Точний гороскоп із 13 по 20 лютого для всіх знаків зодіаку: астролог розкриває можливості грядущого тижня

Овен

Цього тижня несправедливість буття гнітить вас сильніше, ніж зазвичай. Таке розташування планет і зірок — астрологам відомо, що зараз непростий час.

Ви досить мудрі, щоб розуміти, що для сильних переживань немає вагомих причин. Перейдіть на розуміння та любов – той, кого ви не приймаєте всерйоз, налаштований рішучіше, ніж ви думаєте.

Телець

Ви хочете бути яскравішим, сміливішим, красивішим, розумнішим. Це прагнення блищати допомагає успішно просуватися кар’єрними сходами, але водночас заважає налагоджувати контакти та заводити нових друзів.

Цього тижня зірки радять утихомирити потяг до конкуренції. Прийнявши факт, що кожен має унікальний талант, ви знайдете серед колег дуже цікавих людей.

Близнюки

Останнім часом вам непросто дається віра в себе та світле майбутнє. Ви маєте велике занепокоєння, до того ж ви полаялися з дорогою людиною.

Просто продовжуйте жити: займайтеся звичними справами та намагайтеся не думати про минуле. Краще переключіться на сьогодення і живіть теперішнім часом.

Рак

Вам комфортніше на початку та наприкінці, ніж у процесі досягнення мети. Початок приносить натхнення, кінець – ясність, а середина – це однакові справи та мінімум задоволення. Зірки підтверджують: цього тижня ви все ще перебуваєте в середині історії, у працях та турботах.

Хороша новина — про нудьгу теж доведеться забути. Вас здивує сюрприз, а нові можливості змінять багато що в побуті, до якого ви звикли, і набагато раніше, ніж ви думаєте.

Лев

Вам звично діяти в швидкому режимі, кожне завдання здається вам невідкладним, тим більше, коли в повітрі витає інтенсивний заряд космічної енергії. Через це ви реагуєте на найменшу провокацію, перш ніж встигаєте подумати.

На цьому тижні постарайтеся не згаяти те, що вас дійсно хвилює, і не витрачати час на боротьбу, яка не має значення.

Діва

Можливо, це сюрприз для оточуючих, але ви можете бути рішучіші. Ця здатність спить у вас до пори, поки не знадобиться до неї звернутися, і нікуди не подіється, навіть якщо ви роками її приховуєте.

Під вашою скромністю та м’яким характером приховані потужні резерви впертості та нестримної хоробрості. І якщо останнім часом ви відчуваєте себе нереалізованими, саме час підняти свій інтелект.

Терези

Ви любите довгі дослідження, багатоступінчасті плани та багатошарові пояснення. Побічний ефект — ви схильні ускладнювати, тоді як загальна картина може бути об’єктивною, а пряма відповідь — вірною.

Якщо хтось обійшовся з вами несправедливо, немає сенсу в хитромудрих міркуваннях чи теоретичних доводах. Ви можете просто сказати, щоб вас поважали, просто тому, що це правильно.

Скорпіон

Бувають ситуації, коли безпечніше ховати своє справжнє «я». Це виправдана тактика, якщо ви відчуваєте неприязнь до вас.

Однак цього тижня зірки радять переконатися, що ви не надто захопилися таємністю. У вашому житті є ті, від кого не потрібно ховати те, що у вас на думці. І мова не тільки про близьких родичів, а й про особливу людину, до уваги якої ви тільки звикаєте.

Стрілець

Вам потрібно йти вперед, не задумуйтесь про своє минуле життя. Про ваші скромні досягнення ніхто не знає, а ви заслуговуєте кращого, тож йдіть вперед, не зупиняйтесь.

Ви занепокоєні невезінням, яке вас часто тривожить, не переймайтеся, складний час зараз у всіх. Не сердитеся, пам’ятайте, що вам доступні інші джерела енергії, головне з яких — любов, а доброта до ближніх завжди обертається бонусами.

Козеріг

Ви зібрані, зосереджені і продуктивні, але з деяких пір пригнічені невдоволенням, ніби живете не своїм життям. Внутрішнє чуття підказує, що ви давно повинні досягти більшого, але щось пішло не так.

Що ж, інтуїція вас, як завжди, не підводить, і космос поспішає відновити рівновагу. У вас появиться змога проявити себе як лідера.

Водолій

У всіх бувають такі періоди, і у вас звісно теж, тож прийміть це, як подарунок долі. Зосередьтеся краще на тому, що приносить радість сім’ї, можливо потрібно сходити в кіно?

Але якщо у вас немає в місті кінотеатру, підіть до річки, чи в ті місця де дозволено, проведіть час на природі. І дозвольте собі відволікаючу терапію у форматі побачень, що ні до чого не зобов’язують.

Риби

Ви помічаєте набагато більше, ніж виносите на обговорення, і вмієте довго таїти образу. Бути хранителем секретів – це похвально, але таємне завжди стає явним. Рано чи пізно виникає необхідність розкрити недомовки, які ви нагромадили.

Тиждень, що наступив, сприятливий, щоб позбутися вантажу образ. Зірки обіцяють, на зміну негативним емоціям прийде приємне визволення. А слідом — добрі новини.

You cannot copy content of this page