Терміново скасовуємо весілля: як ретроградна Венера вплине на стосунки влітку 2023

Терміново скасовуємо весілля: як ретроградна Венера вплине на стосунки влітку 2023

Всім відомо, що не можна робити під час ретроградного Меркурія. Але як щодо Венери, планети кохання та фінансів?

Крім знаменитого Меркурія, цього року ми маємо відчути на собі вплив і ретроградної Венери — планети, яка в астрології відповідає за любов, красу, гармонію, дизайн, сферу мистецтва, а також за матеріальні цінності, включаючи гроші.

Що таке ретроградна Венера?

Майже кожні 2 роки Венера стає ретроградною на період трохи більше місяця. Ретроградним в астрології називають явище, коли небесне тіло ніби йшло своєю орбітою, а потім раптово зупинилося і повернулося назад. Звичайно, насправді планета не змінює свого напрямку, але якщо подивитися на Венеру із Землі, здаватиметься, що вона розвернулася і рухається назад.

Ця рідкісна оптична ілюзія називається ретроградним рухом.

Астрологи вважають, що в період ретроградності у сферах, якими керує планета, станеться якесь гальмування і, можливо, закріплення того, що справді має цінність. Також цей час називають періодом виправлення допущених раніше помилок.

Коли буде ретроградна Венера у 2023 році?

Венера буде ретроградною в період з 23 липня 2023 року по 03 вересня 2023 року (включно).

Що можна і не можна робити під час ретроградної Венери 2023 року?

Майже весь період своєї ретроградності Венера перебуватиме у владі Чорного Місяця, а це означає, що в другій половині літа ти можеш надто спотворено сприймати те, що відбувається у твоїй любовній та фінансовій сфері. Також дуже неадекватно ти можеш оцінювати свою зовнішність.

Саме тому вкрай не рекомендується експериментувати із зовнішнім виглядом. Тобі може різко закортіти зробити татуювання — краще почекай до вересня, щоб потім не розчаруватися.

Через вплив Чорного Місяця також не рекомендується приймати важливі рішення щодо любовної сфери: є ризик звабитися, зачаруватися тим, хто цього не вартий. Тому нові романи краще не заводити, партнерам не зраджувати.

Астрологи також не радять укладати шлюби на ретроградній Венері, тому що планета кохання рухається не так, як їй властиво. Але, якщо заява до загсу вже подана, не поспішай засмучуватися і тріпати нерви собі та нареченому. Є низка астрологів, які вірять, що період ретроградної Венери сприятливо використовуватиме зміцнення відносин (а що може зміцнити союз сильніше, ніж штамп у паспорті?).

Крім того, статистика показує, що розпис на прямій Венері взагалі не гарантія щасливого спільного життя. Все залежить від особистих гороскопів обох партнерів. Тож якщо ви вже призначили дату весілля, то розслабся та довірся долі.

Це не просто так!

До речі про зміцнення зв’язку. Період з 23 липня 2023 по 03 вересня 2023 можна і потрібно використовувати для того, щоб перевірити ще раз і «перепрошити» відносини, виправити помилки.

Наприклад, якщо люди, що люблять один одного, розлучилися через якісь обставини, а пізніше зрозуміли, що розрив був помилкою, то в період ретроградної Венери закохані відновити свої відносини, відродити з попелу кохання, спробувати ще раз побудувати міцний і гармонійний союз.

Або якщо творча людина колись почала творити твір, але натхнення залишило його, то саме в період ретроградної Венери можна повернутися до раніше розпочатого і нарешті довести своє дітище до фіналу.

Якщо ти колись почала вчитися цікавому ремеслу (шити, в’язати, плести з бісеру прикраси), але так і не закінчила навчання, можна відновити навчання.

You cannot copy content of this page