Терези отримають дуже важливі новини, Близнюкам переведуть гроші, Риб чекає сенсаційний успіх

Астрологи дали прогноз на 4 квітня.

ОВЕН. У наступному періоді передбачаються затримки в колективних справах, викликані неквапливістю або легковажністю співробітників.

Якщо це вас не влаштовує, візьміть проєкт у свої руки та зробіть усе, щоб завершити його у встановлений термін.

Овнам сімейним доведеться робити косметичний ремонт в особистому просторі або проводити велике прибирання. Енергії буде достатньо для цих та інших обов’язкових справ, тож період пройде продуктивно.

ТЕЛЕЦЬ. Першорядну роль для Тельців гратимуть фінансові питання. Через якусь проблему доведеться терміново шукати велику суму, можливо навіть оформити позику.

Щоправда, ця неприємність майже відразу ж компенсується обіцяною надбавкою до зарплати, тож незабаром ситуація у сфері фінансів зміниться на краще. Період непогано підходить для занять собою, панянок-Тельців не розчарує візит до перукаря.

БЛИЗНЮКИ. Особисті проблеми чи сварки в сім’ї нині не очікуються, тому настрій у Близнюків буде чудовим. Настав час натиснути у службових справах, щоб почути похвалу керівника і звернутися до нього з якимись проханнями.

Самотні Близнюки привернуть увагу людини, яка вже має партнера. Відразу розставте всі крапки над «І». Увечері чекайте на грошовий переказ у великому розмірі.

РАК. Непідвладні вашому розуму ситуації відбуватимуться як у особистих, так і професійних справах. Період набуде підвищеної містичності лише тому, що ним керує Нептун.

Не вірте внутрішнім страхам та невиправданим підозрам. Наголос має бути зроблено на логіку, саме вона ваш головний радник у службових та матеріальних справах. Сфера почуттів поки залишиться поза увагою через свою неподійність.

ЛЕВ. Деякі моменти періоду змусять Львів сміятися, тримаючись за живіт. Настрій стане ще значно кращим після того, як вам пообіцяють солідну премію або додаток до окладу.

Левицям зірки не радять копіювати чиєсь вбрання. Щоб справити незабутнє враження на оточуючих, залишайтеся собою та підкреслюйте природну унікальність своєї зовнішності. Спілкування з близькими людьми нічим не утруднене, це чудовий момент для обговорення важливих сімейних питань.

ДІВА. Новини, які прийдуть здалеку, потребують неквапливого вивчення, а також повторної перевірки. Не дозволяйте собі панікувати або, навпаки, плекати порожні ілюзії, поки не переконаєтеся в незаперечності фактів.

Продуктивно та без великих черг пройде візит до поліклініки, банку, іншої інстанції. Дівам службовцям потрібно прислухатися до критики керівництво і не допускати колишніх помилок.

ТЕРЕЗИ. Матимуть рацію ті з вас, хто дозволить собі перепочити від життєвих тривог. Якщо не можна взяти вихідний чи відгул, продовжуйте працювати, але у зниженому темпі. Увечері потрібно насититися киснем за допомогою пішої прогулянки.

Особливу користь вашому організму принесуть заняття йогою та плаванням. Слідкуйте за тим, щоб телефон завжди був під рукою. Очікуються дуже важливі новини щодо роботи чи фінансів. Потрібно миттєво відреагувати на отриману інформацію.

СКОРПІОН. Не розмінюйтеся на дрібниці. Період просто сенсаційний. Річ у тім, що завдяки щасливому збігу обставин багатьом Скорпіонам вдасться залучити до свого життя багатство, професійний та соціальний успіх. Для цього потрібно активніше зближуватися з людьми, не відмовлятися від поїздок та зустрічей, одним словом – не можна лінуватися чи не діяти.

СТРІЛЕЦЬ. Деякі Стрільці в ході періоду заручаться підтримкою сильних цього світу або «обростуть» корисними діловими знайомствами. Поки на роботі, можливий завал.

Доведеться аналізувати великий потік інформації, виконувати безліч справ, постійно щось обговорювати особисто і по телефону.

Зате вечір намічається досить простий. Якщо втомитеся від спілкування, можна вимкнути телефон, спокійно подивитися серіал, пограти з дітьми чи домашнім улюбленцем.

КОЗЕРІГ. Не передбачаються особливо важливі обставини ні в почуттях, ні в службових справах. Рутинний характер періоду Козерогам сподобається, і багато хто з вас знайде вільний час на спорт.

Любителям творчості та рукоділля вдасться досягти успіху в цих заняттях. Юні представники знаку завоюють авторитет у популярній молодіжній тусовці, а пенсіонери дадуть цінну пораду підростаючому поколінню родичів.

ВОДОЛІЙ. Все, що відбуватиметься на роботі, не слід переносити на особисте життя. Якщо і повернувшись з роботи додому переживатимете про ці проблеми, це спричинить емоційне вигоряння. Потрібно відволіктися та змінити обстановку.

Погуляйте, посидьте у кафе, потренуйтеся у спортзалі, походіть по магазинах. До речі, зараз найвдаліший момент для покупок, оскільки Водолії будуть інтуїтивно знаходити найякісніші та найдешевші товари.

РИБИ. Щасливий збіг обставин допоможе деяким Рибам набути сенсаційно великого матеріального успіху. Цей період, що проходить під владою Нептуна, матиме нестабільне емоційне забарвлення. На щастя, все обійдеться без драм та непорозумінь.

Щоправда, сімейні Риби навряд чи захистять себе від ревнощів з боку другої половини. Річ у тім, що ви будете максимально привабливі для протилежної статі, і ваша поява всюди супроводжуватиметься палкими поглядами.

You cannot copy content of this page