Точний гороскоп на сьогодні 26 серпня, Місяць, що росте в знаку Стрілець: досить складний день

Овен

Здається, проблеми підкралися непомітно, Овни. Але не переживайте, іноді корисно пожити трохи у хаосі. Всесвіт часто дає нам не те, що ми хочемо, а те, що нам насправді потрібне. Поважайте всі події, які відбуваються у вашому житті, навіть негативні.

Телець

Відкиньте раціоналізм і поверніться до того, що вам підказує серце. Спостерігайте за знаками долі, нехай вони і здаються висмоктаними з пальця, насправді це не так. Все так, як має бути, і все складається на вашу користь, Тельці.

Близнюки

У вас відкривається творча жилка. Намагайтеся записувати всі ідеї, які приходять вам на думку. Аж раптом одна з них принесе вам мільйон, а то й ще більше? Щось нам підказує, що ви можете змінити світ, Близнюки! У вас може виникнути бажання поспілкуватися зі старими друзями.

Рак

Співзалежність часто доставляє вам проблеми, Раки. Приділіть хвилинку, щоб поспостерігати за своїми ранами, проаналізуйте те, що завдає вам біль, і ви несподівано усвідомлюєте, що це є причиною радості. Ви заслуговуєте набагато більшого, особливо того, щоб вас не критикували постійно, а полюбили такими, якими ви є.

Лев

Офіційно вітаємо вас, Леви, ви вступаєте у фазу зцілення. Добре, що ви почали краще дбати про себе, встановлювати особисті межі, жити у світі із самими собою. Бути в гармонії зі своїм «я» – що може бути кращим? Корисно буде вирушати відпочивати на природу.

Діва

Вам варто звернути увагу на близьких людей, які вас оточують. Покажіть їм, як сильно їх любите, і як сильно ними дорожите. І коли ви донесете до рідних це, ви позбавитеся тяжкості на душі. Ви поступово зцілюєтеся, ростете і перетворюєтеся на кращу версію себе.

Терези

Ви можете і далі продовжити грати, а можете прямолінійно сказати людям у вічі, що думаєте або поставити важливе для вас питання. Ви маєте шанс зруйнувати всі ілюзії без винятку і побудувати нове життя. Іноді варто все старе викинути, щоби прийшло щось нове.

Скорпіон

Вами не можна маніпулювати, Скорпіони, і ви це самі знаєте. Ви дуже сильна особистість і вам потрібно бути самим собою. Не вдавайте і не створюйте собі якості характеру, якими ви не володієте насправді. Вас готові любити такими, якими ви є, тому що ви особливі.

Стрілець

Ви звикли думати про те, що життя вас карає за щось, але все зовсім не так, як вам здається. Навпаки, ви нарешті наблизилися до пошуку істини. Щось більше не є частиною вашого життя, тому варто відпустити це з витонченістю та вдячністю.

Козеріг

Ви відчуваєте рівно те, що ви відчуваєте. Немає необхідності намагатися розібратися в емоціях та розбирати їх по поличках. Почуття взагалі складно раціоналізувати, тому це марна трата часу. Ізолюватися від людей зараз — це не найкраща ідея, ви потребуєте любові, підбадьорення та підтримки.

Водолій

Водолії, якби ваша підсвідомість могла б з вами спілкуватися, вона б вам сказала, що у вас все добре, і ви робите все правильно. Відкиньте переживання та перестаньте постійно вирішувати проблеми, відпочиньте. Встановивши спокій у своїй душі, ви знайдете ясність у справах, яку так шукаєте. Відмовтеся від своїх очікувань щодо інших людей та сконцентруйтеся на собі.

Риби

Необхідно поставити перед собою низку питань і знайти на них відповіді Риби. Наприклад, подумайте, як вам домогтися того, щоб у житті стало більше легкості та радості? Може, подзвонити друзям, із якими ви давно не спілкувалися? Або купити щось смачненьке?

You cannot copy content of this page