Точне передбачення астрологів на тиждень з 9 по 15 жовтня: які сюрпризи нам підкине доля

ОВЕН

Надчутливість і бажання контролювати всіх і все може призвести до непотрібних суперечок. Вам потрібно постаратися зменшити свій егоцентризм і дати іншим людям можливість висловитися.

Фінансові справи будуть хвилювати вас більше, ніж зазвичай, змушуючи турбуватися навіть про дрібні витрати. Не лінуйтеся і не уникайте робочих завдань у цей період. У цей час перед вами відкриваються можливості кар’єрного та професійного успіху.

ТЕЛЕЦЬ

Щоб продемонструвати свій авторитет і отримати визнання в суспільстві, потрібно не тільки блищати оригінальністю і новими ідеями, але і максимально використовувати свій творчий потенціал.

Прислухайтеся до свого внутрішнього голосу, який підкаже вам доленосний напрямок руху. Постарайтеся позбутися повсякденних турбот і всього, що вас стримує, включаючи токсичні відносини. На нову пропозицію про роботу варто погодитися без вагань.

БЛИЗНЮКИ

Активні дії можуть бути утруднені в цей період. Тому намагайтеся приділяти більше часу підготовці, розвідці, виправленню помилок і боротьбі зі ворогами. Допоможіть своїй родині та друзям вирішити проблеми з нерухомістю.

Постарайтеся завершити всі короткострокові проекти і не починайте довгострокові. Навіть якщо відбудуться кардинальні зміни і все піде не за планом, ви зможете знайти відповідне і ефективне рішення.

РАК

Відносини з партнерами можуть бути важливими і призвести до фатальних наслідків у майбутньому. Обставини сприятливі для активних дій і найсміливіших планів, чому допоможуть накопичений досвід і невитрачені сили.

Підписуйте важливі документи, спілкуйтеся зі своїм босом, вирішуйте фінансові та юридичні питання. Не варто ділитися своїм переживанням з друзями та знайомими, адже щирі розмови можуть нашкодити.

ЛЕВ

Продовжуйте накопичувати ресурси, гроші, досвід і навички. Працюйте і копайте глибше, аналізуйте те, що відбувається. Щось змушує вас шукати провини в дрібницях і критикувати оточуючих, можливо це невпевненість у собі.

А це сильно ускладнить спілкування як на роботі, так і з рідними. Ви несвідомо захочете кинути виклик суспільству і спровокувати близьких, але зірки рекомендують шокувати оточуючих своєю зовнішністю, а не дивними витівками.

ДІВА

У ваших руках багато сфер життя, які вас цікавлять. І соціальне, і особисте життя чекають змін, тож продовжуйте творити, але не будьте примхливими. Тиждень підходить для вирішення фінансових питань: ви зможете повернути борг або отримати кошти на вигідних умовах.

За вами будуть спостерігати авторитетні люди, з якими необхідно налагодити взаємовигідне спілкування. Незабаром ваше сприйняття дійсності спотвориться, але це тимчасовий стан.

ТЕРЕЗИ

На початку тижня вам буде важко зосередитися на професійних завданнях, тому краще взяти пару вихідних і присвятити час дітям або родичам. Це сприятливий час для того, щоб скласти план дій, заздалегідь розставити пріоритети і дотримуватися їх.

Намагайтеся помічати важливі життєві обставини або стан ваших партнерів і близьких у справах дому, сім’ї та нерухомості. Подолати проблеми в цих сферах тепер стало легше.

СКОРПІОН

Далі зверніть увагу на партнерство. Він може бути сповнений сюрпризів, але в той же час будь-який сюрприз натякає на появу нової перспективи. Якщо ваш партнер або кохана людина вирішить поскаржитися на вас, розмова обов’язково закінчиться плачем. З одного боку, вам неважко буде зрозуміти причини слів і вчинків близьких, з іншого боку, важко буде знайти підтримку. Намагайтеся не поспішати на звичайні справи.

СТРІЛЕЦЬ

Так як в цей період ви можете домовитися про щось важливе з начальством, постарайтеся бути прикладом в питаннях роботи і відносин з колегами. Це має сприяти вашому доходу та збільшенню вашого багатства в майбутньому.

Уникайте будь-яких пригод, інакше ви можете потрапити в біду. Гарний час для вивчення перспективної сфери, пов’язаної з вашою професійною діяльністю. Після належного вивчення ризиків і можливостей тиждень підходить для будь-яких інвестицій.

КОЗЕРІГ

Ваша креативність зростає, тому ви будете відкриті до нових ідей і людей. Ви можете сміливо взятися за проект, який раніше здавався вам нездійсненним. Це вдалий час, щоб спланувати бюджет до кінця року, обов’язково передбачити суму на відпочинок і розваги.

Оточуючі можуть спровокувати вас на суперечки, що може призвести до тривалого конфлікту. Будьте обережні і переконайтеся, що спочатку це не просто гучний крик.

ВОДОЛІЙ

Настав час виконувати дані обіцянки. Особливо, якщо вони стосувалися питань нерухомості та сімейного бізнесу. Якщо потрібно інвестувати – інвестуйте.

Будьте обережні з обіцянками, які вам дають навіть добре знайомі люди, і не беріть на себе підвищені зобов’язання – занадто високий ризик не вдатися. Привабить романтика і спілкування з близькими і дорогими людьми.

РИБА

Далі зверніть увагу на партнерство. Віддавайте більше звичайного як особистим, так і діловим стосункам, адже тепер простіше домовитися з іншими, укласти вигідний контракт і отримати підтримку спонсорів чи однодумців.

Ваші дипломатичні та ораторські здібності будуть на висоті і дозволять вам виправити будь-яку, навіть найбільш неприємну ситуацію. Однак спалахи бурхливої ​​енергії, що обрушилися на вас, слід уповільнити.

You cannot copy content of this page