Точний гороскоп на 30 вересня: на спадаючому Місяці час характеризується підвищеною імпульсивністю

Овен

Будьте обережні. Досягти успіхів сьогодні може бути важче, ніж ви очікували. Не виключено, що на шляху з’являться перепони, які одразу не вдасться подолати. Тут однаково важливими будуть і наполегливість, і винахідливість.

Порада: виявіть наполегливість.

Телець

Не відкладайте справи. Ранок обіцяє бути сприятливим у багатьох відношеннях. Саме в цей час варто діяти рішуче, не гаючи часу на порожні розмови. Не виключені ділові пропозиції, від яких ви не захочете відмовлятися.

Порада: ухваліть ділові пропозиції.

Близнюки

Переважає вплив позитивних тенденцій. Ви зможете досягти дуже багато чого, і поспішати для цього не обов’язково. Буде достатньо часу для того, щоб обміркувати кожен крок, ухвалити виважені рішення.

Порада: не поспішайте.

Рак

На вас чекає вдалий день. Він дозволяє досягти успіху в багатьох справах, вирішити питання, над якими останнім часом багато міркували не тільки ви, а й ваші близькі. Часто саме нестандартні, оригінальні рішення дозволяють досягти найкращих результатів.

Порада: шукайте нестандартні рішення.

Лев

Сьогодні ви дуже чутливі до будь-яких зауважень і легко піддаєтеся на провокації. Будьте розбірливими у спілкуванні, намагайтеся триматися подалі від тих, хто виводить вас із рівноваги — контакти з такими людьми зараз особливо шкідливі.

Порада: уникайте токсичних людей.

Діва

Не поспішайте. Цей день вимагає зважених рішень та обдуманих вчинків. Зараз дуже легко видати бажане за дійсне зробити те, про що пізніше доведеться пошкодувати. Не виключені розбіжності з людьми, на яких ви раніше могли покладатися у всьому.

Порада: не поспішайте.

Терези

Потрібна обережність. Цей день може зробити неприємні сюрпризи, особливо складним він буде для тих, хто звик швидко досягати успіху. Зараз потрібно запастися терпінням, тому що для здійснення будь-яких планів потрібно більше часу, ніж можна припустити.

Порада: запасіться терпінням.

Скорпіон

Краще не відкладати справи. Перша половина дня дуже сприятлива, у цей час можна досягти успіху в багатьох справах, вирішити складні завдання, врегулювати давні конфлікти. Дуже до речі виявиться підтримка впливових людей.

Порада: не відкладайте справи.

Стрілець

Можливі проблеми у справах. Вам важко зосередитися, тому ймовірність помилок буде вищою, ніж зазвичай. Необдумані вчинки можуть зашкодити справі, якій ви останнім часом віддавали багато сил.

Порада: будьте уважнішими.

Козеріг

Будьте обережні. Сьогодні ви схильні видавати бажане за дійсне, це може призвести до помилок та прорахунків. Намагайтеся не мати справи із сумнівними особистостями, не довіряйте тим, кого погано знаєте.

Порада: виявіть передбачливість.

Водолій

Можна заручитися допомогою впливових людей, домовитися про співпрацю з тими, кому ви нещодавно надали важливі послуги. Ділові питання краще обговорювати в неформальній обстановці, так буде набагато простіше порозумітися.

Порада: прийміть допомогу оточуючих.

Риби

На вас чекає яскравий насичений день. Він обіцяє приємні несподіванки, вдалі збіги. Не виключено цікавих ділових пропозицій. Їх можна приймати без довгих роздумів – ви залишитеся задоволені результатом.

Порада: будьте відкриті цікавими пропозиціями.

You cannot copy content of this page