Точний гороскоп на 11 серпня – сьогодні дивимось лише вперед

Точний гороскоп на 11 серпня – дивимось лише вперед

25-26 місячна доба. Цей день може початися з продовження вчорашньої метушні і емоцій, які їй сполучають.

Гороскоп на сьогодні каже, що буде не дуже високою продуктивністю, але терміновими справами займатися все ж таки доведеться. У міру розвитку подій почастішають осічки та промахи, спричинені втомою, недбалістю та іншими факторами. Захочеться розслабитись і на щось заплющити очі.

Цікавий Місяць у Близнюках аж до ночі підтримуватиме потребу у спілкуванні та різноманітності, допоможе поряд із дратівливим помічати приємне. Це можуть бути знаки любові і симпатії, стильні речі або красиві краєвиди навколо, що заслуговують на фото або відео.

Овен

Сьогодні Овнам належить вести рухливий спосіб життя, підтримувати потрібні ситуації контакти або стежити за новинами. Найбільш клопітким може стати початок дня, коли будуть сильні відгомони вчорашніх подій.

На щастя цей день принесе і приємні моменти. Порадує особисте життя. До вечора метушня почне спадати, але може посилитися плутанина, можливі моменти непорозумінь чи обману з дрібниць.

Телець

Сьогодні Тельцям зірки радять займатися рутинними справами, відклавши великі проекти і серйозні починання до більш відповідного часу. Не завадить уважність у матеріальних питаннях, інакше можна зачаруватися приємними сторонами ситуації та не помітити в ній прихованої каверзи. Це особливо важливо, якщо плануються придбання в будинок або ключові покупки, пов’язані із планами на майбутнє.

Близнюки

Сьогодні Близнюки зустрінуть цей день на хвилі вчорашніх подій, можуть виявитися дратівливими після безсонної ночі та вимушених турбот. Зірки нагадують, що в такому стані легко зробити помилку, зокрема професійну. Упоравшись зі списком термінових робіт, краще не братися за нові завдання. Скинути напругу допоможуть приємні сторони ситуації, це може бути кохання, творчість чи діти.

Рак

Сьогодні Ракам варто врахувати, що ситуація може залишатися нестабільною і невизначеною аж до ночі.

Можливі непорозуміння в дорозі та при надсиланні листів, сумніви, моменти залежності від людей та обставин. Чи не найкращий день для починання, для вибору маршруту, виду транспорту або засобу зв’язку.

Добре вбирати враження, шукати матеріал для роздумів. Можливі дрібні приємні покупки.

Лев

Сьогодні Левам зірки радять утриматися від побудови точних планів на близьке та віддалене майбутнє.

Обстановка цієї доби сприяє приємним ілюзіям, за окремими райдужними деталями можна пропустити підступну приховану пастку зі смачною «приманкою». Друзі можуть охоче ділити з вами розваги, але підводити в поточних справах. Ви можете вибрати команду для спільних робіт.

Діва

Сьогодні Дівам бажано зберігати цілеспрямованість, але не діяти напролом. Подвійно важливо уникати необачних поривів вранці: на хвилі нервозності чи азарту легко потрапити у пастку, зіпсувати собі репутацію чи ускладнити стосунки з потрібними людьми. Чим ближче вечір, тим вищий ризик стратегічної помилки.

Виконавши найнагальніші завдання, краще зменшити активність і не братися за нові справи.

Терези

Сьогодні Терезам зірки радять не панікувати в заплутаних обставинах і вірити в краще (у кохання, зцілення).

Незважаючи на можливі помилки чи непорозуміння, на які щедрий цей день, результат подій обіцяє стати сприятливим або хоча б терпимим. У крайньому випадку буде отримано відстрочку, достатню для виправлення ситуації найближчим часом. Гострі ситуації будуть чимось пом’якшені.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто забувати про розслаблюючий психологічний вплив цього дня, який у певних ситуаціях може бути для них критичним.

Піддавшись ілюзії або приємній атмосфері моменту, легко пропустити не тільки прихований каверз, але й очевидну помилку, що загрожує швидкими або відстроченими проблемами. Можливий самообман у коханні.

Краще не займатися важливими справами та фінансовими операціями.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям зірки радять підтримувати приємні відносини неділового характеру, оскільки у них буде найменше проблем. Це може бути спілкування з коханою людиною, дитиною чи далеким духовним однодумцем.

У всіх інших ситуаціях збережуться гострі розбіжності і до них додасться спокуса повестися не зовсім чесно, за усмішкою та люб’язністю може ховатися обман чи інтрига.

Козеріг

Сьогодні Козерогам варто враховувати ймовірність обману, недбалості чи плутанини у дрібницях. Великий ризик зіткнутися з некомпетентністю або зі схильністю «лакувати» непривабливі сторони ситуації. Останній сценарій небажаний, так як із проблемою все одно одного разу доведеться розбиратися і процес виправлення може стати затратним. Це не найкращий момент для лікування, пошуку роботи або послуг.

Водолій

Сьогодні Водоліям варто м’якше реагувати на поточні труднощі, знаходити баланс між справами та приємними гранями життя. Ранок не обов’язково буде гармонійним, але до вечора може з’явитися творче натхнення, знайти привід для романтичного спілкування або для розслаблення. Ймовірно, захочеться пустити справи на самоплив, заплющити очі на деякі деталі або відкласти роботи на інший час.

Риби

Сьогодні Рибам варто пам’ятати, що вони легко впадають у властиві їм ілюзії і можуть цього не помічати. Аж до ночі збережеться ймовірність забудькуватості чи неуважності, не виключені побутові та професійні промахи, прорахунки в ділових відносинах та моменти прикрого нерозуміння з близькими. Деякі Риби будуть у сумнівах і побоюваннях, боятися дати відсіч зовнішнім впливам.

You cannot copy content of this page