Точний астрологічний прогноз на другу половину грудня 2023 року з 16 по 31 число

Овен

Комунікабельним Овнам у другій половині місяця буде простіше впоратися з виниклими завданнями, радимо не випадати із соціального життя. Частка перфекціонізму дасть свої плоди у виконанні персонального призначення.

Телець

Життєлюбство стане основною енергією Тельців, справи будуть приносити задоволення. Напрацювання принесуть дивіденди та забезпечать фінансову подушку безпеки. Особисті стосунки додадуть вогника в кінці місяця.

Близнюки

Друга декада грудня вдало підійде для завершення довготривалих проектів у професійній сфері діяльності. На роботі існує можливість підвищення або тимчасової заміни начальства вашою фігурою. Не пропустіть шансу.

Рак

Ракам зірки нададуть усі козирі, щоб утриматись на вершині. Ймовірно, ви зможете виконати заповітне бажання, яке об’єднує сім’ю. Впевненість у власному виборі висвітлить усі дороги на шляху до нового року.

Лев

Продуктивності Левів напередодні новорічних свят можна лише позаздрити. Спокуса розслабитися буде припинена амбітними планами на майбутнє. Але зірки рекомендують повністю не розчинятися у роботі.

Діва

Завдяки своєму тонкому сприйняттю Дівам вдасться поставити правильний тон на всю другу частину грудня. На любовному фронті на вас чекають перемоги та довгоочікуване підкорення дорогого серця. Новий рік радимо зустріти у родинному колі.

Терези

Завершальний місяць року ви проведете у дивовижному настрої та з легким серцем. Близькі за духом люди можуть запросити вас у несподівану дорогу. Найактивнішим та найуспішнішим періодом стане друга декада грудня.

Скорпіон

Зірки будуть прихильні до вас, виконуючи всі бажання. У ролі новорічного персонажа може виступити високопосадовець, зацікавлений у співпраці. Для створення святкової атмосфери не шкодуйте часу та інших ресурсів.

Стрілець

Стрільці у другій половині грудня зможуть керувати шаленою енергією. Зірки рекомендують таку потужну продуктивність трансформувати у добрі справи. Допомога тим, хто оточує напередодні свята, неодмінно обернеться дивом і для вас.

Козеріг

Багато Козерогів зможуть зробити феноменальні відкриття у професійній діяльності. До вас тягнуться як до джерела мудрості та майстерності. Магію новорічної атмосфери вдасться відчути всім серцем.

Водолій

Завдяки властивому вам інтелекту ви зможете відчинити будь-які двері. Якщо ви займете активну позицію, то вам буде гарантовано підвищення по службі. Ліричний настрій рекомендується направити у творче русло.

Риби

Природний магнетизм Риб посприяє формуванню навколо них чаклунської енергії, притягуючи необхідних покупців, безліч події. Куди б ви не попрямували, фортуна надасть шанс зустріти доленосну людину.

You cannot copy content of this page