Точний гороскоп на тиждень з 12-18 лютого  2024 року для всіх знаків зодіаку

Овен

Терміново вчіться керувати енергією! Її на тижні очікується дуже багато. І якщо в понеділок-вівторок ще є всі шанси розпорядитися нею максимально конструктивно, то пізніше буде складніше. Фізичні навантаження є обов’язковими, причому з дуже пристойною інтенсивністю. До речі, і у відносини ви вкладатимете анітрохи не менше енергії. Але тут це напруження цілком може піти на користь.

Телець

Прекрасний тиждень для фінішних ривків та фінальних акордів. Якщо у вас є проекти, які потрібно завершити, надішліть на них усі сили, і навіть якщо здається, що терміни нереальні, все одно є добрі шанси встигнути. Особливо вдалими виглядають четвер та п’ятниця. А ось у вихідні будьте обережнішими: ви можете бути схильні до ризику і надто вже буйних веселощів.

Близнюки

Не надто покладайтеся на «розумну» техніку: комп’ютери, телефони вони можуть цього тижня дивувати. І якщо прокладати маршрут на важливу зустріч за допомогою компаса — все-таки перебір, то завести механічний будильник, щоб цю зустріч не проспати, не зайве. В іншому ж динамічний і зовсім непоганий тиждень, найкращий день — вівторок.

Рак

Максимально ефективно використовуйте першу половину тижня. А якщо ще точніше, то понеділок та вівторок. Вже після полудня середи зіркові впливи стануть набагато більш напруженими та конфліктними. Втім, шанси досягти успіху все одно залишаються, але ось шанси набити собі шишок істотно зростають. Вихідні варто присвятити приємному спілкуванню із друзями.

Лев

Початок тижня нервозний і хаотичний. Понеділок і вівторок краще присвятити найпростішим і найзвичнішим справам — і виконувати їх найпростішим і звичним чином. Якщо доведеться вирішувати якісь важливі завдання, то для цього найбільше підійдуть середа та четвер. П’ятницю краще постаратися додати до вихідних і дозволити собі повністю розслабитися.

Діва

Спілкування з керівниками або офіційними інстанціями краще цього тижня не планувати: ви навряд чи досягнете бажаних результатів. Крім того, зараз не найкращий момент для презентацій та публічних виступів. Це не означає, що ваші ідеї чи проекти явно невдалі, потрібно просто дати їм дозріти. Поки що зосередьтеся на командній роботі та стосунках з колегами.

Терези

Ваш тиждень насичений впливами. Він, наприклад, чудово підходить для досягнення прогресу у роботі. Дуже успішними та ефективними обіцяють виявитися тренування. І нарешті, п’ятниця та вихідні можуть бути вельми інтенсивними у романтичному плані. Тут, втім, будьте обережнішими: вказівки на бурхливу пристрасть виглядають вагомішими, але й бурхливих сварок виключати не можна.

Скорпіон

Намагайтеся не влаштовувати революцій. У вас зараз є і сили, і можливості, і підтримка зірок, щоб перевернути все догори дном. Але біда в тому, що революції, навіть почавшись, зазвичай погано закінчуються. Будь ласка, ретельно продумуйте наслідки своїх кроків та усвідомлюйте силу власних дій. Вона цього тижня дуже велика.

Стрілець

Ритм тижня виглядає досить уповільненим, але спроба пришпорити події буде помилкою. Неспішність зараз вам тільки на руку: вона дозволить вчасно виявити та виправити помилки. Це особливо важливо у великих проектах, для яких тиждень підходить якнайкраще. Найбільш успішним днем видається четвер, але позитивний і весь тиждень в цілому.

Козеріг

Вже у вівторок ваш знак покине Марс, а в п’ятницю за ним піде і Венера. З цього випливає, що новий тиждень невдалий, але він, безумовно, може сприйматися як набагато тьмяніший, ніж кілька попередніх. Та й енергетичний спад зараз також можливий. Не ставте перед собою занадто високих цілей і зосередьтеся на поточних завданнях.

Водолій

Нова неділя обіцяє могутній приплив енергії, причому як фізичної, так і емоційної. Ви можете буквально іскрити, але постарайтеся бути бенгальським вогнем, а не коротким замиканням. Особливо важливо зараз виявити обережність у переговорах — зайвий натиск та емоційність можуть зіпсувати всю справу. В ідеалі найважливіші розмови краще відкласти.

Риби

Романтичні стосунки обіцяють цього тижня подарувати вам чимало щасливих моментів. Недавні знайомства можуть розвиватися найсприятливішим чином, а в партнерствах, що вже склалися, пануватиме гармонія. Для важливих справ — якщо на такому завидному тлі до них взагалі дійдуть руки — найбільше підходять четвер та п’ятниця.

You cannot copy content of this page