Терези потраплять на поле чудес, Левів здивує небувалий приплив грошей, Раки почервоніють, а у Водоліїв перехопить подих

Астрологи дали прогноз на 27 жовтня кожному за знак Зодіаку.

ОВЕН. Вам знадобляться вольові зусилля, щоб викластися на всі сто відсотків. Але й результат титанічної праці буде грандіозним. Випробування долі колись закінчаться, а попереду на вас чекає несподівана подія, яка щасливо переверне ваше життя.

ТЕЛЕЦЬ. Успіх на вашому боці, але за крок від перемоги може підвести людський фактор. Контролюйте все та вся. Зірки застерігають від участі в авантюрах. Ціна за легкий успіх виявиться незрівнянно високою.

БЛИЗНЮКИ. Період непорозумінь із людьми. Ваше бажання бути лідером та прагнення зайняти керівні позиції розведуть вас та колег по різні боки барикад. Утримайтеся від необдуманих вчинків і не ухвалюйте важливих рішень. Це загрожує втратою роботи.

РАК. Внутрішній переполох Раків спровокує проблема настільки особиста, що про неї краще не говорити. Вам буде ніяково навіть перед собою. Але все вирішується, а час лікує. Крім того, скоро вам належить зробити фінальний вибір, і важливо, щоб він був правильним.

ЛЕВ. Чудовий період. У фінансових питаннях намітилися стабільність та зростання прибутку. Сума надходжень може здивувати вас. Не виключений дохід, пов’язаний з поїздками, тому не відмовляйтеся від можливості заробити.

ДІВА. Якщо діяти спонтанно, ви зможете досягти небувалих фінансових результатів незабаром. Тому складені раніше плани можете забути. Мінімізуйте походи магазинами – ви не отримаєте від цього процесу ніякого задоволення.

ТЕРЕЗИ. Важливі відкриття принесуть зміни до вашої долі і вам для цього не доведеться докладати особливих зусиль. Скоро ваше життя нагадуватиме поле чудес, де виконуються мрії. Чудеса відбуватимуться з такою частотою, що ви перестанете сприймати їх як диво.

СКОРПІОН. Починається новий етап життя, і яким він буде – залежить від багатьох факторів. Зараз неприпустимі помилки та недбалість. Кожен ваш крок має бути ретельно відміряним та обдуманим. І ще не грайте у слова.

СТРІЛЕЦЬ. Через перевантаження є ймовірність нездужання. Не виключено, що ви зіткнетеся з ризиком випробування. Слідкуйте за своїм здоров’ям, правильно харчуйтеся та висипайтеся.

КОЗЕРІГ. З’явилися добрі шанси на отримання прибутку та збільшення доходів. Сміливо приступайте до рішучих дій, момент для цього найвдаліший. У вас є величезний потенціал для зростання. Це сприятливий час для активної роботи з вашого боку.

ВОДОЛІЙ. Через найближчі події у вас перехопить подих. Хвилювання буде приємним, але може спричинити зайві переживання. Потрібно якнайшвидше взяти себе в руки, інакше пропустите можливості, що очікують на вас. Період буквально створено для нових перемог на фінансовій ниві.

РИБИ. З вогню та в полум’я – це про вас. Весь день Риб кидатиме з однієї крайності в іншу, причому не з власної волі. Стабільності нуль, і так розпорядяться незалежні від вас обставини. Погодьтеся, небезпечно в такий непередбачуваний момент планувати щось велике, наприклад дорогу покупку або зміну роботи.

Фото Олександри К.

You cannot copy content of this page