Точний астрологічний прогноз на тиждень 1 – 7 квітня для всіх знаків зодіаку

Овен

Важливо дуже енергійно провести першу половину тижня — тим більше, якщо йдеться про початок великих справ. Тому що вже з четверга Марс, який керує вашим знаком, починає з’єднання з Сатурном і будь-які справи можуть просуватися повільно і вимагати чималих зусиль. З іншого боку, Сатурн дає і довгострокові наслідки подій нинішнього періоду, про що також варто пам’ятати. Найкращі для вас дні — понеділок та середа.

Телець

Надзвичайно висока чутливість і, можливо, уразливість будуть властиві вам протягом тижня. Варто заздалегідь попередити близьких, а сторонніх не підозрювати в тому, що вони прагнуть вас вразити, — швидше за все такого в них і в думках немає. Тиждень ідеально підійде для творчості або короткої романтичної подорожі, в практичних справах слід усе перевіряти.

Близнюки

Зосередьтеся на поточних справах та виправленні допущених раніше недоліків. Вже з вівторка король вашого знаку Меркурій стає ретроградним, і про нові починання (а також великі покупки) краще забути приблизно на місяць. При цьому тиждень досить енергійний, і з тими завданнями, які зараз можна і потрібно ставити, ви справитеся легко.

Рак

На вас чекає нелегкий, але потенційно дуже продуктивний тиждень. З понеділка доведеться долати перешкоди на шляху до своїх цілей. Але явний плюс полягає в тому, що зараз вам вистачить на це сил, тому є сенс постаратися. Найкращий день – четвер, а у вихідні знайдіть час для занять спортом, але не намагайтеся побити світові рекорди.

Лев

Найкращим днем майбутнього тижня вам обіцяє стати четвер, однак і до всіх інших важко пред’явити якісь претензії. Ви сповнені сил і в іншій ситуації могли б грішити поспішними кроками, але зараз вплив зірок настільки позитивний, що навіть ваші спонтанні рішення та експромти мають виявитися вдалими. Ось тільки зовсім нових справ уже з середи краще не починати.

Діва

Якщо говорити про справи, то найбільш успішним є початок і кінець робочого тижня. У понеділок та п’ятницю можуть бути досягнуті найважливіші цілі. В іншому ж рівний тиждень, який передбачає певне зниження навантажень. Не перенапружуйтесь і пам’ятайте, що з вівторка Меркурій ретроградний: нові ініціативи варто притримати до кінця місяця.

Терези

У питаннях кар’єри та бізнесу весь тиждень слід покладатися на свої сили. Та й до п’ятниці бажано заощаджувати. Іншими словами, у діловій сфері краще задовольнятися малим. Втіштеся тим, що у сфері романтичної все дуже позитивно та багатообіцяюче. З п’ятниці починається надзвичайно енергійний період, постарайтеся, щоб ваші дії не надто випереджали думки.

Скорпіон

Уникайте різких рішень. Особливо це стосується партнерських відносин як особистих, так і ділових. Тут протягом усього тижня очікується максимальне напруження емоцій. Причому, можливо, навіть і позитивної, але найменшої незгоди вистачить, щоб розгорнути все на 180 градусів. Тому девіз тижня – «спокій, лише спокій». Медитації, до речі, мають йти на ура.

Стрілець

Яскравий тиждень, який сприяє нестандартним фінансовим рішенням. Втім, якщо в ролі інвестора ви себе не бачите, не засмучуйтеся: для кулінарних, наприклад, експериментів тиждень теж дуже підходить. Та й взагалі, не бійтеся свіжих ідей – новий досвід цього тижня майже напевно виявиться позитивним. Найбільш вдалі дні – вівторок та субота.

Козеріг

Якщо ви – за прикладом барона Мюнхгаузена зі знаменитого фільму – включаєте у свої плани подвиги, тобто сенс запланувати їх на першу половину тижня. У всякому разі, подвиги трудові: аж до вечора середи ви будете гранично сконцентровані на справах і зможете досягти всього. Потім варто зменшити темп: друга половина тижня передбачає терпіння та вміння вичікувати.

Водолій

Не поспішайте і не надто ризикуйте у четвер. Це, мабуть, єдиний невдалий день тижня, який у всьому іншому до вас дуже вподобає. Зараз можуть бути успішно вирішені юридичні питання, є добрі шанси підвищити свій авторитет та зміцнити матеріальне становище. Ось тільки масштабні нові проекти розпочинати цього тижня не слід.

Риби

Темп тижня видається досить уповільненим. Зараз гарний час для спокійного продовження розпочатих раніше справ — і не надто вдалий для нових дій. І ще тиждень несе відчутний романтичний заряд, але має на увазі скоріше глибоку ніжність, а не бурхливу пристрасть. Що стосується дозвілля, то чим більше виставок та концертів ви відвідаєте, тим краще.

You cannot copy content of this page