Точний гороскоп на тиждень 13 – 19 листопада 2023 року для всіх знаків зодіаку

На тижні Марс з’єднується із Сонцем. Станеться це в суботу, але енергія хльостатиме через край весь тиждень. Проблема тільки в тому, що розпорядитися нею розумно буде непросто. Ви можете бути занадто рвучкими і емоційними. Виявіть максимум терпіння та дисципліни у першій половині тижня. Далі буде набагато простіше, а найкращим днем стане саме субота.

Овен

Достатньо гармонійний тиждень, хоча перша його половина може принести й стреси. У цей час бажано стримати амбіції і не приймати доленосних рішень. Втім, якщо ви повністю впевнені у своїй правоті, то вівторок для таких рішень підійде — це один із найкращих днів. Посперечатися з ним може хіба що неділя, яка теж виглядає дуже сприятливою.

Близнюки

Вам варто частіше подивитись під ноги. Ви зараз можете захоплюватися глобальними ідеями та планами, упускаючи з уваги дрібниці, які насправді дрібницями зовсім не є. За дотримання цієї умови тиждень складеться позитивно. Найбільш успішним днем має стати середа. Крім того, можливі приємні події у романтичній сфері, а неділя чудова для шопінгу.

Рак

Тиждень відкривається молодим місяцем, який виглядає досить напруженим. Тому в понеділок — та й у вівторок теж — краще не починати важливих справ і взагалі бути обережними. Зате наступні два дні ідеально підходять для великих завдань, зірки включають зелене світло. П’ятницю краще розвантажити, можлива втома, зате у вихідні вдасться чудово відпочити.

Лев

Дві категорії представників вашого знака напевно вважатимуть цей тиждень прекрасним — люди творчих професій та спортсмени або ті, хто зайнятий фізичною працею. На перших чекає приплив парадоксальних і несподіваних ідей, а на інших — розливане море енергії. Всім іншим краще зосередитись на повсякденних справах, а в ідеалі – приділити більше часу спорту та творчості.

Діва

Змінити стрижку, оновити гардероб, поповнити колекцію прикрас чи ароматів – найкращі плани на тиждень. Будь-які справи, пов’язані з покупками, красою та задоволеннями, мають виявитися надзвичайно успішними. Що стосується всіх інших справ, то вам варто пам’ятати про головні якості свого знака – ретельність і педантичність. Без них ви ризикуєте захоплюватись нереалістичними проектами.

Терези

Сприятливий для вашого знаку період не просто триває – зірки стають до вас ще більш прихильні. Виділити цього тижня хоча б один серйозно невдалий для вас день просто не вдасться. Найсприятливішими можна вважати вівторок та неділю, але й до всіх інших немає жодних претензій. Переговори, творчість, комерція і, зрозуміло, кохання – успіх обіцяний у всьому.

Скорпіон

Енергії, як і раніше, з надлишком, але, на щастя, цього тижня у вас набагато більше шансів направити її на творення, а не на руйнування. Якщо в понеділок ще необхідна максимальна обережність, то ви цілком можете переходити до рішучих дій. При цьому важливо, по-перше, не поспішати, а по-друге, частіше дослухатися своєї інтуїції. Вона зараз поганого не порадить. У вихідні на вас чекає приємний сюрприз.

Стрілець

Переговори, ділові поїздки та комерційні операції на цьому тижні мають виявитися успішними. Також ви будете дуже промовисті, а тому різного роду публічні виступи та презентації також вітаються. Та й загалом сприятливий тиждень, хоча зараз варто швидше готувати та презентувати майбутні проекти, аніж активно їх розпочинати. Найвдалішими днями бачаться четвер та п’ятниця.

Козеріг

Не гайте часу: найбільші успіхи чекають представників вашого знака в період з понеділка по середу. Якщо ви проявите старанність і наполегливість, то цілком встигнете за ці дні зробити все, що планували на тиждень. Тим більше, що з четверга досягати своїх цілей буде помітно складніше. Можливі затримки і перешкоди, а від спілкування з начальством та представниками влади краще взагалі відмовитись.

Водолій

Тиждень значно кращий за попередній, але все ще несе на собі сліди несприятливих впливів. З понеділка по середу відмовтеся від різких кроків і думати забудьте про революційні зміни. До помірно активних дій можна переходити з четверга, найкращим для вас днем стане п’ятниця. У вихідні є привід для свята: дуже складний для вашого знаку період завершується.

Риби

Обидва володарі вашого знаку — Юпітер і Нептун — не формують на тижні жодного несприятливого аспекту. Натомість Нептун активно товаришує із Сонцем та Марсом. Відмінний момент, щоб заручитися підтримкою впливових персон і зробити рішучі кроки до своїх цілей. Найбільш успішні періоди припадають на початок і кінець тижня: понеділок та суботу.

You cannot copy content of this page