Точний гороскоп на тиждень 27 листопада – 3 грудня за знаками зодіаку

Овен

Проблеми минулого тижня відходять на другий план, астрологічний фон набагато сприятливіший. Але з великими новими справами варто ще трохи почекати. Зате для завершення проектів момент дуже підходящий, що до речі — кінець року на носі, настав час для фінішної прямої. Найкращими днями для вашого знака має стати п’ятниця, а також вихідні.

Телець

Натисніть у першій половині тижня. Вона надзвичайно сприятлива, і досягти можна багато чого, а вже вівторок і зовсім вдалий для вас день. З четверга можливі труднощі, спричинені зайвою емоційністю — насамперед вашою. Намагайтеся зберігати спокій і не робити необачних кроків, особливо у партнерських відносинах, — і тоді на вас чекає успіх.

Близнюки

З понеділка по середу включно вам краще задовольнятися мінімумом справ, причому зрозумілих та звичних. Також у цей період не варто ухвалювати важливих рішень. З четверга справа піде на лад, а п’ятниця чудово підходить для вирішення будь-яких питань. У вихідні, до речі, ви теж можете бути серйозно і діловито налаштовані. Сміливо можете братися за будь-які справи – вам вдаватиметься все.

Рак

Тиждень починається повним місяцем, і в понеділок вам важливо контролювати емоції і виявляти терпіння. Але вже з вівторка ситуація стає сприятливою, і сам цей день, як і наступне середовище, — чудовий час для активних дій у будь-яких напрямках. П’ятниця дуже чутлива, краще провести її у суспільстві близьких людей, а вихідні створені для виходів у світ та розваг.

Лев

Весь тиждень ви будете методично і впевнено рухатися до своїх цілей. І якщо в понеділок-вівторок рух буде досить сповільненим, то з-поміж вашого темпу почне зростати — теж не різким ривком, а плавно, але цілком відчутно. Найкращим періодом тижня стане її кінець — п’ятниця та вихідні. На них і плануйте все найголовніше – і найприємніше, звісно, теж.

Діва

Будьте обережнішими з повідомленнями від незнайомців та підозрілими дзвінками, у першій половині тижня є ризик бути обманутими шахраями. Але потім ця загроза зійде нанівець, а інших скільки-небудь серйозних небезпек тиждень не таїть. Найважливіших справ краще приступати з четверга. Вихідні дуже гарні для спілкування зі старшими родичами.

Терези

Переговори, співбесіди та публічні виступи, напевно, виявляться успішними цього тижня. Також він хороший для коротких ділових поїздок та комерційної діяльності. А ось в особистому плані все не так просто. Наразі можливі раптові захоплення, які можуть поставити під загрозу існуючі відносини. Втім, і спалахи бурхливих відносин також можливі.

Скорпіон

Активні, рішучі дії обіцяють успіхи на початку тижня, а понеділок — головний претендент на роль найвдалішого для вас дня. З четверга дуже важливо контролювати емоції, спалахи гніву будуть вам властиві і можуть серйозно ускладнити справи і відносини. П’ятниця — найнапруженіший у цьому плані день, у вихідні буде спокійніше.

Стрілець

Найважливіші справи сміливо плануйте на вівторок, а найнестримніші веселощі — на суботу, це два найбільш вдалі дні для представників вашого знака. Що стосується решти днів, то вони просто хороші, нехай і без чудових ступенів. У результаті зірки обіцяють вам ще один успішний тиждень, а вже як ви розпорядитеся залежить від вас самих.

Козеріг

Якщо минулий тиждень можна було вважати штормовим, то тепер стихія заспокоюється. Правда, в понеділок-вівторок ще можлива відчутна хитавиця, але ви точно з нею впораєтеся. А середа стане одним із двох найбільш вдалих днів усього тижня. Другий такий день – п’ятниця. Загалом же тиждень можна охарактеризувати як помірно сприятливий, що цілком підходить для поточних справ.

Водолій

Вам настає досить нейтральний тиждень. Втім, представники творчих професій мають право розраховувати на успіхи. Також успішними можуть виявитися і проекти на стику творчості та високих технологій. І нарешті, у фінансовому плані перспективи також дуже обіцяють — можливі нехай і невеликі, але приємні сюрпризи. Найкращі дні — четвер та вихідні.

Риби

Про важливі справи та рішення у першій половині тижня краще забути. Це період, що загрожує помилками, труднощами в переговорах і навіть навмисними спробами обману. Будьте дуже уважні, а за більш-менш серйозні завдання беріться тільки починаючи з четверга. П’ятниця стане найкращим днем, а вихідні допоможуть добре відпочити та набратися сил надовго.

You cannot copy content of this page