Точний гороскоп на тиждень 18-24 грудня для всіх знаків зодіаку

Овен

З точки зору робочих справ перша половина тижня сприятливіша за другий. Після середи можлива надмірна нервозність та емоційність при прийнятті важливих рішень. А ось з боку романтичних відносин картина зворотна: з понеділка до середи в них буде досить прохолодно. Хоча потім є добрі шанси додати тепла — і навіть вогню.

Телець

На тижні великий ризик наробити помилок через поспішні та необдумані дії. Насамперед це стосується особистих відносин, але й з фінансами, наприклад, також слід бути дуже уважними. Після середи негативне тло почне слабшати, однак у суботу можливий короткочасний, але бурхливий «рецидив». Для справ найвдаліші понеділок та вівторок.

Близнюки

Дуже позитивний тиждень. Робочі справи, юридичні питання, переговори з начальством та важливими персонами мають відбуватися надзвичайно успішно. Але за дотримання однієї найважливішої умови: всі ці справи мають бути розпочаті раніше. Братися за щось нове зараз не можна: Меркурій не тільки ретроградний, а й змінює в суботу знак, перебираючись у Стрільця.

Рак

Постарайтеся максимально розвантажити середу. Це напружений день, що підходить хіба що для занять спортом. На щастя, інших подібних днів тижня просто немає, навпаки, зірки будуть до вас прихильні. Можливі успіхи у справах, та й у романтичному плані поскаржитися нема на що. Хіба що ввечері суботи можлива надмірна чутливість, але це може бути і плюсом.

Лев

Вам цього тижня і справді є сенс відкладати справи на потім. Особливо великі та важливі. Аж до четверга ваша активність може наштовхуватися на перешкоди, а ось наприкінці тижня, коли Сонце увійде на знак Козерога, кількість докладених вами зусиль нарешті перейде в якість — і будуть можливі справжні прориви.

Діва

Робочий тиждень виглядає цілком сприятливим, хоча в середу краще обмежитися найпростішими справами, а від переговорів взагалі відмовитись: є небезпека наговорити зайвого. Вихідні варто провести максимально тихо і розслаблено. Можливий занепад сил і навіть погане самопочуття.

Терези

Тримайтеся подалі від авантюристів. Ризиковані проекти не те, чим слід займатися наступного тижня, ризик напевно себе не виправдає. Крім того, можливі збої в роботі електроніки та електроприладів. Якщо вони трапляться, не надумайте самі намагатися щось лагодити, кличте фахівців. Найкращий день – вівторок.

Скорпіон

Не давайте приводів для ревнощів, та й свою тримайте у вуздечку. “Отелло”, звичайно, великий твір, але не варто відтворювати його сюжет у своєму житті. Тим часом тиждень обіцяє бурхливі пристрасті і спроби відшукати в темній кімнаті чорну кішку, якої там немає. Зосередьтеся на роботі: для справ тиждень цілком непоганий, а середа і четвер взагалі хороші.

Стрілець

Ну ось і прийшло свято на вашу вулицю. На тижні немає взагалі жодного дня, до якого можна було б висунути серйозні претензії. До позитивних відносяться понеділок і субота, але й інші хороші. Насамперед це стосується справ та кар’єри. Але ваш повелитель Юпітер давно вже гостює у самому життєлюбному знаку Тельця, а тому й з задоволенням проблем теж не буде.

Козеріг

Тиждень схожий на стан повної зосередженості бігуна перед пострілом стартового пістолета. Гранична концентрація, ще секунда – і ривок. Щодо секунди фігура мови, звичайно, старт буде дано в п’ятницю, коли у ваш знак увійде Сонце і складеться чудова конфігурація аспектів. Але не переживайте, вона продовжиться і наступного тижня. А поки що перевірте готовність.

Водолій

Середина тижня — найнасиченіший, але й суперечливий період. У цей час можливі блискучі осяяння та нестандартні кроки, але й поспішні рішення та невиправдані ризики також. Намагайтеся бути гранично практичними і покладатися на здоровий глузд, зараз краще «заземлитися», ніж витати в хмарах. У вихідні протипоказані експерименти із зовнішністю.

Риби

Понеділок і вівторок — найкращі дні, тому розпочати тиждень слід якнайенергійніше. Втім, і весь робочий тиждень досить непоганий. Проте вже у другій половині п’ятниці почнуть відчуватись негативні впливи. Вони можуть спричинити проблеми зі сном, а також раптових емоційних поривів. Намагайтеся контролювати емоції і більше відпочивайте.

You cannot copy content of this page