Точний гороскоп на тиждень з 30 жовтня до 5 листопада за знаками зодіаку

Овен

Вашим опонентам зараз можна лише поспівчувати, у суперечках ви будете нещадно переконливі та промовисті. Гарний тиждень для вольових, рішучих дій та початку великих справ. Найбільш вдалими днями мають стати четвер та п’ятниця. Втім, і решта днів непогана.

Телець

З погляду справ тиждень дуже вдалий. Зараз можуть бути ухвалені нестандартні, творчі рішення, які дуже сприятливо вплинуть на вашу кар’єру. Пам’ятайте тільки, що інформацію, на якій ви засновуватимете свої рішення, необхідно перевіряти дуже ретельно. А ось у тому, що стосується особистого життя, тиждень не надто хороший: можливі невиправдані надій.

Близнюки

Фізичні навантаження, а також масажи та походи в лазню будуть надзвичайно корисні протягом усього тижня. У діловому відношенні тиждень непоганий, але вас може підбивати зайва поспішність, намагайтеся добре обмірковувати кроки.

Рак

Якби була можливість поміняти місцями понеділок та неділю, тиждень був би просто ідеальним. Справа в тому, що понеділок кілька лінивий і схильний до пильності і задоволень, а ось неділя надзвичайно динамічна і навіть агресивна. Але і з урахуванням цього тижня хороша, оскільки у всі інші дні зірки обіцяють вам повну підтримку.

Лев

Тримайтеся подалі від морів: цього тижня ви будете впевнені, що будь-яке з них вам максимум по коліно. А якщо серйозно, то тиждень зовсім непоганий, але тільки за умови, що ви гранично об’єктивно оцінюватимете власні сили. Ризик переоцінити їх дуже великий. І одна гранично конкретна порада: ні брати, ні давати гроші в борг зараз не слід.

Діва

Ретельність і прискіпливість вашого знака увійшли до приказки — принаймні серед астрологів. На ці якості і вся надія: на вас чекає тиждень бурхливий і гранично невизначений з погляду інформаційного фону. І поспіхом прийняти невірне рішення зараз буде легко.

Терези

Представники вашого знака, зайняті творчими професіями, мають право розраховувати на найсерйозніші успіхи. А ось особисте життя обіцяє бути насиченим у всіх, незалежно від роду занять. Дуже можливі бурхливі романтичні захоплення. Але будьте обережнішими: вони можуть виявитися недовговічними, більше того, велика ймовірність, що ви дуже ідеалізуєте об’єкт захоплення.

Скорпіон

У вас з’явиться можливість максимально успішної реалізації задуманого. Тиждень принесе неповторні враження та дивовижні події. У центрі уваги може бути кар’єра. Саме зараз можна спробувати змінити в житті те, що вас не влаштовує. Саме час переходити на нову роботу або заявити про свої домагання – вам можуть підняти зарплату.

Стрілець

Якщо у вас є така можливість, на тижні добре б взяти відпустку, дуже вона непроста. Ваш король Юпітер полягає в гострому конфлікті одночасно з трьома планетами: Сонцем, Меркурієм та Марсом. Велика можливість конфліктів, до повного розриву відносин. А якщо відпустка все ж таки неможлива, то хоча б тримайтеся весь тиждень подалі від начальства та представників силових структур.

Козеріг

Правлячий вашим знаком Сатурн на тижні завершує період ретроградності. Це хороша новина, проте не поспішайте робити великі справи: Сатурну ще знадобиться чимало часу, щоб набратися сил. Поки що у вас гарний момент для підготовки та планування майбутніх великих справ. Майже весь робочий тиждень підходить для цього. Вихідні варто провести за хорошим серіалом.

Водолій

Найбільшою мірою тиждень сприяє в експериментах із зовнішністю. Щодо справ тиждень теж непоганий, а найсприятливішим у цьому сенсі день є п’ятниця. У вихідні уникайте суперечок – вони можуть виявитися настільки ж жаркими, як і безкорисними.

Риби

Буде непоганою ідеєю посидіти цей тиждень на дієті. Щодо роботи та кар’єри, тиждень нейтральний, але важливих фінансових рішень приймати не слід. Найбільш вдалі дні — понеділок та субота, а обережність не завадить у середу.

You cannot copy content of this page