Тільки правильні дії в період ретроградності Юпітера допоможуть надовго забути про брак грошей

У середині вересня Меркурій перестає бути ретроградним, тому практично всі представники зодіакального кола можуть зітхнути з полегшенням. Але є нюанс: Юпітер – планета удачі та грошей – робить різкий розворот, тому отримати фінансовий прибуток вдасться не у всіх знаків зодіаку.

Навіть ті, хто потрапив у фаворити до Юпітера, повинні намагатися не розгнівати планету, тільки правильні дії допоможуть надовго забути про борги.

Якщо ви хотіли збільшити дохід шляхом відкриття свого бізнесу, то вересень, як і вся осінь, не підходить для цього. Також треба почекати з поїздками: бажано відмовитися від відряджень також. У подорожах ви витратите набагато більше, ніж розраховуєте, збільшивши борги.

Також у вересні варто уважніше шукати собі партнерів, високий ризик бути ошуканим та зазнати збитків. Якщо ви працюєте на когось, то перший осінній місяць зовсім не підходить для того, щоб вступати з начальником у суперечку та просити підвищення.

Однак, якщо вам несподівано запропонують вищу посаду, відмовлятися не потрібно. У вересні енергія Юпітера максимально активна, тому не варто довіряти своїй інтуїції та захоплюватися езотеричними практиками, які будуть спрямовані на збільшення бюджету.

You cannot copy content of this page