Точний гороскоп на неділю 15 – 21 січня 2024 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Перша частина тижня чудово підходить для активних та рішучих дій, а також фізичних навантажень. Після середи від справ слід перейти до слів. Це дуже добрий момент для переговорів, дискусій, мозкових штурмів і навіть розслідувань, якщо вам доводиться займатися ними. А ось фізичні навантаження слід помітно зменшити.

Телець

Протягом усього тижня у романтичних стосунках може бути неспокійно. Пік цієї напруги припадає на четвер-п’ятницю, але й у решту днів слід бути уважними до своїх коханих. І ще — гранично чесними та відкритими. У діловому ж відношенні тиждень сприятливий: очікується розширення кола партнерів та зміцнення відносин з колегами.

Близнюки

Ось і прийшло свято на вашу вулицю: зірки приготували для вас просто чудовий тиждень. Вона практично ідеально підходить для справ, включаючи наймасштабніші, для кар’єрного зростання та успішних переговорів із партнерами. При цьому окремо варто відзначити те, що в міру наближення до вихідних енергія ваша не вичерпуватиметься, а тільки прибуватиме.

Рак

Із загальної сприятливої картини тижня вибиваються вівторок та четвер. Два ці дні бажано звільнити від важливих справ, а також не вступати в суперечки, особливо з начальством. В іншому ж ви маєте право розраховувати на успіхи. До найбільш сприятливих днів можна віднести понеділок та середу. Остання, до речі, дуже гарна для покупок та турботи про красу.

Лев

У неділю правляче вами Сонце перебирається до Водолія – знак свого вигнання. Перехід майже напевно ознаменується деяким енергетичним спадом, тому з важливими справами варто поквапитися, благо тиждень загалом вам сприятиме. Не витрачайте час на розгойдування: найбільш вдалими днями обіцяють виявитися понеділок та вівторок.

Діва

Вівторок — запальний і конфліктний день, коли вам слід бути обережними і в словах, і вчинках. На щастя, це єдиний день тижня, коли негативні впливи є сильними для вашого знака. У решту часу зірки повністю на вашому боці. А п’ятниця взагалі чудовий день, коли все має складатися на вашу користь.

Терези

Прекрасний тиждень для людей творчих, скаржитися на брак натхнення точно не доведеться. Але ось у практичних питаннях всім представникам вашого знака варто бути зібранішим, є небезпека плутати реальність з вигадкою і приймати бажане за дійсне. Тому для укладання угод та підписання важливих документів тиждень не годиться. Найкращий день – середа.

Скорпіон

Найбільш успішним для вашого знаку день варто визнати п’ятницю. Щоправда, й інші не назвеш невдалими, проте конфліктне тло тижня дещо вище за середнє. Шанси взяти гору в цих конфліктах у вас досить високі, хоча сил і нервів доведеться витратити чимало. Постарайтеся добре відпочити у вихідні, обійшовшись без навантажень та стресів.

Козеріг

Час ставити великі цілі та досягати їх. На вас чекає не просто гарний, а дивовижний тиждень, і навіть використавши половину шансів, які він надасть, ви все одно досягнете дуже багато чого. Адже можна використовувати і більше. Не бійтеся звертатися за порадою і допомогою в незрозумілих ситуаціях, без допомоги ви зараз точно не залишитеся, хоча і власних сил теж з надлишком.

Стрілець

Робочий тиждень має скластися просто чудово. Ви маєте право чекати успіхів у справах, прихильності офіційних інстанцій та зговірливості навіть з боку найнепоступливіших опонентів. Якщо чесно, важко виділити якийсь найбільш вдалий день — успішні усі. Вихідні слід провести спокійно і по-домашньому, присвятивши більше часу і уваги близьким.

Водолій

Відмовки про «понеділок – день важкий» не приймаються. Цього тижня понеділок — найкращий для вас день, і чим раніше і активніше ви увімкнетеся, тим більших результатів зможете досягти. Подальший перебіг тижня можна охарактеризувати як помірковано сприятливий. У вихідні можливі несподівані повороти подій, швидкість реакції не зашкодить.

Риби

Постарайтеся не поринути у роботу з головою. Така небезпека є: дуже сприятливим для справ виглядає тиждень, особливо перша його половина. Але, обділивши увагою коханих, ви ризикуєте нарватися на активне невдоволення з їхнього боку — романтичні стосунки зараз взагалі неспокійні. Утім, вихідні мають допомогти відновити гармонію.

You cannot copy content of this page