Терези викупаються у променях успіху, Стрільці – в задоволенні, Ракам влаштують іспит, а Діви мусять дізнатися більше, що зробити правильні висновки

Гороскоп на тиждень з 11 до 16 червня для всіх знаків зодіаку.

Тиждень не найпростіший – ми будемо схильні до раптових сплесків емоцій, хтось почне тикати інших носом у їхні помилки, а хтось прийматиме це надто близько до серця.

ОВЕН. Найбільші проблеми Овни можуть організувати собі самі: бо спочатку сказати, а потім подумати – улюблене заняття Овнів. Менше говоріть і більше слухайте, то ви не пропустите важливу інформацію і не зіпсуєте ні з ким стосунків. А негативні думки женіть геть.

ТЕЛЕЦЬ. Тельцям треба розібратися у своїй величезній купі справ. Не беріть нових завдань, доки не виконаєте старі, інакше ви з цієї купи справ ніколи не виберетеся. Якщо на роботі вас попросять про допомогу – можете допомогти, але не більше, вам зараз тільки нових обов’язків і не вистачало.

БЛИЗНЮКИ. У Близнюків справ – вагон і маленький візок. «Для розгойдування» почніть із дрібних турбот, а потім переходьте до серйозних занять. Ви почнете фліртувати відчайдушно – і матимете успіх. Однак краще не витрачайте сили даремно, зараз у пріоритеті серйозні стосунки.

Як завжди, хвилювання – ваш перший ворог. Щоб з ним упоратися, більше гуляйте, будьте на свіжому повітрі, займайтеся дихальною гімнастикою.

РАК. Тримайте вушка на маківці – ви люди чутливі, а саме такі частіше за інших привертають увагу недоброзичливців. Не дайте їм обвести себе навколо пальця. Та й загалом цей тиждень хороший для виявлення прихованих та явних ворогів. А ще ви зрозумієте, кому зі свого оточення ви можете по-справжньому довіряти.

ЛЕВ. Не всі схожі на вас: не всі здатні швидко розуміти, приймати відповідальні рішення, нічого не боятися. Будьте терпимішими до людей, вони не зобов’язані відповідати вашим високим стандартам. Як тільки ви зрозумієте, ви побачите, де можете застосувати свої численні таланти, і просунутися в роботі.

ДІВА. Перш ніж зважитися на якийсь серйозний крок або прийняти важливе рішення, спочатку добре зважте. Якщо для цього треба зібрати інформацію – не соромтеся, краще не заморочуватися думкою оточуючих, але з’ясувати всі деталі. А ось у подробиці свого життя нікого не посвячуйте, ваше особисте життя нікого не стосується, що б там не думали з цього приводу всякі пліткарі.

ТЕРЕЗИ. Терези на цьому тижні будуть успішними, але для цього треба виконати кілька умов. По-перше, прислухайтеся до оточуючих, запам’ятовуйте, хто і що каже, мотайте на вус. А по-друге, дайте волю своїй творчій натурі. Ваш незвичайний підхід та нестандартні рішення привернуть прихильну увагу потрібних людей.

СКОРПІОН. Ви потрапите в поле зору керівництва – і це хороша новина, тому що вашу працю нарешті гідно оцінять. Це ваш шанс добре проявити себе, щоб закріпити успіх. Вас постараються втягнути в інтриги та плітки, не піддавайтеся, репутація дорожча, ніж перемивання чужих кісточок. До того ж у вас повно роботи, зосередьтеся на ній.

СТРІЛЕЦЬ. Стрільці, відчепіться від себе. Ваша самокритика не принесе ані задоволення, ані користі. Якщо є можливість, візьміть відпустку, якщо ні просто більше відпочивайте. Вам зараз необхідно проводити час у приємній атмосфері, у компанії хороших людей, піклуватися про себе та отримувати задоволення від життя.

КОЗЕРІГ. Козероги отримають сходи того, що сіяли нещодавно. Якщо ви сіяли добро, робили добрі вчинки, робили правильні речі – вам це повернеться. Якщо ж вам у цьому плані нема чим похвалитися – все непристойне теж вас наздожене. Що стосується плану на тиждень – займіться своїм самопочуттям.

ВОДОЛІЙ. Водоліям цього тижня слід відмовитися від ризикованих заходів і від веселих галасливих гулянок, це вас до успіху не приведе, а принесе одні неприємності. Змістіть фокус уваги на роботу – під вашими натиском, енергією та чарівністю не встоїть ніхто, а ви вирішите будь-які завдання, для вас немає нічого неможливого.

РИБИ. Рибам доведеться відокремлювати зерна від полови: важливе від неважливого, першорядне від другорядного, позитивне від негативного. Як тільки ви це зробите, вибирайте, звичайно, все важливе і хороше, а від поганого, неприємного та неважливого відмовтеся. Такий рецепт успіху цього тижня.

You cannot copy content of this page