Точний гороскоп на наступний тиждень за знаками зодіаку з 24 по 30 червня

Овен

Можливо, когось це злякає, але взагалі новина хороша: цього тижня ви отримуватимете справжнє задоволення від роботи. Причому чим більш старанною та інтенсивною вона буде, тим краще. А вже робота у власному саду або на дачній ділянці буде й насолодою. Крім того, тиждень дуже романтичний і обіцяє багато приємного у близьких стосунках. Найкращий день – четвер.

Телець

Яскравий і живий тиждень, пік активності якого припадає на середу та четвер. Саме на ці дні варто планувати найважливіші справи. Втім, для справ добрий і весь цей період. Із відносинами складніше — можлива підвищена чутливість і образливість, особливо у вихідні. Щоб не плекати свої печалі та образи, підвищіть фізичні навантаження та проведіть ці дні максимально енергійно.

Близнюки

Швидким тиждень не назвеш, зате зосереджена планомірна робота напевно принесе відмінні результати. Шкода, що навчальний рік уже скінчився: тиждень дивовижний для педагогів, в умінні пояснити складні речі простими словами вам не буде рівних. Втім, це вміння цілком знадобиться і в багатьох інших сферах життя. Найкращий день для вашого знака – четвер.

Рак

Вас можна вважати іменинниками — і в прямому, і переносному значенні цього слова. У вашому знаку зібралися Сонце, Меркурій та Венера, і всі троє висловлюють свою повну підтримку. Навіть важко вигадати сферу діяльності, для якої цей тиждень був би невідповідним. Застереження одне – вмійте контролювати свою енергію: її буде з надлишком, особливо в середу-четвер. Вихідні ідеальні: ви станете душею будь-якої компанії.

Лев

Вас може відрізняти вміння грамотно розпоряджатися фінансами та вичавлювати максимум результатів із мінімуму ресурсів. Також тиждень хороший для налагодження стосунків із близькими, а якщо вас це цікавить, то й для вивчення сімейної історії. Найсприятливішим днем ​​обіцяє стати середа, але загалом і весь тиждень варто визнати досить позитивним. А вихідні наповнять вас енергією.

Діва

Тиждень вимагає точності, ретельності та уваги до деталей. Ну, тобто тих самих якостей, якими представники вашого знака наділені в повній мірі. Тому період має виявитися вдалим. Ви можете добре проявити себе в дослідницьких і творчих проектах, а також успішно виступити посередниками в переговорах.

Терези

Будь-які справи наступного тижня вимагатимуть, мабуть, більших зусиль, ніж ви припускали. І це, звичайно, так собі новина. Але є й хороша: ви впораєтеся з усіма справами, оскільки сил вам зараз не позичати. Залишиться ще й активні заняття спортом, які на тижні дуже вітаються. Найкращі для вас дні – це четвер та неділя.

Скорпіон

Юридичні питання та справи, пов’язані з офіційними інстанціями, можуть знайти свій благополучний дозвіл цього тижня. Ще одна позитивна риса цього періоду — чудова робота вашої інтуїції, яка підказуватиме вірні кроки. Найбільш сприятливими днями виглядають понеділок і п’ятниця, у вихідні варто розважити себе хорошим фільмом або серіалом.

Стрілець

Короткі ділові поїздки на тижні мають виявитися досить успішними. Ви не тільки виконаєте свої завдання, але й можете придбати цікаві й перспективні знайомства. Втім, і для короткої відпустки тиждень теж непогано підійде. Варто також відзначити, що багато представників вашого знака будуть зараз дуже промовистими і навіть афористичними. Найкращий ваш день – понеділок.

Козеріг

Дослідницькі проекти, роботи з великими обсягами даних чи документів, а також ділові переговори – основні напрямки, на яких можна досягти серйозних успіхів. Але є важливе попередження: не забувайте про скромність. Зараз ви можете бути схильні всіма силами демонструвати свою незамінність. Але результати ваших дій і так чудово відгукнуться за вас.

Водолій

Ви можете бути надто емоційні в першій половині тижня. У цей час під впливом миттєвих поривів легко припуститися помилок або вступити в непотрібні конфлікти. Намагайтеся провести ці дні спокійно і не ставити перед собою занадто великих цілей. А надзвичайно позитивні четвер та п’ятниця повною мірою допоможуть вам впоратися з усім, що було намічено на тиждень.

Риби

Не прагніть за будь-яку ціну вибитися в лідери. Роль командного гравця підійде вам на наступному тижні набагато більше. Участь у масштабних, колективних проектах буде надзвичайно корисною як для вас, так і для проектів. Найбільших успіхів можна досягти в п’ятницю. А вихідні підійдуть для читання романтичної літератури — чи для освідчень у коханні.

You cannot copy content of this page