Точний гороскоп на 2 серпня 2023 року: багатьом ще доведеться попрощатися з деякими моментами минулого

Овен

Якщо ви відчуваєте, що не знаєте, куди вас несе, зробіть паузу, вдихніть і змиріться з невизначеністю. На даний момент у вас не має бути чіткої дорожньої карти. Що ви повинні робити, так це довіряти своїм інстинктам, навіть якщо вказівки, що відкриваються, не мають сенсу.

Телець

Щоразу, коли ви робите крок у невідоме, коли ви вирішуєте дослідити незнайоме, ваші старі страхи, як правило, беруть гору. Хороша новина в тому, що ви усвідомлюєте цю закономірність. Тепер у вас є можливість позбутися застарілого сценарію і знову повірити в себе. Отже, поверніть довіру до себе. Ваш внутрішній компас вже знає напрямок, у якому ви повинні рухатися.

Близнюки

Поворот життя, Близнюки, ідеальний момент зараз. Будьте одержимі своїми цілями, своїми мріями, своїми надіями та своїми бажаннями. Будьте одержимі зростанням і всіма способами, за допомогою яких ви відчуваєте натхнення, щоб посіяти насіння змін у колективній свідомості. Давши собі дозвіл відмовитися від застарілого сценарію, ви знайдете свободу, необхідну для того, щоб стати найприголомшливішою версією себе.

Рак

Сьогодні духи благають вас відкинути обережність на вітер і сказати «так» невідомому. Якщо це змушує ваше серце співати, то ви на правильному шляху. Пам’ятайте, що прогулянка в дику місцевість вимагатиме від вас відмови від застарілого сценарію. Не бійтеся використати цей дух воїна!

Лев

Займіться внутрішньою роботою, Леви. Не забувайте про магію, яка живе всередині вас. Пам’ятайте, що вибір зростання понад усе, вибір себе понад усіх вимагатиме від тебе розчарування в людях, і це нормально. Настав час звільнитися від тягаря очікувань.

Діва

Якби ваше вище «я» могло сказати вам щось одне, то це те, що у вас все добре. Тож продовжуйте робити те, що ви робите! Продовжуйте сяяти своїм світлом і приносити більше радості, краси та соковитості у цей світ. Ваша прихильність до свого зростання окупиться більшою кількістю способів, ніж ви можете собі уявити, і більшою кількістю способів, ніж ви можете порахувати.

Терези

Для кохання завжди є час. Завжди є час поділитися своїм серцем із певною людиною, яка викликає усмішку на вашому обличчі та пробуджує пісню вашої душі. Отже, зодягніть свої почуття в слова, коли у вас буде час для усвідомленого зв’язку. Якщо в цей час ви знаходитесь далеко від свого коханого, напишіть лист, в якому повідомте, як сильно ви цінуєте цей зв’язок. З милістю Купідона можливо все!

Скорпіон

Але чи це допомагає вам рости і ставати тією версією себе, яку ви представляли у своїй уяві? Чи відповідає це вашим цінностям та етиці? Настав час глибоко поринути у свою підсвідомість. Прислухатись до того, що говорить внутрішній голос мудрості. Процес створення життя, про яке ви завжди мріяли, вимагатиме від вас усунення того, що більше не знаходить відгуку, і це нормально. У вас є сила та стійкість, щоб внести зміни, необхідні для вашого найвищого блага.

Стрілець

Сьогодні карти говорять про важливість ранкових ритуалів. Переваги заземлення вашої енергії, визначення ваших намірів. Ведення щоденника, медитація, рух і мистецтво – ось деякі зі способів, за допомогою яких ви можете встановити зв’язок із самим собою на більш глибокому рівні.

Козеріг

Щастя – це щось більше, ніж просто гроші у вашому банку чи лайки у соціальній мережі. Йдеться про якість вашого життя. Йдеться про речі, які приносять вам радість і надають вам відчуття цілеспрямованості. Отже, усвідомте всі речі, людей та переживання, які надають краси та витонченості вашому існуванню.

Водолій

Відпустіть напругу між тим, чого хочете, і тим, чого Дух хоче для вас. Все складається не так, як ви уявляєте. Божественний захист відіграє роль, Водолії. Дозвольте собі відчути це чудове зрушення. Коли доходить до прояву, почитайте інь так само сильно, як і ян. Іншими словами, ви зробили свій внесок. Тепер перейдіть у простір терпимості. Чудеса організовуються за лаштунками.

Риби

Ви вже танцювали зі своїми тінями, Риби. Ви вже провели своїх демонів до виходу. Ніщо й ніхто більше вас не лякає. Ця глава вашого життя присвячена повстанню – повстанню з власного попелу і прояву як найбільш втіленої версії вас самих. Що вам потрібно пам’ятати зараз: ваше серце – неперевершений алхімік, наділений здатністю перетворювати рани на мудрість.

You cannot copy content of this page