Точний гороскоп на 20 вересня: сильно активним Терезам потрібно зробити паузу, а Ракам довіритись інтуїції

Овен

Овни бачать мету і йдуть до неї, не зважаючи на перепони. Така життєва позиція заслуговує на повагу, але тільки близьким представників даного знака доведеться нелегко. Справа в тому, що, наступивши на ті ж граблі, Овни почнуть вимагати втіхи, уваги та турботи, і будуть страшно скривджені, якщо їм відмовлять. Старші родичі, які звикли до такої поведінки, готові і пошкодувати, і підтримати вас у потрібний момент, а от реакція коханої людини навряд чи потішить.

Телець

Дуже вдалий день, який обіцяє Тельцям радість зустрічей, приємні збіги, вирішення багатьох питань та проблем. Властива представникам даного знака практичність сьогодні стає чудовим помічником, саме завдяки їй можна не побоюватися стати бранцем ілюзій. Розширюється коло спілкування, причому серед нових знайомих є не просто симпатичні, але й дуже впливові люди, здатні допомогти вам у вирішенні професійних проблем. Близькі люди ставляться до вас із розумінням. Зважившись на романтичне побачення, ви зможете докорінно змінити особисте життя.

Близнюки

Дуже сильний вплив позитивних тенденцій, у Близнюків є можливість багато чого досягти, здійснити давні ідеї. Вдалий день для навчання та саморозвитку, вивчення філософії, духовних практик. Сприйнятливість до прекрасного дуже висока, можна відвідати музей, художню галерею, концерт класичної музики. Зміни в сім’ї не носять радикального характеру, але все ж таки дуже відчутні: мирнішою і дружелюбнішою стає атмосфера, безболісно проходить обговорення важливих питань. Можливе відновлення романтичних та дружніх відносин, але лише в тому випадку, якщо ви добре засвоїли уроки долі та не збираєтеся повторювати свої помилки.

Рак

В усіх відношеннях сприятливий та вдалий день, єдине, що викликає занепокоєння – це зниження життєвого потенціалу. Ракам варто задуматися про відпочинок, скласти свої плани так, щоб уникнути надмірних навантажень та перенапруги. Не виключені цікаві пропозиції щодо співробітництва, можлива поява нових джерел доходу. Найбільш серйозні проблеми ви зможете вирішити за участю близьких. У романтичних відносинах не варто поспішати, дайте коханій людині можливість виявити ініціативу, зробити перший крок.

Лев

Дуже вдалий день. Єдине, що протипоказано Левам – це серйозні фізичні навантаження, тому від вимотаних занять спортом чи сільськогосподарських робіт краще відмовитись. В іншому ж день складається добре, справи завершуються вдало, з’являється чимало приводів для гордості. Не турбуватимуть фінансові проблеми, навпаки можна дозволити собі великі витрати, в тому числі й незаплановані. Спілкування з близькими людьми приносить радість, брак приємних слів і знаків уваги скаржитися не доведеться. Добре складаються відносини із представниками протилежної статі.

Діва

Удача посміхається романтично налаштованим Дівам, це чудовий день для знайомств, побачень та зізнань. Навіть стабільні відносини, що стали звичними і передбачуваними, підносять приємні сюрпризи. Відмінний день для активного відпочинку та занять спортом, світські розваги теж будуть доречними, якщо ви не забудете про почуття міри. Фінансова картина не така райдужна і благополучна, як хотілося б, та й ваші витрати часом необдумані. Небажано купувати дорогі прикраси, вбрання, косметику, пізніше ви так і не зможете зрозуміти, навіщо ж були зроблені настільки дивні придбання.

Терези

Для вас немає нічого неможливого, проте деякі цілі зовсім не варті зусиль, які потрібно докласти для їх досягнення. Терези не схильні прислухатися до доводів логіки та здорового глузду, емоції штовхають їх на вчинки дивні, необдумані та просто дурні. Радьтеся з людиною, якій довіряєте, якщо не хочете ув’язнути в безглуздих непорозуміннях, породжених вашими помилками. У тому, що стосується грошей, вам виразно не щастить, але про безмежну вдачу в коханні говорити не доводиться: замість того, щоб насолоджуватися спілкуванням з коханою людиною, ви починаєте з’ясовувати стосунки, сперечатися про дрібниці, які зовсім не заслуговують на увагу.

Скорпіон

День вдалий, цікавий, сповнений приємних подій. Дуже добре він підходить для нових знайомств, а також для неформальних зустрічей із людьми, з якими ви пов’язані діловими відносинами. Не обов’язково обговорювати питання професійного характеру, достатньо провести приємне враження, скористатися своєю чарівністю – і людина, від чиєї думки багато залежить, буде на вашому боці. Хороший день для обговорення сімейних проблем, ви не побоїтесь взяти на себе відповідальність за ухвалення рішень, і будете цілком праві. Цікава зустріч чекає на тих, хто давно мріє про романтичне знайомство, важливо не поспішати та не видавати бажане за дійсне.

Стрілець

Стрільцям день навряд чи здасться цікавим, він передбачуваний, небагатий на події і загалом досить нудний. Проте зневірятися не варто – саме сьогодні ви матимете можливість приділити увагу тим дрібним справам, до яких раніше просто не доходили руки, навести лад у будинку, вирішити якісь побутові питання. Жінки можуть займатися рукоділлям: шиття, в’язання, бісероплетіння не тільки дають змогу досягти душевної рівноваги, але дають простір фантазії, який вам необхідний сьогодні. Чоловікам рекомендовано суспільно-політичну активність, участь у заходах соціального характеру.

Козеріг

Успіх чекає Козерогів, готових присвятити цей день важливим справам та вирішенню складних проблем. Працюючи, ви отримуєте шанс залишити недоброзичливців та конкурентів далеко позаду, досягти певних висот. Однак на допомогу не розраховуйте, домагатися бажаного доведеться власними силами. Втім, це вас не злякає – життєвий тонус високий, будь-які перешкоди переборні. Можливі зустрічі з давніми знайомими, людьми, близькими вам за духом. Романтичні відносини стають глибшими та емоційними. Самотні Козероги замисляться над відновленням старих зв’язків, проте поспішати не варто – це буде помилкою.

Водолій

Водолії схильні приймати поспішні рішення та поспішати з висновками. Ця тенденція може бути по-справжньому небезпечною для тих, хто планує присвятити цей день серйозним справам, які потребують акуратності та уваги. Небажано робити складні розрахунки, займатися аналітичною роботою. Тільки з грошима ви сьогодні поводитеся абсолютно правильно, інтуїція підказує вірні рішення, фінансова ситуація покращується. Поїздки та розваги радуватимуть, зустрічі з друзями подарують приємні емоції. Тільки кохана людина може розчарувати не на жарт, але, проявивши крапельку поблажливості, ви зможете уникнути сварки.

Риби

Рибам надзвичайно щастить у коханні – це відчують навіть ті, у кого, загалом, ніколи й не було серйозних проблем у особистому житті. Хіба можна не радіти, коли бажання виконуються самі собою, близька людина здогадується про ваші потреби та прагнення, а в стабільних, перевірених часом відносинах з’являється елемент новизни? Загалом, якщо ви налаштовані на романтичний лад, скаржитися на неприхильність зірок не доведеться. А ось в інших сферах життя справи зовсім не так добре. Нагромадилися справи, що вимагають вашої уваги, і вирішення навіть найпростіших проблем забирає несподівано багато часу.

You cannot copy content of this page