Точний гороскоп на тиждень з 20 по 26 листопада для всіх знаків Зодіаку

Овен

Це буде непросто, але постарайтеся знизити активність, обмежившись очевидними і необхідними завданнями. Тяга робити великі справи буде сильна, але шанси на їх успіх, на жаль, невеликі. При заняттях спортом та фізичних навантаженнях бережіть себе. Найбільш позитивним днем є середа, а в понеділок і суботу потрібна обережність.

Телець

Вам можна дати тільки одну пораду: постарайтеся, наскільки це можливо, розвантажити п’ятницю, а якщо вийде, то взагалі додати її до вихідних. Це єдиний несприятливий для вашого знаку день: нервовий, примхливий та непередбачуваний. В іншому ж тиждень просто чудовий, розпорядіться його численними можливостями на свій розсуд.

Близнюки

Гарний тиждень для навчання, стратегічного планування та вирішення юридичних питань. Пам’ятайте тільки, що зараз дуже важлива увага до деталей, а вже в юридичних питаннях ці деталі можуть бути головним чинником. До несприятливих днів варто віднести вівторок, до вдалих четвер. З п’ятниці утримайтеся від прийняття серйозних рішень, ви навряд чи об’єктивні.

Рак

Перша половина тижня – час активний, але дуже хаотичний. З однаковою рішучістю та енергією ви можете і досягати успіхів, і робити помилки. Мабуть, краще все ж таки не намічати на цей період важливих справ. Тим більше, що друга половина тижня набагато позитивніша, а четвер — і найкращий день. У вихідні не соромтеся побалувати себе.

Лев

Ключове слово тижня – «подолання». Легко не буде, прийміть це як даність. Але й ваш потенціал зараз надзвичайно великий. Головне — діяти поступово, якщо на вашому шляху зустрінеться стіна чи завал, не намагайтеся їх висадити в повітря, тільки собі нашкодите. Розбирайте по цеглинці, тоді все вийде. Найпозитивнішим днем має стати середа.

Діва

Хороші результати обіцяють на тижні принести освітні проекти, співпраця з представниками зарубіжних країн та й далекі поїздки мають виявитися успішними. Можливі й великі покупки, але тут слід бути максимально прискіпливими, буквально під лупою перевіряючи якість того, що ви купуєте, і правильність оформлення всіх документів.

Терези

Вам слід звернути свій погляд у минуле. Зараз дуже вдалий момент, щоб повернутися до проектів, які свого часу не набули розвитку, і зробити їх надзвичайно успішними. На особисті стосунки це теж поширюється, але із застереженням: повернення «колишніх» навряд чи має якісь перспективи, а ось надати друге дихання існуючим стосункам цілком можливо.

Скорпіон

Перша половина тижня добре підходить для того, щоб заручитися підтримкою і схваленням начальства та інших високопосадовців. Не чекайте, втім, що це змінить ваше життя як за помахом чарівної палички, швидкі прориви зараз навряд чи можливі. Зосереджена, терпляча робота з прицілом на далеку перспективу — сенс тижня.

Стрілець

Слідом за Меркурієм, що вже влаштувався у вашому знаку, у нього на тижні перебираються Сонце і Марс. А ваш владика Юпітер нарешті повністю вільний від негативних аспектів. Приймайте привітання, і не лише з нагоди початку сезону днів народження — чудовий на вас чекає тиждень. Найбільш позитивними днями видаються вівторок та субота, негативних виявити не вдалося.

Козеріг

Не хочеться вас засмучувати, але тиждень складний. На всьому його протязі представники вашого знака можуть раз у раз стикатися з труднощами різного роду. Вплутуватися в бій — не варіант, зараз потрібно просто перетерпіти. Тим більше, що і здоров’я на тижні може підвести, приділіть більше уваги своєму фізичному стану. Порівняно сприятливі понеділок та середа.

Водолій

Понеділок і вівторок краще присвятити заняттям, які не потребують особливої напруги. А от середа має стати найкращим днем усього тижня. Втім, і всі наступні дні теж не погані. Вихідні обіцяють пройти яскраво і незвичайно, вашу чарівність і почуття гумору гідно оцінять усі, кому пощастить опинитися з вами поряд.

Риби

Більшість тижня зіркові впливи сприятимуть вашому знаку. До четверга ви можете розраховувати на успіхи і в справах, і в особистій сфері. З п’ятниці слід виявити обережність: ви можете отримувати недостовірну інформацію або зіткнутися з спробами обману. До кінця тижня не поспішайте з висновками та ретельно перевіряйте все, що дізнаєтесь.

You cannot copy content of this page