Точний гороскоп та поради від Анжели Перл на вересень 2023 року

Точний гороскоп та поради від Анжели Перл на вересень 2023 року

Овен (21 березня – 19 квітня)

Овнам не слід очікувати у вересні 2023 року різкого поштовху та швидкого виконання поставлених завдань. Тому найкраще приділити час якісному плануванню справ та поступовому їх впровадженню.

Цього місяця буде дуже успішним зміцнення стосунків, тому не бійтеся зв’язуватися зі старими друзями, запрошувати їх на вечерю та відроджувати дружні стосунки. Якщо ви все ще шукаєте свою другу половинку, можливо саме ваша позитивна енергія і підхід до життя нарешті приваблять її до вас.

Телець (20 квітня – 20 травня)

У вересні 2023 року відзначається ретроградний рух шести планет. Тому вони матимуть уповільнюючий вплив на всі ваші справи. Проте зневірятися не варто.

Завдяки цьому ви зможете вдало завершити всі свої старі проекти та отримати з них корисний досвід, щоб не допускати помилок у майбутньому. Крім того, перший місяць осені ідеально підходить для налагодження зв’язків та особистих стосунків, подорожей, навчання, активних занять спортом та розвитку навичок.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

У вересні у Близнюків з’явиться безліч обов’язків, більша частина з них буде пов’язана із незавершеними справами. Це буде ідеальний період, щоб у всьому розібратися, розставити все на свої місця, а також отримати за цю гідну винагороду.

Крім того, вересень буде вдалим для виконання ремонтних робіт у будинку та створення в ньому затишку, а також для покупки нерухомості.

Рак (22 червня – 22 липня)

Якщо ви планували зробити великі покупки у вересні 2022 року, то сприятливіша аура для цього буде на першому тижні. Великих змін цього місяця не чекайте, здобуття внутрішнього спокою має бути для вас на першому місці.

Вдало у вересні складатимуться хірургічні втручання, планування та завершення поточних справ. Якщо ви давно хотіли відпочити, скористайтеся цим моментом і вирушайте на курорт чи санаторій.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Анжела Перл не радить Левам розпочинати нові проекти у вересні 2022 року. Навпаки, потрібно приділити більшу частину часу плануванню, а також завершенню старих та поточних справ. А щоб створити міцний фундамент у фінансовій сфері та міцно стояти на ногах, важливо розвивати свої навички та відповідально виконувати всі завдання, які з’являться у вас цього місяця.

Діва (23 серпня – 22 вересня)

У вересні 2023 року ви будете дуже зосереджені на порядку та систематичності в роботі, щоб уникнути труднощів ще до того, як вони з’являться.

Цей місяць дасть вам багато приємних сюрпризів, завдяки чому ви зможете успішно завершити поточні справи та зміцнити свої позиції. Також не забувайте дбати про своє здоров’я. Якщо вчасно вжити профілактичних заходів, можна уникнути захворювань та завершити розпочаті справи у запланований час.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Вересень буде енергійним місяцем для представників цього знаку. У той час, коли відзначатимете свій день народження, не забудьте загадати своє заповітне бажання. Цей місяць – ідеальний період, щоб приділити увагу собі та своєму зовнішньому вигляду.

Ваше здоров’я та фізична форма будуть на найвищому рівні. Марс також повинен підтримувати вас у цьому, оскільки він даватиме вам багато енергії. Якщо є можливість взяти відпустку в цей час, відвідайте країни та міста, де ще не були.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Поки не завершите всі свої давні та поточні справи, у жодному разі не приступайте до нових, щоб уникнути додаткових клопотів. Крім того, у вересні 2023 року у вас з’явиться можливість покращити матеріальне становище і закріпити свої позиції. Однак для цього вам потрібна активна робота і цілеспрямованість.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Через більшість ретроградних планет цього місяця деякі ваші справи можуть сповільнитися. Однак це не привід для смутку, а навпаки, за цей час ви спокійно зможете визначити завдання, на які варто звернути особливу увагу та успішно вирішити їх.

Астролог також рекомендує вам проводити багато часу серед людей, тому що це стане джерелом вашої енергії цього місяця і подарує щастя.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Це буде вдалий період для Козерогів та ідеальний момент, щоб заявити про себе та проявити себе з кращого боку. Планетарне розташування сприятиме успішному завершенню справ. А завдяки вашій сміливості та цілеспрямованості, вам вдасться створити міцний фінансовий фундамент і вийти на новий рівень життя.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

У вересні Водоліям варто приготуватися до багатьох змін в особистому житті. Більшість із них будуть позитивними, оскільки під впливом планетарного розташування ви станете спокійнішими. Такий стан також позитивно позначиться на вашій професійній діяльності.

Постарайтеся цього місяця завершити всі справи, які ви постійно відкладали. Завдяки успішному вирішенню завдань ви отримаєте фінансову винагороду.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Це буде насичений період для Риб, проте потрібно сильно постаратися провести його розмірено. Особливу увагу потрібно приділити плануванню, а також завершенню старих та поточних справ, при цьому нові починати не варто.

Завдяки вашій завзятості та впевненості в собі, ви отримаєте гідну фінансову винагороду та здобудете добробут у житті.

You cannot copy content of this page