Точний гороскоп на тиждень 4 -10 вересня 2023 року: Близнюкам романтичні знайомства, а Левам можливості у навчанні

Овен – гороскоп на тиждень

Овни, дозвольте розкритися вашій яскравій та харизматичній натурі, виявити закладений імпульс творчого потенціалу. Такий стан приверне другу половинку до одиноких сердець. Або ж сприятиме спрощенню відносин з обранцем. У цей час посилюється статичне сприйняття світу, потреба у красі та культурних розвагах.

Телець – гороскоп на тиждень

У Тельців фокус уваги спрямований на вирішення побутових, домашніх та сімейних справ. Тиждень успішний для ремонтних робіт або облаштування робочого місця так, щоб вам було комфортно. Можлива поява домашніх вихованців. Оформлення оренди довідок та документів здійснюється легко і без бюрократичної тяганини.

Близнюки – гороскоп на тиждень

У Близнюків у пріоритеті романтичні знайомства, побачення та культурне дозвілля. Бажання спілкуватися, фліртувати та блищати ерудицією. Посилюється інтерес до навчання мистецтву, потреба у гарних речах задовольнить шопінг чи відвідування виставки.

Рак – гороскоп на тиждень

Раків потішить отримання доходу від нерухомості, оренди земельних ділянок, акцій. Придбані у цей період товари для дому виявляться якісними та довго вам послужать. Порадуйте близьких приємними подарунками, які зігріють душу.

Лев – гороскоп на тиждень

Левів перспективи та сприятливі можливості відкриваються у діловій сфері, у процесах навчання. Підвищуються комунікаційні та організаторські здібності. Ви майстер переговорів, легко укладаєте угоди та контракти. Відрядження в межах вашого регіону призводять до розширення зв’язків та бази клієнтів.

Діва – гороскоп на тиждень

Дівам найкраще поповнювати енергоємність організму та нервової системи під час відпочинку. Велику користь принесе прийняття водних процедур, аромотерапія, а також духовні практики. Підвищення доходу можуть дати пільги, соціальні виплати або приємні бонуси.

Терези – гороскоп на тиждень

Терезам варто звернути увагу на друзів, однодумців та колег, які підтримують вашу життєву позицію. І шукати підтримки саме у цьому напрямі. Це час надій, прагнення вищих ідеалів справедливості, прояви винахідливих і винахідливості. Ви улюбленець удачі та везіння.

Скорпіон – гороскоп на тиждень

Скорпіони можуть відчути відчутне духовне зростання та стабілізацію психологічного стану. Набуття внутрішнього спокою та впевненості. Успіх та професійну реалізацію обіцяє діяльність, пов’язана з творчими професіями, благодійними організаціями чи податковими органами.

Стрілець – гороскоп на тиждень

Активний і творчий імпульс Стрільців приносить успіх у наукові дослідження, спортивну діяльність та сферу освіти. Контакти та проекти із закордонними партнерами виявляться надійними та довговічними. Вдалий час для політиків та громадських діячів.

Козеріг – гороскоп на тиждень

Козероги мають право чекати великих доходів від бізнесу, посади чи становища у суспільстві. Вигідно вирішуються питання страхування, вступ у спадок, офіційну реєстрацію або початок власної справи. Помітна тенденція до посилення вольових якостей – цілеспрямованості, життєстійкості.

Водолій – гороскоп на тиждень

У Водоліїв успіх та розширення можливостей відбувається у сфері партнерства, а також міжнародної, наукової, спортивної, видавничої чи судової діяльності. Знайомство з другої половинки може відбутися на стадіоні, у подорожі чи під час юридичної консультації.

Риби – гороскоп на тиждень

Рибам відкриваються сприятливі можливості пройти обстеження, покращити умови праці. Вигідно оформити страховку чи найняти ремонтну бригаду. У представників бізнесу легше вирішуються питання з відкриттям рахунку, закупівлею обладнання або розширенням виробництва.

You cannot copy content of this page