Точний гороскоп від Анжели Перл на 13 листопада

Точний гороскоп від Анжели Перл на 13 листопада

Відмінний день для роботи в команді: всі питання вирішаться набагато швидше та ефективніше завдяки спільному брейнштормінгу. Сприятливо займатися партнерськими, дружніми та романтичними стосунками – постарайтеся порадувати оточуючих вас людей.

Овен

Цього дня варто уникати рішучих кроків. Нехай він пройде без зайвої напруги і принесе більше задоволень, ніж клопоту. Відпочиньте, займіться приємними дрібницями у будинку, проведіть час із близькими. Можна піти у гості до друзів. Постарайтеся нічого не ускладнювати, але не відсторонюйтеся від важливих моментів – згадайте про тих, хто давно чекає на вашу увагу.

Телець

Саме час повернутися до своїх давніх мрій та планів. Але нічого не робіть під впливом імпульсу, особливо якщо це пов’язано з ризиком та матеріальними витратами. Пропозиції, навіть найвигідніші, можуть виявитися невигідними. Увечері не слід шукати пригод. Цей час краще проведіть удома.

Близнюки

На цей день можна планувати справді складну роботу – у вас вистачить терпіння, якщо ви добре знаєте, якого результату прагнете. Ближче до вечора вже можна переключитися на спілкування, рухливіший спосіб життя і на заняття, які приносять вам більше задоволення. В особистих відносинах ваша сприйнятливість підкаже, яких емоціях потребує партнер.

Рак

Не випереджайте події, навіть якщо ви відчуваєте потребу отримати певність у тому, що вас турбує.

Остерігайтеся самовпевненості та ризику. Якщо збираєтеся схилити когось до своєї точки зору, вибирайте серйозні аргументи. Виплеснути емоції чи добитися чогось наскоком сьогодні навряд чи вдасться. Все потрібно робити точно, швидко та акуратно.

Лев

Корисно навантажити себе роботою, краще за фізичне або збільшити спортивні навантаження, влаштувати генеральне прибирання в будинку. Готуйтеся до того, що на вас спробують перекласти обов’язки, залучити для надання допомоги та більш серйозних заходів, де вам доведеться приймати за когось рішення та виконувати чужу роботу. Не тікайте від цього.

Діва

День сприятливий для творчих пошуків, довірчої розмови. Не перескакуйте з одного на інше, доки не отримаєте результату. Якщо вас дуже наполегливо кудись звуть, щось пропонують і це пов’язано з фінансовими витратами, не поспішайте. Дайте охолонути першій насназі і все ретельно обміркуйте.

Терези

Зовнішній вигляд буде важливим для настрою, тому всіляко підкреслюйте свої переваги. Настройтесь на пошук інформації, корисної для вашої роботи. На вас чекає гарний день для консультацій, нарад, листування, зустрічі з діловими партнерами. Використовуйте всі свої сильні сторони на повну міць і успіх повернеться до вас обличчям.

Скорпіон

Вдалий час для вирішення фінансових питань, пошуку нових форм співробітництва, оптимізації діяльності.

Колективні рішення допоможуть прискорити просування до мети, і на якийсь час навіть доведеться поступитися особистими амбіціями. Не намагайтеся контролювати процес, якщо не всі важелі впливу у вас в руках. В особистому житті вітається ентузіазм, винахідливість: партнер чекає від вас ініціативи.

Стрілець

Імовірні нові цікаві зустрічі та знайомства, але не будуйте поки що серйозних планів – нові знайомі можуть зникнути так само швидко, як і увійшли у ваше життя. Поставтеся з розумінням до тих, хто вас підштовхує та виявляє нетерпіння, будьте максимально відкриті взаємодії. Зараз прояснюється багато речей і інтуїтивно ви можете знайти оригінальні рішення своїх проблем.

Козеріг

Несподівані події у вашому житті відбуваються недарма. Подумайте, які сигнали та знаки ви отримуєте.

Якщо останнім часом не вистачало часу для наведення порядку, то займіться зранку. Відмовтеся від контактів з неприємними людьми, особливо від їхніх візитів до вашого будинку. Сьогодні не варто робити нічого суттєвого, лише за потребою.

Водолій

Не нагадуйте людям їхні минулі помилки, остерігайтеся різких дій і слів. Ви можете відновити корисне партнерство, отримати цінну пораду. Відносини, які сьогодні отримають новий виток, стануть довірливішими та надійнішими. Ви з партнером можете знайти спільну точку опори та спільно розвивати якусь тему.

Риби

На вас чекають втрати. Від вас можуть знадобитися поступки. Є можливість отримання бажаного, але умови не будуть ідеальними. Зміни у будинку, сім’ї. Для покупок потрібний час лише вранці. Можливо, ваша допомога буде потрібна комусь із родичів, близьких людей: не відмовляйте у ній.

You cannot copy content of this page