Точний гороскоп із 17 по 31 травня для всіх представників за східним календарем

Пацюк

Настає чудовий час для обговорення складних ситуацій, пошуку рішень та залагодження конфліктів. Справи у всіх сферах життя будуть йти самі собою, зараз ви особливо щасливі. Але в той же час вам не завадить більше практичності. Якщо вибирати між почуттями та розумом – краще схилитися на користь другого, серце може обдурити.

Бик

Важливо не йти напролом. Не забувайте про почуття та думки інших, ви можете когось незаслужено образити. Намагайтеся вибирати слова, особливо під час спілкування з дорогими вам людьми. А ось свої здібності краще виявляти максимально яскраво — обов’язково це помітять. Запорука успіху – підтримуюче і близьке за духом оточення.

Тигр

Є ризик надто зануритися у фантазії, що віддалить вас від реального світу, тому не забувайте про справи — ніхто не наведе в них порядок краще за вас самих. Хитрість теж може підвести, тому для здобутків варто попрацювати. Все просто: не мрійте, а дійте. У відносинах можливі розбіжності та непорозуміння – намагайтеся все вчасно обговорювати. Нові почуття, які ви випробуєте, можуть виявитися лише ілюзією.

Кролик

Вам настав час голосно заявляти про себе – не треба соромитися це робити. Згадайте про всі свої таланти і розкажіть про них суспільству та світу. Якщо ви втомилися, дозвольте собі невелику відпустку — з новими силами ви зможете більше й краще. Якщо ви шукаєте стосунки, не завадить більше відкриватися новим знайомствам — не завжди варто ставитися до того, чого ви ще не знаєте, з підозрою.

Дракон

Вас підтримає багатий внутрішній світ: можуть прокинутись такі ідеї, які стануть основою бізнес-плану чи нової стратегії. Прислухайтеся до своєї інтуїції якнайбільше — у другій половині травня вона стане головним помічником. Вам може захотітися закохатися, зірватися з місця і вирушити в подорож, спробувати щось раніше не звідане – не відмовляйте собі в насолоді відчути яскравий смак до життя.

Змія

Друга половина місяця – вдалий час для планування та накопичень. Намагайтеся уникати спонтанних покупок та необдуманих витрат – ви самі пізніше скажете собі спасибі. Розваги та відпочинок також краще відкласти. Важливо поки що попрацювати на майбутній результат. У відносинах намагайтеся не псувати все хороше конфліктами.

Кінь

Вам вдасться провести два тижні травня, що залишилися, дуже продуктивно і успішно — настільки, що плоди вашої праці безперечно вразять усіх ваших конкурентів. У відносинах все обіцяє бути стабільним і гармонійним, що послужить ще одним приводом для радості. Фінанси намагайтеся тримати під контролем і не піддаватися пориву витратити все й одразу.

Коза

До кінця травня багато з минулих конфліктів буде улагоджено і ви зможете зітхнути з полегшенням. На роботі пануватимуть повна гармонія та розуміння з колегами та начальством. Якщо ж керівник – це ви самі, постарайтеся не бути занадто строгими, виявіть розуміння. У відносинах може захотітися нових відчуттів, але подумайте, чи не спричинять вони за собою небажані наслідки.

Мавпа

У суперечки краще не вступати: у якийсь момент вам може стати важко контролювати себе. Повільні успіхи можуть дратувати вас, але варто набратися терпіння ви працюєте на перспективу, і вона обіцяє піднести вас на більш високий рівень. Натомість стосунки принесуть яскраві емоції та нові враження — це компенсує будь-які труднощі у справах.

Півень

Ви зможете добре проявити себе, якщо згадаєте про внутрішню силу і свої унікальні якості. У виступах на публіці, з вашим даром переконань, вам також не буде рівних — постарайтеся цим скористатися, щоб досягти потрібних результатів. Не закривайтеся від світу – він готовий вас почути та помітити. Якщо ви зараз у пошуку відносин, змін ця сфера поки що не обіцяє, але все попереду.

Собака

Постарайтеся слухати своє серце і налагодити важливі контакти, не дратуватися через дрібниці. Амбіції та енергію досягнень варто трохи стримати, інакше вони можуть зіграти проти вас. Намагайтеся діяти м’яко та екологічно по відношенню до інших. Рекомендується зайнятися хобі – це подарує гармонію та спокій – саме те, чого вам зараз не вистачає.

Кабан

У другій половині травня ви можете досягти великих успіхів завдяки особистим старанням та креативному підходу. Довіра до вас зростатиме, що піде на користь іміджу та експертності. Відмінний час для подорожей – встигніть запланувати хоча б невелику поїздку, вона дуже доречна. У відносинах постарайтеся розслабитися і віддатися всій гамі емоцій та відчуттів.

You cannot copy content of this page