Точний гороскоп на сьогодні 3 вересня: Біла смуга настане для Діви, а на Водоліїв чекає успіх

Овен

Якби десять років тому вам сказали б, що ви досягнете всього, що ви маєте зараз, як би ви відреагували? Ви або подумали, що співрозмовник збожеволів, або сміялися б до упаду. Отже, ви на своєму живому прикладі усвідомлюєте — немає нічого неможливого. Якщо ви мрієте про щось дуже сильно, починайте це візуалізувати.

Телець

Життя ніколи не дає 100% гарантій. Якщо випадає якийсь шанс, потрібно його використати. Дуже важливо прислухатися до своєї інтуїції. Віра у свої власні сили часом творить чудеса, саме вона і приводить вас до місця призначення. А, і ще дещо — ви гідні того, щоб вас любили такими, якими ви є.

Близнюки

Думайте про всі речі — неважливо, приємні чи ні — як про важливий життєвий досвід. Настав час розкрити всі скарби в собі. Продовжуйте прислухатися до своєї інтуїції, Близнюки, оскільки вона вас ніколи не дурить. Знайдіть час побути наодинці із собою, у вас вийде відкрити собі очі на багато невирішених питань.

Рак

Ви повинні пам’ятати про те, що для себе Ви, і тільки Ви, є центром Всесвіту. Іноді потрібно вміти включати здоровий егоїзм задля досягнення своєї мети. Постарайтеся нікому не брехати, незважаючи на те, що це добре виходить, пам’ятайте, що всі хитрощі завжди повертаються бумерангом.

Лев

Недоброзичливці завжди критикуватимуть вас, Леви. Вони будуть принижувати все, що вам важливо — вашу роботу, ваших близьких, ваше хобі. Але ваше серце не повинно відчувати тривоги та хвилювання через це. Робіть те, що приносить вам задоволення, не звертайте увагу на бажання та думки чужих.

Діва

Що ж, ось і біла смуга, Діви. Огляньтеся навколо – на вас чекає безліч можливостей для зростання. Однак не забувайте: не все золото, що блищить. Замість того, щоб бігти галопом, зупиніться і добре все зважте. Попереду довгий та щасливий шлях.

Терези

Терези, до певної міри ви тепер — зірка! Слава про вас біжить вже далеко попереду, багато людей дедалі частіше починають про вас добре відгукуватися. Продовжуйте в такому ж дусі! Ви змогли правильно налаштувати себе на дух змін, і не варто від цього відступати. Надихайтеся цим світом.

Скорпіон

Скорпіони, ви відчайдушно хочете змін, але в глибині душі ви їх все-таки поки що боїтеся. Не бійтеся попросити допомоги у близьких, вони завжди готові простягнути вам руку. Ви не можете контролювати те, як і в якій формі виконуються ваші бажання. Іноді руйнація – це частина творення.

Стрілець

За будь-яким падінням завжди слідуватиме підйом. Такою є природа життя у всіх сферах існування. Отже, погляньте межі дрібних розчарувань. Розвійте ілюзії, які заважали вам побачити реальність такою, якою вона є. Ви тільки на початку свого шляху, і він має бути дуже довгий.

Козеріг

Ретроградний сезон сильно дасть про себе знати. Згадайте про весь біль, який вам завдали люди з минулого, зосередьтеся на ньому і більше не впускайте зрадників у своє життя. Настав час зустрітися віч-на-віч з усіма своїми страхами. Вирушайте в подорож усередину себе.

Водолій

Час прагнути майстерності. Розглядайте кожну нову можливість як старт зростання, Водолії. У вас є сила, мужність, мудрість та життєстійкість, необхідні для перемоги над своїми вадами. Нехай “вперед, і тільки вперед” стане вашим девізом. Ви на шляху до успіху.

Риби

Риби, завжди відстоюйте те, у що ви вірите. Помічайте цінні речі у кожному досвіді, що приносить життя. Навчіться любити себе такими, якими ви є, прийміть усі свої рани, дивацтва, свою мудрість і взагалі все, що робить вас вами.

You cannot copy content of this page