Терези та Раки знімуть вершки, Стрільців чекає “поєдинок”, Риби підрахують прибуток, а Близнюки запрацюють так, що настане не життя, а казка

Свіжий гороскоп на 10 вересня для всіх знаків Зодіаку.

ОВЕН. Завтра Овну чудово вдаватиметься інтелектуальна праця! Зате там, де логіка безсила, на нього може чекати провал. Цього дня Овен буде налаштований нехтувати думкою своїх близьких, змушуючи їх займатися облаштуванням особистого простору: кухні, дачі, робочого кабінету. Нічого не поробиш – йому на думку прийде маса блискучих ідей щодо цього, які вимагатимуть свого втілення. Щодо дрібних проєктів, на кшталт генерального прибирання чи покупок предметів побуту, то це ще не біда. Головне, щоб Овен нашвидкуруч не затіяв велику перестановку меблів чи навіть ремонт!

ТЕЛЕЦЬ. Цього дня Тельцям краще утриматися від будь-яких самостійних рішень та кроків. Завтра вся енергія Тельця ризикує піти у розмови, що відкривають перед ним таємниці Всесвіту. День схиляє його до інтелектуальних бесід на найсерйозніші та абстрактні теми, на кшталт людської психіки, духовного розвитку, секретів світобудови, походження снігової людини. Можливо, Телець зустріне завтра людей, з якими зможе на ці теми досхочу поговорити. Головне, витаючи у хмарах, не втратити ґрунт під ногами.

БЛИЗНЮКИ. Завтра Близнюкам особливо вдаватиметься ділове спілкування. Цього дня у Близнюках прокинеться фінансист! Їхній мозок працюватиме чітко, жонглюючи цифрами та фактами. Якщо Близнюки присвятять цей день думкам про те, як покращити матеріальне становище, вони створять чудовий план, який допоможе їм дуже непогано заробити. Втім, не менш ефективними будуть проєкти того, як Близнюкам створити навколо себе атмосферу комфорту. Планування відпустки, ремонту, будь-яких великих покупок завтра допоможе Близнюкам не помилитися.

РАК. Завтра інтелектуальні та аналітичні здібності Рака будуть загострені до краю! Він буде здатний розробити чудовий план і в цей день Рак у всіх сферах життя, у тому числі й у спілкуванні, спиратиметься на логіку, а не на почуття. Замість того, щоб гадати, що діється в душах людей, він захоче дізнатися про це точно за допомогою розмов або навіть прямих запитань.. Втім, і сам Рак не таїтиме від оточуючих свої думки та наміри, докладно пояснюючи, чого він хоче. Завтра така практика виявиться ефективною: Раків супроводжуватиме успіх.

ЛЕВ. Завтра чим більше несподіванок та авралів чекає Лева на роботі, тим краще: без них він ризикує нудьгувати. Лев із задоволенням відчує себе гвинтиком у чужому механізмі – якщо тільки цей механізм добре налагоджений і не скрипить. Він буде здатний добре працювати в команді або під чиїмось керівництвом, головне, щоб Лев чітко знав, що він робить і для чого. Тільки зрозумівши до кінця логіку процесу і свою роль, Лев буде готовий здійснювати те, що задумано іншими. Ну, а якщо оточуючі не визнають за потрібне посвячувати Лева у всі деталі, їм же гірше – доведеться все робити самим.

ДІВА. Завтра зірки гороскопу радять Діві зосередитись на створенні інтелектуальних зв’язків з людьми. Спочатку будь-яке спілкування будується за принципом симпатії-антипатії, проте для глибших стосунків лише симпатій мало, необхідно знайти загальні теми та інтереси. Саме до такого «просунутого» спілкування у сфері логіки, а не почуттів, день і схиляє завтра Діву, закликаючи її вивести свої стосунки з кимось на якісно новий рівень. У справах сердечних Діві цього дня не варто поспішати з рішеннями.

ТЕРЕЗИ. Завтра Терези здатні все у своєму житті акуратно розкласти по поличках! Спонтанність гарна не завжди, найчастіше запорука успішної справи – це план, що враховує найдрібніші деталі. Саме до побудови таких планів зірки  схиляють Терезів, згідно з приказкою «Сім разів відміряй». Не важливо, про що йдеться, – про велику подію в їхньому житті, дієті, відпустці чи вечірці. Спланувавши завтра будь-яку дію заздалегідь, Терези прирікають себе на успіх! У справах любовних завтра Терезам краще висловити свої почуття старомодно – наприклад, на папері.

СКОРПІОН. Завтра в розмовах Скорпіон раз у раз може виявляти розсіяність або втрачати нитку бесіди, і все через те, що співрозмовники будуть змушувати його нудьгувати! Звичайні побутові теми чи світські плітки набили оскому, а по-справжньому розумного співрозмовника треба знайти. Зірки радять Скорпіонові вибратися завтра кудись, де має шанс зустрітися і поговорити з цікавими, знаючими людьми. Така розмова потрібна Скорпіонові, як ковток свіжого повітря! Цього дня зірки радять Скорпіонові спілкуватися зі своєю коханою людиною мовою логіки, а не почуттів.

СТРІЛЕЦЬ. Навіть якщо Стрілець не надто любить інтелектуальні дискусії, завтра він може зробити виняток із правил для гарного “поєдинку”. Причому, чим гарячіша суперечка вийде, тим краще! В ідеалі Стрілець хотів би зустрітися з супротивником, з яким його погляди повністю протилежні, а якщо ні – він готовий спровокувати співрозмовника на суперечку. Мета цього проста: Стрілець завтра настільки впевнений у своїй інтелектуальній перевазі, що не проти продемонструвати її всім навколо.

КОЗЕРІГ. Завтра Козеріг, вирішуючи будь-яке питання, буде схожий на сороконіжку, яку запитали, з якої ноги вона починає йти! Так само як сороконіжка, задумавшись, заплуталася в кінцівках, так і Козеріг ризикує заблукати в лабіринті своїх думок. Що ж, поняття «думати» та «ускладнювати» знаходяться на різних полюсах. Перше завжди корисне, а ось друге Козеріг готовий продемонструвати завтра у всій красі, викликаючи невдоволення оточуючих. Якщо завтра у справах сердечних Козеріг створить романтичну обстановку, то не пошкодує.

ВОДОЛІЙ. Завтра квапливість Водолія у ділових питаннях може дорого йому обійтися! Щоб день пройшов продуктивно і без збоїв, Водолію варто зменшити оберти, згідно з прислів’ям: «Поспішиш – людей насмішиш». Зірки радять Водолію завтра уважно слухати, що відбувається довкола: оточуючі говоритимуть важливі речі. День надає Водолію шанс зібрати інформацію з якогось питання, почути цінну пораду чи чудову ідею. Надалі все це може стати у нагоді, тому завтра Водолію не варто відволікати увагу оточуючих на себе. Навпаки, будьте самі уважні: навчайтеся, слухайте, запам’ятовуйте.

РИБИ. Завтра у Рибах прокинеться бухгалтер: робота з цифрами (особливо з грошима) даватиметься їм легко. День їм варто присвятити підрахунку прибутку чи плануванню бюджету. Навіть мріяти завтра Рибам краще не абстрактно, а з калькулятором у руках! Однак якщо Риби захочуть справити враження на оточуючих, їх головним козирем має стати інтелект. Неважливо, про якого співрозмовника йдеться, – про начальника, кохану людину, випадкового попутника чи кращого друга: завтра в будь-яких колах будуть затребувані теми, далекі від світської балаканини. Політика, економіка, філософія, математика – будь-які науки, які допоможуть Рибам блиснути інтелектом, їм рекомендується терміново освіжити у пам’яті, згадавши шкільні роки.

You cannot copy content of this page