Точний гороскоп на 6 квітня: енергії повного місяця можуть буквально перевернути з ніг на голову весь день

Гороскоп на 6 квітня для всіх знаків Зодіаку.

Овен

Ви можете відчувати, що кожна дрібниця є найголовнішою у цей момент. Замість того, боятися своїх емоцій, принесіть світло усвідомлення в так звані темні частини, що присутні у вашому житті.

Дехто з вас не довіряє своїй інтуїції, і це нормально. Дозвольте розвіятися туману, перш ніж приймати будь-які важливі рішення.

Телець

Час почати сіяти насіння змін. Немає значення, якщо ви не можете бачити пункт призначення з того місця, де ви стоїте. Єдине, що має значення, це те, що ви продовжуєте йти, незважаючи на так звані перешкоди на вашому шляху. Продовжуйте рухатися вперед.

Близнюки

Не все одразу стане на свої місця. Повний місяць у Терезах дає вам можливість втілитись у найкращу версію себе та піти на більший ризик, ніж вам доводилося за все життя. Довіряйте своїй інтуїції в цей час, Близнюки.

Рак

Переведіть телефон у беззвучний режим, усамітніться від навколишнього світу – дозвольте собі побути в спокої, щоб нагромадити енергію. Останнім часом ви працювали дуже багато, тому ви почуваєтеся знесиленими. Влаштуйте собі повноцінний відпочинок.

Лев

Чим більше ви зосереджуєтесь на зовнішньому, тим далі ви відхиляєтеся від свого внутрішнього ядра. Сфокусуйтеся на собі, прислухайтеся до свого внутрішнього голосу та дотримуйтесь своїх бажань. Прагнення постійно догодити комусь — ні до чого доброго не приведе. Сьогодні зірки закликають вас подумати нарешті про себе.

Діва

Останнім часом ви часто запитуєте себе: «Чи відповідають ваші дії найвищому та найбільшому благу для всіх?» Енергії повні пробуджують у вас бажання змінюватися. Якщо ви думали про те, щоб змінити своє життя, це знак для вас, щоб почати робити це саме зараз!

Терези

Що відбувається, коли ми робимо крок назад, розслабляємось і дозволяємо подіям відбуватися за нас? Працюйте із законом тяжіння добробуту свідомо. Енергії повного місяця у вашому знаку принесуть з собою безліч благословень. Повірте, у вас скоро буде нагода відсвяткувати!

Скорпіон

Енергія повного Місяця нагадує вам, що ви не повинні нікому пояснювати свій життєвий вибір. Ваша свобода є великою темою для вас найближчими днями. Ви ламаєте стереотипи та кидаєте виклик у всесвіт.

Стрілець

Запитайте себе, чи підходить цей застарілий сценарій, в якому ви зараз живете. Пам’ятайте, енергія повного Місяця спонукає вас відпустити те, що більше не служить вам. Відпустіть минуле, щоб звільнити місце для нового життя. Вірте у себе, Стрільці.

Козеріг

Рух життя. Це буде вашим нагадуванням на весь сьогоднішній день. Візьміть себе в руки, зберіться з силами і рушайте підкорювати нові вершини. Підтримка з боку близьких вам буде забезпечена. Успіх також буде супроводжувати на всьому вашому шляху.

Водолій

У нашому житті бувають моменти, коли шлях до мрії здається підйомом угору. Часом буває так, що зусилля, які ми докладаємо, не допомагають нам наблизитись до бажаного місця призначення у бажаний термін. Зірки нагадують, що все йде своєю чергою. Продовжуйте рухатися до мети.

Риби

Був час, коли ви піддавались тривогам. Був час, коли ви дозволяли думці інших затуманювати ваші думки. Але зараз ви знаходитесь на тому етапі свого шляху, коли ви впевнені у своїх можливостях. І це правильно. Заручіться підтримкою близьких, наповніть сьогоднішній день позитивними емоціями.

You cannot copy content of this page