Точка ангела: яким знакам Зодіаку належиться подарунок від Всесвіту і велика сума грошей

Астрологи склали гороскоп удачі та захисту Всесвіту.

Світла енергія неба перемістилася в сузір’я Овна, де вона пробуде до 12 листопада і допоможе всім нам у багатьох сферах життя. Про чудеса та небувалу підтримку Вищих сил розповімо у нашому матеріалі.

ОВЕН. Овни перебувають у найвиграшнішому становищі порівняно з усіма знаками зодіаку, оскільки світла енергія зайшла в їхній знак, тому вони зараз перебувають під повним захистом Всесвіту.

Це означає, що Овен може не тільки скористатися цією енергією, але й передавати її іншим людям, стаючи для них ангелом-охоронцем. Овни можуть сміливо розраховувати на успіх у будь-яких своїх починаннях.

ТЕЛЕЦЬ. У вдалому становищі знаходяться Тельці, оскільки їхня точка Ангела перемістилася в сектор підсвідомості, що значно підвищило їхню інтуїцію та здатність до прийняття правильних рішень. Тельцям зараз дуже важливо прислухатися до свого внутрішнього голосу і менше звертати увагу на поради оточуючих.

Вдалими для Тельців виявляться нові знайомства, які сприятимуть їх розвитку та руху вперед, а також зміцненню фінансового стану.

БЛИЗНЮКИ. У Близнюків точка Ангела зайшла до сектору друзів та компаньйонів з бізнесу чи колег по роботі. Для них робота в команді та будь-які колективні заходи будуть вдалими та призведуть до успіху. У цей період дуже важливо цінувати підтримку друзів та прислухатися до їхньої думки.

Активні та комунікабельні Близнюки будуть у своїй стихії, вони зможуть реалізувати грандіозні проєкти, про які раніше мріяли.

РАК. Ракам потрібно позбутися своєї невпевненості та сумнівів щодо змін у житті. Все, що посилатиме їм Всесвіт, треба сприймати з вдячністю.

На них чекає успішне просування кар’єрними сходами, підвищення соціального статусу, успіхи у професійній сфері.

Можливо, це відбуватиметься через трансформацію особистих якостей та соціальних зв’язків, але зрештою неминуче призведе до успіху.

ЛЕВ. Енергія точки Ангела Левів спрямована на навчання та пізнання цього світу. Левам вдасться досягти небувалих вершин, якщо вони будуть відкриті для нових знань та отримання досвіду.

Можливо, успіх прийде через вчителів та наставників, які зустрінуться на їхньому шляху, або через поїздки та подорожі, до яких їх підштовхуватиме Всесвіт.

Левам потрібно позбутися зачіпок минулого і у своєму русі до успіху не обертатися назад.

ДІВА. У Діви точка Ангела опиниться у сфері сприйняття навколишньої дійсності та внутрішньої кризи. Представники цього знаку мають пройти складну трансформацію, ламання стереотипів, змінити ставлення до багатьох речей і оновити свою свідомість.

Ймовірно, це буде дано Діві через якусь людину, так званого «хіpурга людських душ», наприклад, психолога, лікаря, таролога, за допомогою якого вона зможе подолати внутрішню кризу та змінити свій світогляд.

ТЕРЕЗИ. У Терезів точка Ангела опиниться у сфері особистих стосунків, які доведеться гармонізувати протягом цього періоду. Це буде довгий і складний процес, але він відкриє їм двері у майбутнє, здатність будувати своє життя більш продуктивно та результативно.

У цей період важливо навчитися відокремлювати «зерна від полови» і не чіплятися за стосунки, що вичерпали себе. Це не означає, що їх треба безжально розривати, не виключено, що представникам цього знаку вдасться вивести старі стосунки на новий рівень.

СКОРПІОН. Скорпіону у найближчі півроку потрібно сконцентрувати увагу на секторі здоров’я, в чому йому активно допомагатиме Всесвіт. Щоб зробити своє життя гармонійним та уникнути в майбутньому безлічі проблем зі здоров’ям, важливо прислухатися до свого внутрішнього стану.

Це буде сприятливий час для того, щоб позбавитися шкідливих звичок, скоригувати режим дня, почати правильно харчуватися, відвідувати тренажерний зал або бігати вранці.

СТРІЛЕЦЬ. У Стрільця починається нова, світла смуга життя, пов’язана із сектором сім’ї та дітей. Можливо, це буде доленосне знайомство з майбутньою другою половинкою, створення сім’ї, народження дитини чи оновлені стосунки з дітьми.

Що б не відбувалося в житті Стрільців у цей період, вони постійно відчуватимуть підтримку Всесвіту та своєї сім’ї, відчуваючи при цьому ні з чим не порівнянну радість від щасливого особистого життя.

КОЗЕРІГ. Козерогам удача посміхнеться у побутових питаннях. Їхня точка Ангела переходить у сектор житла, і Всесвіт допомагатиме у будь-яких починаннях, пов’язаних з придбанням, продажем та іншими операціями, пов’язаними з нерухомістю. Якщо Козероги планували ремонт, для нього зараз теж найкращий час.

Представникам цього зодіакального сузір’я важливо звертати увагу на знаки долі, які посилає їм Всесвіт у вигляді пророчих снів чи інтуїції.

ВОДОЛІЙ. Енергія точки Ангела відкриє Водоліям цікаве та насичене враженнями життя, яке буде пов’язане з поїздками, відрядженнями, подорожами, зустрічами і знайомствами з цікавими людьми.

У кругообігу насиченого подіями життя Водолія чекає доленосне знайомство з його другою половинкою або якоюсь важливою в його житті людиною, яка допоможе змінити його світогляд і відкрити нові для нього перспективи.

РИБИ. Майбутній період для Риб буде тісно пов’язаний із сектором фінансів. Вони будуть під заступництвом Всесвіту, який допоможе в будь-яких фінансових питаннях, покращить їхнє матеріальне становище, відкриє для них нові грошові потоки.

Завдяки такій підтримці Риби зможуть повністю змінити своє життя, зробити його цікавим та насиченим новими можливостями.

You cannot copy content of this page