Точні романтичні передбачення на 6 – 12 березня для всіх знаків зодіаку

Овен
Відпочинок та свято у колі друзів принесе багато радості. Одному з несподіваних знайомств, можливо, судилося перерости у дуже тривалий роман.

Телець
Цього тижня ви цілком здатні справити незабутній ефект на багатьох людей. Використайте цей шанс. У неділю краще нікуди не ходити, проведіть у цей день вдома з коханою людиною. А якщо ви самотні то прогуляйтесь містом, можливо з кимось познайомитесь.

Близнюки
На вас чекає щось романтичне та хвилююче. Поруч із вами буде саме та людина, за якою сумує ваше серце. Наприкінці тижня вас запросять у романтичну подорож.

Рак
Цей тиждень – не найкращий час для претензій чи ревнощів. Це може ускладнити ваші стосунки. Краще постарайтеся зберегти мир та порозуміння.

Лев
Можливі певні розбіжності у особистих відносинах, постарайтеся прояснити ситуацію. Не бійтеся відверто сказати, що саме вас не влаштовує. Не замовчуйте проблему.

Діва
Цього тижня не варто ревнувати свого обранця. Все одно він не зізнається у зраді, а стосунки зіпсуєте. Неділя – вдалий день для зустрічей та побачень, у тому числі – наосліп.

Терези
Розберіться у своїх уподобаннях, пора б вже перестати плутати закоханість та дружні стосунки. Схоже, поруч із вами зовсім не герой вашого роману. Знайдіть іншого.

Скорпіон
Цього тижня може надійти цікава інформація про кохану людину, яка дозволить розкрити її з абсолютно незнайомого вам боку. Більше часу проведіть лише вдвох.

Стрілець
Схильність спершу робити, а потім уже намагатися виправдати вчинене своїми душевними поривами – надаватиме вам чарівності вельми недовго, незабаром на вас за це здорово образяться. Ви граєте у надто складну любовну гру.

Козеріг
Від ваших дій зараз залежить майбутнє вашої пари. Не відкладайте і не тікайте від вирішення проблем, пов’язаних із коханою людиною, ви цим тільки ускладните собі життя. У вихідні варто поговорити з коханим і все вияснити на рахунок ваших стосунків.

Водолій
Настав сприятливий час для зустрічей та побачень, а також проведення відпустки разом із коханою людиною. У середу можливе невелике непорозуміння, яке, втім, вам буде легко виправити, було б бажання.

Риби
Намагайтеся відкинути гординю, адже саме через неї зараз можливі конфлікти та нерозуміння у взаєминах з вашим обранцем. Постарайтеся не втрачати душевну рівновагу і не ображатись на весь світ.

You cannot copy content of this page