Точний гороскоп на завтра 10 липня: Зірки прокладають шлях

Овен

Вам необов’язково робити все наодинці. Ваші Ангели приходять, щоб сказати вам, що ви не самотні. І в міру того, як ви йдете життям, ви настільки надійно захищені, наскільки це можливо. Є речі, через які ви обов’язково повинні пройти, щоб вирости. Але ви завжди можете попросити полегшити ваше життя, попросити допомоги.

Телець

Настав час навчитися любити себе. Довіряйте шляху, яким ви йдете. Постарайтеся не піддаватися всім блискучим речам, які ви бачите довкола себе. Якщо ви шукаєте когось, хто більше схожий на вас, це може бути просто знайомий для того, щоб заплющити очі і ненадовго налаштуватися на умиротворення, в пошуках якого ви знаходитесь.

Близнюки

Близнюки, можливо, настав час зробити перерву. Відкладіть усі справи та насолодіться свіжим повітрям. Їжте легку їжу, намагайтеся завтра вживати якнайбільше натуральних інгредієнтів. Дозвольте цьому дню протікати природно. Ідіть туди, куди веде ваше серце.

Рак

Зараз ви більше, ніж будь-коли усвідомлюєте, що знаходитесь тут з безліччю місій, які чудово поєднуються з вашими особистими, професійними цілями, стосунками та іншими сферами життя. Всесвіт рекомендує Ракам цього дня зосередитися на своїх думках та прислухатися до себе. Чого насправді ви хочете?

Лев

Почуття всепоглинаючої подяки та єдності може бути підводною течією, так що пливіть невеликими хвилями і насолоджуйся цим спокійним днем повною мірою. Завтра можна скористатися високою енергією, ваші найпотаємніші бажання в межах досяжності. Заплющте очі, загадайте бажання, а також зробіть щось приємне і для когось іншого.

Діва

Діви, завтра може бути день, коли вам, можливо, знадобиться об’єктивно звіритися з існуючою реальністю, щоб оцінити, чи справді те, що у вас в голові, відповідає тому, чим ви живете. Можливо, все не так погано, як здається, і у вас дійсно є підтримка, якщо придивитися уважніше.

Терези

Ми знаємо, що зараз ви з головою пішли у справи. Але час від часу робіть перерву, щоб ви могли повними енергії знову приступити до роботи, коли настане час. Прийміть розслаблюючу ванну, сходіть на пляж або принаймні запаліть кілька ароматних свічок і просто трохи відпочиньте. Проведіть трохи часу на самоті завтра, це дасть вам розуміння вашого сьогодення.

Скорпіон

Звільніться від усього, за що ви, можливо, чіпляєтеся щосили — упереджених ідей, що обмежують переконання, старі способи мислення або навіть рутини, які не йдуть вам на користь. Так, зміни лякають і збивають з пантелику, але це єдиний спосіб створити щось нове. Ви переживаєте глибоку трансформацію, тому хоча б на деякий час відвернетеся від того, що думають інші. Зосередьтеся на тому, як ви можете збудувати міцний фундамент на довгострокову перспективу.

Стрілець

Завтра Всесвіт посилає вам певні сигнали: зосередьтеся на тому, щоби трохи заземлити свою енергію. Це допоможе вам знайти якір серед морського шторму. Зірки прокладають вам шлях, Стрільці. Перестаньте стояти на одному місці і досліджуйте все, що чекає на вас попереду. Ви знайдете іскру, яка запалить вас.

Козеріг

Ви підвищуєте свій рівень, тому завтра хороший день, щоб дозволити речам приходити до вас, а не слідувати тому, що, на вашу думку, має бути правильним. Довіряйте своїм внутрішнім причіпкам та підказкам. Слідуйте їм, знаючи, що ви повністю захищені.

Водолій

Ви вступаєте у світліший час і прямуєте до більш душевної подорожі, яка підкріплюється готовністю діяти, щоб щось змінити. Додайте веселощів у свою повсякденну діяльність. Не поспішайте говорити “так” тому, що здається правильним. Але й не бійтеся сказати «ні», якщо вас до чогось примушують. Водолії, ви тут для дивовижних речей, і для вас нормально бути розбірливим у тому, з чим і з ким ви взаємодієте.

Риби

Риби, говоріть завтра оточуючим голосно та чітко. Вам може здаватися, що щось добігає кінця, але дивіться вперед: перед вами відкривається ціла долина квітів. Перш ніж кричати, що квіти сезонні, нагадайте собі про те, що важливо, щоб вони цвіли та приносили щастя, де б не знаходилися. Цвітіть там, де ви посаджені. Нові клумби знайдуть вас у міру просування вперед.

You cannot copy content of this page