серйозним і тривалим.

ДІВА. Діви явно підходять до піку своїх можливостей і для успіху їм потрібно зібрати всі шматочки життєздатного пазла. Зірки рекомендують Дівам не поспішати з прийняттям будь-яких серйозних рішень, щоб не допустити непоправної помилки. Навколишні відчують у Дівах лідерську жилку і це треба використати на всі сто. Є всі шанси, що нові проєкти чи ідеї матимуть успіх і принесуть добрі дивіденди у майбутньому. У любовних стосунках буквально всі знайомства виявляться якщо не романтичними, то корисними.

ТЕРЕЗИ. Хід подій підкине нові факти, з якими доведеться рахуватися і Терезам доведеться пограти з долею у свого роду хованки. Зірки радять бути готовими до несподіваних сюпризів у справах та на роботі. І навіть якщо здасться, що настав момент для важливого рішення або вигідного вкладення, Терезам краще взяти паузу і почекати – така головна порада зірок. Для Терезів зараз не найкращий час грати в “орла” та “решку”. Послухайте астрологів та приділіть більше уваги сім’ї.

СКОРПІОН. Якщо Скорпіони всюди стоятимуть на своєму, то вони ризикують стати епіцентром жарких конфліктів. Зірки радять Скорпіонам завтра направити всю свою енергію на суттєвіші справи. Активність і підприємливість у фінансових справах принесе Скорпіонам рано чи пізно суттєвий прибуток, якщо вони, звичайно, не будуть самовпевнено вважати себе “центром всесвіту”. А в любовних інтригах та сімейних стосунках Скорпіонам варто лише трохи проявити фантазію і все зміниться на краще.

СТРІЛЕЦЬ. Завтра Стрільцям зірки обіцяють день сповнений метушні і спокус. Будьте готові спілкуватися багато і, можливо, з людьми, які вам будуть не дуже приємні. Одне добре, що все це тимчасово і несе із собою приємні бонуси: від премії на роботі до найвигіднішого контракту в бізнесі. Вечір краще присвятити відпочинку в родинному колі, а для одиноких Стрільців у зірок свою особлива порада – порадуйте свого обранця чи обраницю подарунком чи особливим знаком уваги і тоді день буде наповнений ароматом романтики.

КОЗЕРІГ. Козероги завтра матимуть чудовий шанс подивитися на проблеми під іншим кутом зору. При цьому зірки рекомендують зберегти свою нервову систему. Немає сенсу підвищувати градус, якщо навіть на світ спливуть якісь таємниці або камень на камені не залишиться від колишніх ілюзій. Просто дозвольте собі розслабитися. Навіть звичайна прогулянка підбадьорить і підніме тонус. У особистих стосунках увімкніть стоп-кран і займіть позицію стороннього спостерігача.

ВОДОЛІЙ. Хід подій може втягнути Водоліїв у справи, які так чи інакше пов’язані з грошима. Зірки радять не впадати в емоції, твереза оцінка рано чи пізно виведе все у потрібний бік. Інакше образи та взаємні претензії заведуть Водоліїв надто далеко. У любовних стосунках, швидше за все, не уникнути перевірки на міцність. Просто проявіть увагу і ніжність, це коштує тисячі слів, і все зміниться на краще.

РИБИ. Завтра Рибам варто трохи приборкати свій запал і не оголошувати всіх невігласами і ледарями. Так корисних знайомств не завести, а вони в найближчому майбутньому Рибам знадобляться. Не можна сказати, що на Риб зійшла невдача у фінансових справах, але зірки застерігають від всякого роду нібито вигідних вкладень і особливо від азартних ігор. Грошей тут Риби точно не зароблять, а ось залишитися з порожнім гаманцем та на бобах можуть цілком. У справах сердечних варто лише додати красномовства та фортеця викине білий прапор.

You cannot copy content of this page