Точний гороскоп на сьогодні 6 серпня: як провести вихідний на благо для себе

Овен

Працюйте з енергією спадного Місяця, щоб звільнитися від того, що вичерпало свою службу в історії вашого життя. Коли справа доходить до ваших міжособистісних відносин, погляньте, як ви почуваєтеся після кожної взаємодії. Почуття спустошення сигнал для вас, Овни. Усвідомлення цього допоможе вам підтвердити свої межі там, де це потрібно.

Телець

“Люди забудуть, що ви говорили. Люди забудуть, що ви робили. Але люди ніколи не забудуть, які почуття ви викликали в них». Мудрі слова американської письменниці та поетеси Майї Анжелоу, над якими вам варто поміркувати, попиваючи ромашковий чай. Присвятіть цей вихідний налагодження взаємин з близькими.

Близнюки

Ви не самотні, Близнюки. Це ваше нагадування про те, що варто відкрити своє серце. Віддайте належне священним ниткам, які пов’язують вас разом із близькими. Якщо вам важко справлятися з багатьма ролями та обов’язками, які ви взяли на себе, попросіть про допомогу.

Рак

Ваше кохання подібне до океану, Раки. Коли ви приймаєте когось у своє священне коло, ви схильні руйнувати будь-які бар’єри. В результаті ви не завжди можете сказати, де закінчуються вони. Це те, що ви захочете згадати, коли гіркота може взяти гору над вами. Зірки нагадують – не всі можуть інтуїтивно відчувати, що у вас на душі.

Лев

Сьогодні зірки рекомендують вам приділити увагу своєму здоров’ю. Пам’ятайте, ми є те, що ми їмо. Наповнюйте свій храм здоровою їжею. Не забувайте і про ментальне здоров’я – дайте місце всім емоціям та переживанням.

Діва

Подякуйте сьогодні минулому за всі невдачі та прориви. Всесвіт підказує, що зараз ви перебуваєте на поворотному етапі у своєму житті! У вас є сила, мужність і співчуття, необхідні для того, щоб перетворити свою невдачу на перемогу!

Терези

Якщо ви якимось чином сумнівалися в намірах деяких людей, то у вас, ймовірно, є на те вагомі причини. Ваші духовні наставники завжди спілкуються з вами через вашу інтуїцію, тому не варто нею нехтувати.

Скорпіон

Деяким Скорпіонам може здаватися, що всі зусилля ні до чого не призводять. Однак, це не так. У моменти сумніву дозвольте своєму внутрішньому компасу спрямовувати ваші дії. Те, що ви не спостерігаєте негайних результатів фізично, не означає, що вони не почали перетворюватися духовно. Щоб знайти мир і безтурботність саме там, де ви перебуваєте, відкиньте постійні порівняння.

Стрілець

Зараз у вашому житті настав час, коли Всесвіт привносить у ваш досвід речі, людей та ситуації, які будуть просувати вас у напрямку зростання. Зі свого боку, потоваришуйте з мужністю і приготуйтеся ризикувати. Майбутня версія вас вже пишається всіма сміливими кроками, які ви робите сьогодні!

Козеріг

Проблема в тому, що ви думаєте, що маєте робити все самостійно. Але це хибне почуття контролю. Це пастка. Вона заважає вам показувати себе найяскравішою та сміливішою версією. Щоб змінити своє мислення, почніть із візуалізації. Ким і де ви бачите себе в майбутньому?

Водолій

Сьогодні зірки вас просять поміркувати над мудрими словами Сократа: «Я знаю лише те, що нічого не знаю». Те, що вам пропонує Всесвіт прямо зараз, – це чистий лист. Можливість розпочати нову сторінку спочатку у всіх сенсах цього слова. Будьте готові ризикувати, Водолії. Це також слушний час для вас, щоб зміцнити родинні зв’язки.

Риби

Розслабляти рано, Риби. Вам доведеться зробити ще деяку роботу над собою. Досліджуйте не лише рани, а й те, як вони утворилися. Сьогодні зірки також закликають вас прислухатися до внутрішнього голосу та придивитися до того, які люди вас оточують у цей момент.

You cannot copy content of this page