Точний гороскоп від Анжели Перл на 15 листопада

Точний гороскоп від Анжели Перл на 15 листопада

Сьогодні настрій може бути мінливим, насамперед через перебудову космічних трендів. Цілком може кидати від стану абсолютного щастя до відчуття повної безнадійності. Варто поспостерігати за собою та записувати свої ідеї та думки.

Овен

Сьогодні робота в руках Овна кипітиме. Він немає нічого неможливого. Енергія, цілеспрямованість та лідерські задатки дозволять йому з легкістю здійснити те, за що в інший час він не став би навіть братися.

Телець

Тельцю не варто братися за плетіння інтриг та інші ігри на робочому місці. А ось такі якості, як відкритість, щирість та довіра, навпаки, заохочуватимуться. Бути чесним для Тельця сьогодні вигідно, зокрема й у матеріальному плані.

Близнюки

На роботі дипломатичні здібності Близнюків припадуть дуже доречно. Вони можуть виступити у ролі арбітра чи навіть примирителя у дискусії колег. Це дасть їм додаткові бонуси в очах колективу.

Рак

Сьогодні Рак має день великих звершень. У нього достатньо рішучості, сміливості, професіоналізму і водночас необхідної обережності, щоб обігнати конкурентів та стрімко вийти на новий рівень.

Лев

Зірки рекомендують Леву вибратися на романтичне побачення туди, де навколо буде якнайбільше народу.

Запросити свою кохану людину до клубу, у кафе, на виставку чи у кіно – загалом, у будь-яке місце, де Лев зі своїм партнером зможуть не лише вдосталь поспілкуватися, а й зарядитися енергією натовпу. У середу така емоційна “підзарядка” здатна зняти втому та загострити почуття.

Діва

Підходящий момент, щоб подумати про свої бажання, важливі плани та значущі відносини. Підвищуються чутливість, інтуїція, яка допоможе знайти правильне рішення, підхід до опонентів. Тому слухайте внутрішні імпульси та бажання: вони поведуть вас правильною дорогою.

Терези

Цей день у Терезів більшою мірою підходить для індивідуальних занять. Займайтеся поточними справами, наводьте порядки, де це потрібно. Подумайте про те, що вам знадобиться найближчими днями, збирайте інформацію, домовляйтеся про зустрічі. Добре сплатити рахунки, розрахуватися з боргами.

Скорпіон

Скорпіонові потрібно постаратися утримати відчуття порядку там, де зосереджено основні інтереси. Не давайте навколишнім приводам розпалити конфлікт. Напружена атмосфера рухатиме багато тем у напрямку прискореного розвитку чи розрядки. Життєві питання можуть знайти відповіді, і ви зважитеся на важливі зміни у своєму житті.

Стрілець

У Стрільця може відчуватися тривога, знервованість, збудженість. Роботи багато, проте добре робити те, що помітно, що створює почуття перемоги, досягнення. Продовжуйте розпочате і не поспішайте з ініціативою, хоча загальні тенденції вам вдалі. Переваги у того, хто здатний виділити головне та швидко переключитися.

Козеріг

Козерогу не потрібно намагатися звалити на свої плечі якнайбільше відповідальності і поодинці пережити труднощі, що виникають. Відносини з близькими людьми стануть набагато гармонійнішими, якщо ви їм довірятимете. Зверніться за допомогою, якщо вона потребує.

Водолій

У першій половині дня Водолію не варто намагатися пересилити себе і змусити робити щось нове. Цей час піде на планування справ, наведення ладу у справах, документах, упорядкування робочого чи домашнього простору. Більше планів можна будувати на пообідній час.

Риби

Риби повинні знати, що сьогодні немає місця авантюрам. Чи доведеться розплачуватися за старі гріхи, чи спливуть таємниці, які вам не хотілося б видавати, чи виникне конфлікт із коханою людиною, але цей день може принести й задоволення. Несподіваний подарунок чи дзвінок від близького друга може прикрасити ваш день.

You cannot copy content of this page