Точний гороскоп на тиждень з 27 лютого до 5 березня 2023 року: що зірки передбачили для вас

Овен

Не беріть на себе позаурочну роботу – ваші старання навряд чи гідно оцінять. У відносинах із близькими зірки радять утриматися від критики. Виявіть терпіння, якщо не хочете ускладнень.

Телець

Період сприятливий для романтичних побачень, коротких подорожей та здобуття нових навичок. Не виключено, що саме зараз ваш таємний шанувальник зробить зізнання. Зірки радять подумати і не поспішати з ухваленням рішень.

Близнюки

Вам варто більше часу проводити у спокійній обстановці. За першої ж нагоди скасуйте справи і вирушайте куди очі дивляться. Шумним компаніям волійте здоровий відпочинок.

Рак

Уникайте фізичної та емоційної перенапруги. Ймовірно виникнення конфліктних ситуацій у ній. Зірки радять використати всі засоби, щоб дійти примирення.

Лев

З глобальними планами краще почекати. Якщо не сидиться на місці, спробуйте спрямувати енергію в потрібне русло. Наприклад, займіться творчістю.

Діва

Діви матимуть здатність впливати на людей. Сприятливий час для робочих поїздок, ділових переговорів та укладання угод. Зірки не відкидають і романтичні знайомства.

Терези

Деякі представники знаку мають шанс змінити своє життя. Прислухайтеся до підказок долі і не втрачайте жодної дрібниці. Фінансова ситуація налагодиться.

Скорпіон

Не вдалий період. У фінансових справах не виключені проблеми. Постарайтеся зробити все, щоб не зазнати збитків. У деяких ситуаціях вам доведеться вигадувати план дій на ходу.

Стрілець

Цей період підходить для всього, що пов’язане із любов’ю. Самотнім представникам знака Зірки радять запастися попкорном, скоро у вашому житті розгорнеться сюжет справжнього роману.

Козеріг

Це вдалий час для пошуків себе, розвитку навичок існуючих і нових. У фінансовій сфері зірки радять бути обережнішими. Можливо, на чомусь зараз вам краще заощадити.

Водолій

Представникам цього знака час навчитися говорити слово “ні”. «Ні» – роботі у законний вихідний, «ні» – набридливим знайомим, спілкування з якими не приносить вам радості. Намагайтеся дотримуватися цього правила, і жити стане простіше.

Риби

Рибам не радять орієнтуватися на швидкий результат. У цей період вам варто працювати над довгостроковими проектами, заводити нові контакти та обростати зв’язками. Самотність вільних риб буде прикрашена новим знайомством.

You cannot copy content of this page