Тільки спокійно: як пережити емоційну гойдалку в Молодик у Раку 17 липня 2023 року

Тільки спокій: як пережити емоційну гойдалку в Молодик у Раку 17 липня 2023 року

Коли чутливі раки починають впливати на інші знаки зодіаку, день обіцяє бути важким. Давай розберемося, як пережити нестабільний період місяця під час народження нового Місяця.

Літо 2023 повно астрологічних подій, і не всі з них вважаються хорошими. Деякі можуть стати для тебе небезпечними, якщо не знати, як себе правильно поводити. Краще заздалегідь підготуватися до них, щоб потім ні про що не переживати і відчувати впевненість.

17 липня настане Молодий місяць у знаку Рака. Воно може принести багато несподіванок та сюрпризів.

Однак не все так погано! Ця подія здатна на тебе надати і позитивний ефект, так що боятися нічого. І все ж, давай краще розберемося, що таке Молодик і як його правильно пережити.

Що таке Молодий місяць в Раку?

Насамперед Молодий місяць – це момент, коли Сонце і Місяць знаходяться в одній точці екліптики.

Одночасно вони також опиняються в одному градусі знака, і зараз ним став Рак. Такий період можна охарактеризувати як перехід від старого місячного циклу до нового.

17 липня Місяць буквально заново народиться, а також буде пов’язаний з Ураном, Плутоном та Нептуном.

Саме ці аспекти і вплинуть на твій настрій. Оскільки під час Молодика на небі супутника Землі не видно, фізичний стан теж може опинитися в зоні ризику. Тому дуже важливо приділити йому більше уваги.

Чому цей період особливий?

Місяць має великий вплив як на планету, так і на наш організм. Коли ж настає Молодий місяць, ризик захворіти або стати жертвою різких перепадів настрою підвищується. Тому постарайся поводитися акуратно і особливий акцент зробити на турботі про себе.

Коли ж Місяць народжується у знаку Раку, він може загострити емоційне сприйняття дійсності. При цьому є ймовірність різкого виникнення апатії та навіть смутку. Період Молодика здатний зробити тебе особливо вразливою, але при цьому будь-які плани на майбутнє обіцяють обернутися успіхом.

Як на нас вплине Молодий місяць?

Раки – чутливі та вразливі натури. На якийсь час тобі доведеться приміряти на себе їхню роль, тому що емоції всередині зашкалюватимуть. Через них іноді можна втратити об’єктивність і упереджено оцінювати ситуацію. У такі моменти важливо просто поглянути на неї збоку та переглянути своє ставлення.

Будинок та близькі люди стануть притулком та безпечним місцем. Головне — не дозволяти емоціям викликати конфлікти та навчитися вчасно відпускати образу та прощати. Зате, завдяки відчуттям, що загострилися, хороші події зможуть особливо тебе порадувати і принести більше щастя.

Чого слід остерігатися під час Молодика в Раку?

Оскільки цей період досить мінливий і неоднозначний, краще не приймати жодних кардинальних рішень.

Тим більше, якщо це стосується твого здоров’я чи зовнішності. Косметичні процедури бажано перенести на інший день. Є велика ймовірність, що результат тобі не сподобається і дуже засмутить.

Як уже згадувалося, у цей день ти можеш бути особливо вразливим, тому краще відкласти всі важливі зустрічі та події. Якщо щось піде не за планом, смуток та роздратування можуть захопити тебе з головою. У Молодик краще продумувати свої справи, а не здійснювати їх.

Чого хорошого варто чекати у цей період?

Так, під час народження нового Місяця слід складати список справ на майбутнє, а також планувати нові стартапи. У тому випадку, якщо ти чимось давно хотіла зайнятися, краще почати думати про це. Разом із супутником можуть народжуватися й нові проекти, тож не варто упускати такий шанс!

Крім цього, бажано також зайнятися своїм емоційним самопочуттям. І під цим маються на увазі не радикальні зміни, а трохи медитації та внутрішньої роботи над собою. Усьому варто знати міру та особливо не захоплюватися. Зате так зможеш заспокоїти бурю всередині.

Як воно вплине на знаки зодіаку?

Звичайно, особливо важко доведеться вразливим знакам зодіаку. Серед них Риби, Водолії, Скорпіони та Раки. Проте решті теж буде не легше. Вогняні представники можуть легко дратуватися, а впевненість у собі земних цілком здатна трохи похитнутися.

Навіть неприступні повітряні знаки можуть зазнавати деяких хвилювань. Важливо правильно впоратися зі своїми емоціями та не дозволяти їм здобути перемогу над розумом. Це може спричинити лише більше розладів, поганого настрою і небажання ні з ким спілкуватися.

Які обряди проводяться в Молодик у Раку?

Завжди вважалося, що Місяць має величезний вплив на людей, тому з ним було пов’язано багато обрядів.

Наприклад, в Молодик прийнято готувати місячну воду – необхідно набрати її в склянку, поставити біля вікна і вимовити заклинання. Вона вплине на твій організм.

Так як Місяць росте, то обряди та ритуали в цей період спрямовані на примноження чогось. Тому найчастіше вони пов’язані із залученням кохання, збільшенням багатства та покращенням здоров’я. Кажуть, що й ворожіння на майбутнє в такий час також матиме успіх і покаже точні результати.

Період Молодика може принести тобі багато всього хорошого і допомогти з початком нових проектів. Ось тільки для цього спочатку доведеться впоратися зі своїми емоціями і досягти гармонії всередині, щоб потім перенести її на своє оточення. Насамперед таке стосується й твого здоров’я, бо без нього важко стати щасливою.

Тепер, коли ти знаєш, чого варто чекати, можеш не боятися, що ця подія застане тебе зненацька. Такі поради дозволять уникнути будь-яких незручних ситуацій. Так що запасайся водою, паперовими хустинками та гарною компанією, щоб зустріти найнестабільніше народження нового Місяця у 2023 році

You cannot copy content of this page