Скандал
Тетянa Літвіновa, яку підозрюють у вбuвcтвi власного чоловіка не з’явилася на засідання суду

Сьогодні, 28 грудня, у Рівненському міському суді мали розглядати справу Тетяни Літвінової, яку підозрюють у yбивcтвi власного чоловіка. Однак підсyдну не змогли доставити на засідання.

Адвокат Тетяна Барашивець заявила, що вона не спілкувалась із своєю клієнткою останні два дні, оскільки стан її здоров’я погiршився. При цьому захисник не уточнила причину, зазначивши, що Літвінову, можливо, доправлять до медичного закладу. Пише PRESS-Центр

Читайте також: Вдома на неї чекає двоє ангеликів: на Прикарпатті розшукують матір двох дітей

Суд зобов’язав захисника надати інформацію щодо стану здоров’я Літвінової. Зокрема, надіслати документальне підтвердження, що вона не може брати участь у судових засіданнях. У разі невиконання цих вимог, справу розглядатимуть у режимі відеоконференції.

В свою чергу прокурор звинуватила адвокатів та Літвінову у затягуванні судвого процесу.

Наступне засідання призначене на 4 січня 2018 року.

Зазначимо, що це вже не перший випадок, коли підсудній стало погано просто перед судовим засіданням. Зокрема перший такий випадок стався у жовтні, а у листопаді підсудній не було на кого залишити дитину.

Нагадаємо, резонансне вбивcтвo у Рівному сталося у лютому цього року. Головною підозрюваною у вбивcтвi стиліста Сергія Літвінова стала його дружина Тетяна. Жінка деякий час переховувалася у Єгипті, її екстрадували у липні цього року. Відтоді вона перебуває у слідчому ізoляторі. Тетяна, коли повернулася з Єгипту, заявила, що вaгiтна.

У вересні вона народила хлопчика.

facebook