Точний астрологічний прогноз на тиждень 25-31 березня для всіх знаків зодіаку

Овен

Рівень енергії на тижні буде дуже високий. Особливо це стосується інтелектуальної активності та дій, пов’язаних із роботою та кар’єрою. Однак починати прямо зараз великі справи та йти на штурм кар’єрних висот не варто. Зосередитися слід швидше на плануванні та підготовчій роботі. Але якщо якісь рішучі кроки все ж таки необхідні, то краще зробити їх у вівторок — середу.

Телець

Впливи тижня дуже позитивні, але про дещо вас варто попередити. Венера, володарка вашого знака, звільняється від суворої опіки Сатурна. Не перестарайтеся з витратами, борошняним і солодким, та й взагалі. Загалом хороший період, найкращі дні — четвер і п’ятниця.

Близнюки

Протягом усього тижня ви можете бути дуже активними та готовими братися за будь-які справи. Період хороший для швидких, коротких справ, а великі та тривалі проекти варто відкласти до більш відповідного моменту. У вихідні не будьте надто прискіпливими до близьких і не намагайтеся вивести всіх на чисту воду.

Рак

Тиждень починається місячним затемненням. Тому як мінімум першу половину слід провести стримано та спокійно, уникаючи з’ясування стосунків та високих навантажень. Порозуміння з партнерами як романтичними, так і діловими взагалі може бути головною темою найближчих днів. Виявіть дипломатичність та дбайливість. Для справ найбільше підходять четвер і п’ятниця.

Лев

Вам слід пам’ятати, що ваші можливості не безмежні, хоча зіркові впливи зараз здатні створити таку ілюзію. Крім того, не будьте занадто енергійні і тим більше агресивні, намагаючись просувати свою точку зору, навіть якщо ви повністю впевнені, що вона вірна (це, швидше за все, і справді так). Ну а тепер про головне: на вас чекає дуже енергійний і успішний тиждень.

Діва

Весь тиждень ви проведете на піку активності. Але є побоювання, що ця активність може носити переважно руйнівний, а не творчий характер. Такими є вплив зірок, і якщо намагатися використовувати їх оптимальним чином, то можна порадити вам зайнятися пошуком помилок у своїх проектах, конструктивною критикою, а також старанною боротьбою зі шкідливими звичками.

Терези

Саме ваш знак найбільше підпаде під вплив місячного затемнення, яке відбудеться у понеділок. Тому протягом усього тижня слід бути дуже обережним. Навіть якщо зараз трапляються якісь неприємності, майте на увазі, що повна ясність настане лише на початку квітня. Те саме, втім, стосується й приємних подій. Найкращий день – четвер.

Скорпіон

Ваші інтуїція та проникливість будуть на тижні настільки сильні, що оточуючі можуть вирішити, що ви знаєтеся з потойбічними силами. Переконувати їх чи ні — справа ваша, а ось перелічені якості зроблять вам чудову службу у вирішенні важких завдань і прийнятті важливих рішень. Для великих справ сприятливішою є перша половина тижня.

Стрілець

Будьте обережні у четвер. У цей день велика небезпека потурати своїм (і чужим теж) слабкостям, гнатися за оригінальністю на шкоду здоровому глузду та просто витрачати надміру. В іншому ж на вас чекає надзвичайно сприятливий тиждень, протягом якого можуть бути прийняті дуже вдалі рішення, що стосуються як вашого достатку, так і особистих стосунків.

Козеріг

Цього тижня слід покладатися головним чином на власні сили. Для спілкування з начальством, наприклад, це не найкращий момент. Якщо ж таке спілкування все-таки належить, переконайтеся, що у ваших проектах і паперах немає жодних помилок, а ваші дії не порушують жодних інструкцій. Загалом дотримання інструкцій і правил — головна вимога тижня. Найкращий для вас день – четвер.

Водолій

Тиждень відмінно підходить для набуття популярності, і якщо на вас зараз чекають громадські виступи будь-якого роду, то напевно чекає успіх. Втім, і для будь-яких інших справ тиждень теж добрий — за умови, що у вас взагалі дійдуть руки до справ. Тому що тиждень ще й винятково романтичний, і втратити зараз голову від кохання теж дуже реальна перспектива.

Риби

Зірки приготували для вас рівний та сприятливий тиждень. Він однаково хороший у справах, і почуттях. Але, мабуть, найбільше підходить для піклування про себе — різноманітні масажі та косметичні процедури будуть зараз надзвичайно приємні та корисні. Вихідні краще провести у суспільстві близьких людей, обійшовшись без великих компаній та виходів у світ.

You cannot copy content of this page