Точний гороскоп на перший день серпня: сьогодні ви зможете перевірити, наскільки ваші уявлення про себе відповідають дійсності

Овни

Сьогодні розчарування хоче сказати вам щось важливе. Воно просить звернути увагу до наслідків ваших рішень — як і де ви відхилилися від свого істинного шляху? Не ігноруйте знаки, які отримуєте зараз від Всесвіту, вищі сили закликають перебудуватися відповідно до великого плану. Повільний та неухильний шлях уперед – ваш сценарій на найближчий час.

Тельці

Немає загальних критеріїв, тільки ваша воля та ваші рішення. Вам ненав’язливо нагадують, що потрібно встановити високу планку та бути відкритими для багатьох способів, якими Всесвіт виконує ваші бажання. Цей розділ життя принесе із собою ліки кохання та ліки трепетного зв’язку. Ви готові зануритися дізнатися більше про партнера та свої власні почуття. Ви розумієте важливість розчинення бар’єрів, уміння бути собою та залишати місце у серці для коханого.

Близнюки

Іноді чудова нагода приходить до нас начебто випадково. В інших випадках нам потрібно брати на себе активну роль і робити те, що потрібно. Отже, робіть те, що необхідно, Близнюки, чи це оновлення вашого резюме або дзвінок другові, з яким ви давно не спілкувалися. Цілеспрямована дія неодмінно приведе вас кудись. Партнерство і романтичний зв’язок з другою половинкою також проявляється як основна тема прямо зараз. Візуалізуйте спільне життя разом із обранцем, це сприятливий час, щоб поділитися своїми надіями та мріями про майбутнє.

Рак

Те, що вам пропонується прямо зараз – можливість підвищити свій рівень. Щоб показати себе такою людиною, яку ви уявляли у своїй уяві. Але щоб зробити крок у цю нову реальність, вам доведеться від чогось відмовитися. Почніть з довгого пильного погляду в дзеркало, Раки. Оцініть шаблони самозаперечення, за які ви трималися усі ці роки.

Лев

Зовнішня реальність лише відображення внутрішнього ландшафту. Іншими словами, конфлікт не поза вами. Щоб знайти рішення, почніть із прийняття тієї частини себе, яку ви відкидали протягом багатьох років. Частини, за яку вас соромили оточуючі. Закривати очі більше не вийде, це вам і не потрібно. Полюбити себе і прийняти, рости і розвиватися в гармонії з собою є значною частиною радості життя. Пам’ятайте, темрява присутня у кожному, як любов, світло та блиск.

Діва

“Успіх – це любити себе, любити те, що ти робиш, і любити те, як ти це робиш”, – мудрі слова американської поетеси Майї Енджелоу, з яких можна розпочати свій день. Ви там, де ви є, тому що ви зробили необхідну роботу і досягли поставленої мети. Отже, настав час заявити про своє право на трон, позбавившись тягаря чужих очікувань. Чим більше ви будете пов’язані зі своїм внутрішнім центром, тим краще зможете служити іншим та виконувати своє призначення. Не сумнівайтеся, ви чарівні та здатні творити чудеса! Ваш потенціал величезний, потрібно тільки зробити крок вперед.

Терези

Ваша історія не про біль, трагедію і душевні метання. Це історія кохання, пристрасті та відданості. Отже, нехай ваша серцева чакра розширюється від радості, коли ви приймаєте гіркоту як одну з властивостей ліків. Залишаючи своє серце відкритим, ви зможете закликати чудеса, яких бажаєте і заслуговуєте. У відносинах із партнером спілкування стане ключем до відновлення гармонії та балансу. Дозвольте собі говорити про моменти, що завдають вам болю. Дозвольте бути вразливими. Всесвіт кричить вам — безпечно залишатися такими, якими ви є.

Скорпіон

Божественний план досконалий, Скорпіони. Кожен досвід, який ми залучаємо до нашої реальності, є частиною цього божественного плану. Цей досвід призначений для того, щоб якось пробудити нас. Замість того, щоб застрягати в нескінченному циклі «чому», видихніть питання та заякоріть себе зараз. У той же час, будьте вдячні за одкровення і удари правди, які ви отримуєте в хвилини мовчання. Визнання того, що більше не відповідає вашій істині, допоможе знайти себе відповідно до свого шляху та призначення.

Стрілець

Ваші питання справедливі, кожен має причину, кожен сформульований пройденими випробуваннями. Ваші нескінченні питання – результат вашого минулого досвіду. Отже, зробіть собі ласку, вдихніть і поверніться зараз. Здійсніть цю метафоричну подорож від голови до серця, Стрільці, позбавляючись страхів і невпевненості. Ви там, де маєте бути, і вас люблять за всю магію та безумство, які ви приносите в життя. Не бійтеся бути собою та не живіть страхом повторити помилку. Всесвіт справедливий, він допоможе здобути урок, не застряючи у жалю.

Козеріг

Ще один важкий день позаду. Ви покликані підняти тост за диво життя яке оточує вас у цей момент! Не сумнівайтеся, далі буде лише краще! Цей дивовижний період у вашій долі також приносить ліки кохання, довіри та рятівної близькості. Видихніть перш ніж розкрити своє серце і випустити магію на волю. Приймайте складнощі як можливість рости, зосередившись на мирі та гармонії.

Водолій

Вдихніть і видихніть, Водолії. Зробіть паузу і спостерігайте проміжки між вдихом і видихом. Перейшовши в режим спостерігача, ви зможете зрозуміти: те, що вислизає від вас, ніколи не було вашим. Відчуйте втрату, відчуйте біль, відчуйте тугу, якщо це потрібно. Але не дозволяйте важким емоціям зламати вас. Це все відбувається з якоїсь причини. Довіртеся процесу очищення і повірте, що зараз активно звільняєте у своєму серці місце для розширення історії свого життя. На вас чекають дива, готуйтеся!

Риби

Не має значення, що люди говорять, про що вони мовчать. Ви прийшли сюди, щоб дослідити вздовж і впоперек себе та своє призначення, повністю вивчити свою магію! Отже, Риби, знайдіть у собі сили для цього занурення. Настав час сміливо виходити за межі зони комфорту та експериментувати з новим уявленням про власне життя. Просто нагадування: шрами – це доказ досконалих помилок, а помилки – це доказ того, що ви наділені даром стійкості. Йдіть вперед і за жодних обставин не здавайтеся!

You cannot copy content of this page